Podporte nás! P-MAT - organizátor
Organizátor PIKOMATu a PIKOFYZu
vpsFree.cz
Internetové pripojenie a server pre tieto web stránky zabezpečuje občianske združenie vpsFree.cz
československý časopis pro fyziku

Aktuálne poradie

Aktuálne poradie PIKOMATu po kategóriách, staršie výsledkové listiny nájdeš v archíve

Kategória: 5 6 7 8 9 Príma Sekunda Tercia Kvarta

Pikomat 5-7 - 34. ročník - šk. rok 2016/2017

Priebežná výsledková listina po 3. sérii

Kategória 5

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Lucia Chladná 5. B ZŠ Stupava 5,0 5,0 5,0 4,5 5,0 50,0 74,5
Matej Bachniček 4. C ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 49,5 74,5
3 Katarína Ostertágová 4. B SZŠ Cenada BA Majerníkova 5,0 5,0 5,0 4,0 5,0 49,0 73,0
4 Michal Haverlík 3. A CZŠ BA Osloboditeľská 5,0 5,0 5,0 4,0 5,0 48,5 72,5
5 Daniel Machala 4. A CZŠ BA Osloboditeľská 4,5 5,0 5,0 2,0 5,0 50,0 71,5
6 Timotej Bezák 5. C ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 4,0 5,0 4,0 4,5 47,5 70,0
7 Jakub Šiagi 5. B SZŠ Cenada BA Majerníkova 5,0 4,0 5,0 5,0 5,0 44,5 68,5
8 Petra Ivančáková 5. A ZŠ SNV Hutnícka 5,0 5,0 5,0 2,0 3,0 46,0 66,0
9 Nina Barabasova 5. X CZŠ Narnia PK Komenského 5,0 5,0 5,0 4,5 4,0 41,0 64,5
Šárka Macáková 4. B ZŠ BA Beňovského 5,0 5,0 5,0 4,0 5,0 40,5 64,5
11 Mária Mederlyová 5. D ZŠ Levice M.R.Štefánika 3,5 5,0 3,0 3,0 3,5 46,0 64,0
12 Viliam Gottweis 4. A ZŠ BA Nedbalova 2,0 3,0 3,5 4,5 44,5 57,5
13 Anna Podmanická 5. C ZŠ ZA Karpatská 0,5 5,0 5,0 5,0 3,5 37,0 56,0
14 Karol Paluska 5. C ZŠ BA Podzáhradná 2,0 5,0 4,0 2,0 4,5 37,0 54,5
Terézia Pravdová 4. B ŠpMNDaG BA Skalická 1,0 5,0 5,0 2,5 3,0 38,0 54,5
16 Michal Tomaga 5 PYP BA Novohradská 4,5 2,0 3,5 3,0 4,5 35,0 52,5
17 Jakub Kučera 5. B ZŠ PP Dostojevského 0,5 5,0 5,0 2,0 3,5 36,0 52,0
18 Tomáš Kasza 5. A ZŠ BA Bieloruská 0,5 5,0 5,0 3,5 4,0 33,5 51,5
19 Lenka Cerna 4. B ZŠ TGM, Poděbrady, ČR 4,0 5,0 5,0 0,0 4,0 29,7 47,7
20 Terézia Brišová 5. C ZŠ ZA Karpatská 4,5 5,0 5,0 0,0 1,5 31,5 47,5
21 Gregor Ondrejčák 5 SŠ BA Košická 0,5 5,0 5,0 3,0 1,0 32,5 47,0
22 Martin Dzúr 5. A ZŠ Lučenec Haličská 0,5 5,0 5,0 2,5 3,5 30,0 46,5
23 Ondrej Haršány 5. A ZŠ s MŠ Hrnčiarovce n. Parnou 5,0 4,0 1,0 2,5 1,5 32,0 46,0
24 Saša Filová 5. B ZŠ BA Majerníkova 39,5 39,5
Veronika Šrámková 5. D ZŠ BA I. Bukovčana 39,5 39,5
26 Daniel Dokupil 5. B ZŠ BA Sokolíkova 4,0 2,0 0,0 4,0 29,0 39,0
Nina Tomová 5. D ZŠ Levice M.R.Štefánika 39,0 39,0
28 Milanko Gál 5. C ZŠ BA Sokolíkova 5,0 5,0 4,5 5,0 3,5 14,5 37,5
29 Nina Petríková 5. B ZŠ PB Sídl. Stred 35,0 35,0
30 Filip Bukovác 5. C ZŠ BA Podzáhradná 0,5 0,0 2,5 0,5 31,0 34,5
31 Simon Vos 5 PYP BA Novohradská 2,5 5,0 3,5 0,5 15,5 27,0
32 Karol Borsík 5. D ZŠ Levice M.R.Štefánika 0,5 0,0 0,5 2,0 17,5 20,5
Martin Kovalčík 5 ZŠ LM Jura Janošku 20,5 20,5
34 Michaela Kontrišová 5 SŠ BA Košická 19,4 19,4
35 Dávid Zifčák 5. A ZŠ Vrbové 17,0 17,0
36 Paulína Tkáčiková 5. A SZŠ Cenada BA Majerníkova 15,5 15,5
37 Juraj Šušol 5. C ZŠ BA Mierová 15,0 15,0
38 Pavol Tatár 5. X CZŠ Narnia PK Komenského 14,0 14,0
Adela Mináriková 5. D ZŠ BA I. Bukovčana 14,0 14,0
40 Peter Mrovčák 5. A ZŠ SNV Markušovská 13,5 13,5
41 Fiodor Tarasenko 5. C ZŠ BA Drieňová 13,0 13,0
42 Lucie Guštafíková 5. X CZŠ Narnia PK Komenského 12,0 12,0
43 Filip Jančík 5. X CZŠ Narnia PK Komenského 11,0 11,0
44 Pavla Gažáková 4. A ZŠ Stupava 10,5 10,5
45 Patrik Barnišin 5. A ZŠ s MŠ P. P. Gojdiča, PO 9,5 9,5
Michal Richter 5. B SZŠ Cenada BA Majerníkova 9,5 9,5
47 Šimon Breznoščák 5. A ZŠ Vranov n. T. Sídlisko Lúčna 9,0 9,0
48 Eduard Golias 5. A SZŠ Cenada BA Majerníkova 8,0 8,0
49 Martin Švajka 5. A ZŠ SNV Markušovská 7,0 7,0
50 Lívia Šuľová 5. A ZŠ Vranov n. T. Sídlisko Lúčna 5,5 5,5
Karolína Kozáková 5. A ZŠ SNV Markušovská 5,5 5,5
52 Veronika Greňová 5. B CZŠ Narnia BA Beňadická 5,0 5,0
Monika Selecka 5. A SZŠ Esprit BA Majerníkova 5,0 5,0
54 Barbora Galková 4. B ZŠ BA Rajčianska 4,0 4,0
55 Róbert Dzama 5. A ZŠ Vranov n. T. Sídlisko Lúčna 3,5 3,5
Laura Tabáková 5. A ZŠ SNV Markušovská 3,5 3,5
57 Peter Alexy 5 ZŠ s MŠ Smolník 0,5 0,5
58 Jakub Szentkereszty 5. A ZŠ SNV Markušovská 0,0 0,0
D-body doteraz

Kategória 6

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Oliver Štubňa 6. A ZŠ SNV Markušovská 5,0 5,0 5,0 4,5 4,0 48,0 71,5
Andrea Brudňáková 6. A ZŠ BA Lachova 4,0 5,0 5,0 4,0 5,0 48,5 71,5
3 Orsolya Záhorská 6. A ZŠ s VJM Šahy Mládežnícka 2,5 4,0 5,0 2,0 3,5 46,5 63,5
4 Dávid Vadkerti 6. A ZŠ Ivanka pri Dunaji 2,0 5,0 3,5 4,0 4,5 44,0 63,0
5 František Mikuláš 6. A CZŠ Lučenec T. G. Masaryka 4,5 5,0 5,0 4,0 4,0 39,5 62,0
6 Jana Farnbauerová 6. B ZŠ BA Tupolevova 0,5 5,0 5,0 3,0 3,5 42,5 59,5
7 Adriana Bujňáková 6. C ZŠ KE Bernolákova 2,0 5,0 5,0 4,0 1,5 41,0 58,5
8 Dominika Plačková 6. A ZŠ Zákopčie 4,0 2,0 5,0 2,5 3,5 40,5 57,5
9 Jan Bartoň 6. C ZŠ s MŠ TT Vančurova 1,0 5,0 5,0 4,0 4,0 37,5 56,5
10 Stanislav Barčák 6 ZŠ Vysoká n. Kysucou 4,0 5,0 5,0 0,5 2,5 38,0 55,0
11 Miroslav Pajger 6. D ZŠ Bytča Ul. Mieru 5,0 2,0 0,5 4,5 4,5 33,0 49,5
12 Daniela Adamová 6. C ZŠ s MŠ TT Vančurova 0,5 2,5 5,0 1,0 4,0 35,3 48,3
13 Michal Bachratý 6. A ZŠ s MŠ BA Cádrova 44,0 44,0
Alzbeta Klimentova 6. A ZŠ KE L. Novomeského 1,0 0,5 5,0 2,0 3,5 32,0 44,0
15 Jarmila Michálková 6. A CZŠ Piešťany Štefánikova 4,0 5,0 0,5 3,5 27,0 40,0
16 Lukáš Hovanec 6. C ZŠ TT Spartakovská 4,0 3,0 27,0 34,0
17 Lucas Škamla 6 ZŠ Vrbové 0,0 3,0 1,0 1,0 1,5 24,5 31,0
18 Jakub Krno 6. G SZŠ BA Bajkalská 30,0 30,0
Ivica Olexová 6 ZŠ SNV Markušovská 0,5 4,0 2,0 23,5 30,0
20 Richard Kellner 6 ZŠ SNV Markušovská 1,0 1,5 1,5 25,3 29,3
21 Lívia Moravská 6 ZŠ Zbrojníky 28,5 28,5
22 Michal Bucko 6. C ZŠ PB Slov. partizánov 28,0 28,0
23 Filip Polák 6. A SŽS Galileo BA Dudvážska 20,0 20,0
24 Magdalénka Filippová 6 ZŠ SNV Markušovská 2,0 0,0 2,5 14,0 18,5
Dávid Valach 6 ZŠ SNV Markušovská 18,5 18,5
26 Michal Marhofer 6. B ZŠ Senec Mlynská 16,0 16,0
27 Samuel Tryzna 6. C ZŠ BB Golianova 15,5 15,5
Lucia Vlkovičová 6 ZŠ Vrbové 2,0 0,0 0,0 13,5 15,5
29 Monika Vančová 6. A ZŠ s MŠ Plavnica 15,0 15,0
30 Peter Bachorík 6. C ZŠ s MŠ TT Vančurova 13,5 13,5
31 Ondrej Baran 6. A ZŠ Vranov n. T. Sídlisko Lúčna 13,0 13,0
32 Nika Pastoráková 6. A ZŠ Lučenec Vajanského 12,0 12,0
33 Adam Juriš 6. C ZŠ TT Spartakovská 11,5 11,5
34 Filip Kočiš 6 ZŠ SNV Markušovská 10,0 10,0
35 Martin Scholtz 6 ZŠ Svit Komenského 9,5 9,5
Tomáš Kossuth 6 ZŠ LM Jura Janošku 9,5 9,5
Alexandra Kotalová 6. A SŽS Galileo BA Dudvážska 9,5 9,5
38 Hana Griešová 6. B ZŠ LM Demänovská cesta 9,0 9,0
39 Karolína Fabianová 6. A ZŠ s MŠ BA Cádrova 7,1 7,1
40 Andrej Kohút 6 SŽS Galileo BA Dudvážska 1,5 1,5
Katarína Rypáková 6 ZŠ LM Jura Janošku 1,5 1,5
42 Kristína Reháková 6. A ZŠ SNV Markušovská 1,0 1,0
Oliver Zeman 6. B SŽS Galileo BA Dudvážska 1,0 1,0
44 Petra Záhorská 6 ZŠ Nová Ves n. Žitavou 0,0 0,0
D-body doteraz

Kategória 7

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Dominik Bedlek 7. E ZŠ Senec Tajovského 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 48,5 73,5
2 Ľudmila Kováčová 7 ZŠ Žarnovica Sládkovičova 5,0 5,0 5,0 3,5 3,5 49,0 71,0
3 Juraj Petráš 7. A ZŠ Prievidza Malonecpalská 1,0 5,0 5,0 4,8 4,0 50,0 69,8
4 Zuzana Ungvarská 7. A ZŠ BA Sokolíkova 5,0 2,5 5,0 4,0 5,0 47,9 69,4
5 Martin Kučera 7. A ZŠ PP Dostojevského 0,5 5,0 5,0 3,8 5,0 44,0 63,3
6 Samuel Vasko 7. A PYP BA Novohradská 5,0 5,0 2,0 0,5 5,0 45,0 62,5
7 Ján Mederly 7. E ZŠ Levice M.R.Štefánika 5,0 5,0 2,5 3,8 3,5 38,5 58,3
8 Adam Morvay 7. E ZŠ Senec Tajovského 5,0 5,0 5,0 0,0 4,0 39,0 58,0
9 Šimon Kubašiak 7 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 0,5 5,0 5,0 5,0 0,5 30,5 46,5
10 Lucia Ivanicova 7. A G B. Štiavnica 44,2 44,2
11 Karolína Vráblová 7. B ZŠ Rajec Lipová 44,0 44,0
12 Marek Baláž 7 ZŠ LM Jura Janošku 4,5 2,0 1,0 0,5 3,5 30,5 42,0
13 Veronika Magicová 7. A ZŠ Lučenec Vajanského 1,0 0,5 5,0 1,0 2,5 29,5 39,5
14 Katarína Rákócziová 7. C SŽS Galileo BA Dudvážska 0,5 2,5 0,0 1,0 33,5 37,5
15 Anna Donovalová 7. A ZŠ BB Moskovská 4,0 1,5 30,5 36,0
Andrej Pajger 7. D ZŠ Bytča Ul. Mieru 4,0 0,0 5,0 1,0 3,0 23,0 36,0
17 Lívia Pančíková 7 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 3,0 5,0 0,5 1,5 1,5 24,0 35,5
18 Karolína Trgalová 7. C SŽS Galileo BA Dudvážska 35,0 35,0
19 Adam Blažek 7. A ZŠ Ochodnica, Hlavná 4,5 0,5 2,0 0,0 1,0 26,5 34,5
20 Alexander Žiga 7. C SŽS Galileo BA Dudvážska 2,0 5,0 1,0 1,5 2,0 22,0 33,5
21 Natália Kapustová 7 ZŠ s MŠ Badín 32,0 32,0
22 Martin Lovás 7. A ZŠ Ivanka pri Dunaji 0,5 30,5 31,0
Júlia Spustová 7. A ZŠ Svit Komenského 31,0 31,0
24 Matej Hudák 7. A ZŠ Svit Komenského 0,5 2,5 0,5 0,0 1,0 25,0 29,5
25 Roland Valach 7. B ZŠ SNV Markušovská 27,5 27,5
26 Radoslav Mlynček 7 ZŠ LM Jura Janošku 24,0 24,0
27 7 ZŠ LM Jura Janošku 20,0 20,0
Lillian Šaranová 7. A SŽS Galileo BA Dudvážska 20,0 20,0
29 Matúš Gburík 7. C ZŠ KE Bernolákova 19,0 19,0
30 Cecília Marečková 7. A ZŠ BA P. Horova 18,5 18,5
Ján Tomášik 7. A ZŠ BB Spojová 18,5 18,5
32 Adam Lázár 7. A ZŠ Lučenec Vajanského 17,0 17,0
33 Noémi Čermanová 7. A ZŠ s MŠ Veľký Kýr Školská 16,5 16,5
34 Žofia Kováčová 7 CZŠ Narnia PK Komenského 15,5 15,5
35 Liliana Kurtíková 7 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 15,3 15,3
36 Monika Tomová 7 ZŠ BA Medzilaborecká 15,0 15,0
Ema Macková 7. E ZŠ Senec Tajovského 15,0 15,0
38 Sebastián Fojtík 7. C ZŠ Krupina Školská 14,5 14,5
39 Simona Nemčíková 7. B ZŠ PP Dostojevského 13,5 13,5
40 David Dobra 7. A ZŠ Lučenec Vajanského 13,0 13,0
41 Veronika Hanulová 7. A ZŠ Stupava 12,0 12,0
42 Alexandra Petrová 7. A ZŠ Prešov Šmeralova 11,2 11,2
43 Tobiáš Hrmo 7 ZŠ LM Jura Janošku 11,0 11,0
Ema Kissová 7. E ZŠ Senec Tajovského 0,5 0,5 3,5 6,5 11,0
45 Šimon Porada 7. A ZŠ Svit Komenského 10,5 10,5
Laura Ruttkayová 7. A ZŠ Svit Komenského 10,5 10,5
47 Eva Nagyová 7. A ZŠ Vranov n. T. Sídlisko Lúčna 10,0 10,0
48 Andrej Kalík 7. B ZŠ SNV Markušovská 9,3 9,3
49 Matej Barna 7 ZŠ s MŠ Smolník 5,5 5,5
Sarah Kromková 7. B ZŠ PP Dostojevského 5,5 5,5
Júlia Šimková 7. C ZŠ PP Dostojevského 5,5 5,5
52 Patrik Vajdík 7. A ZŠ Lednické Rovne 5,0 5,0
53 Edita Kentošová 7. A CZŠ Vranov n. T. J. Pavla II. 3,5 3,5
54 Dominika Štiavnická 7. B ZŠ SNV Markušovská 1,5 1,5
55 Lívia Dlugošová 7. A ZŠ Svit Komenského 1,0 1,0
Karin Majtenyiova 7 ZŠ Vysoká n. Kysucou 1,0 1,0
57 Martin Šponiar 7. A ZŠ SNV Markušovská 0,5 0,5
D-body doteraz

Kategória Príma

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Mária Ostertágová Príma B G BA Bilíkova 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 50,0 75,0
2 Jozef Bachniček Príma C ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 49,0 74,0
3 Natália Machalová Príma GMA BA Jesenského 4,5 5,0 4,5 4,0 5,0 50,0 73,0
4 Miriam Haverlíková Príma SŠ BA Novohradská 5,0 5,0 5,0 2,5 5,0 49,0 71,5
5 Juraj Beňačka Príma SŠ BA Čachtická - de La Salle 5,0 5,0 5,0 3,5 5,0 47,5 71,0
6 Laura Skalošová Príma A ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 5,0 3,0 5,0 47,5 70,5
7 Nina Griačová Príma GAB Senec Lichnerova 5,0 5,0 2,0 5,0 4,0 48,5 69,5
8 Matej Krivošík Príma SŠ BA Novohradská 5,0 5,0 5,0 4,0 5,0 45,0 69,0
9 Matúš Královič 1. OG G Nitra Párovská 3,5 5,0 5,0 4,0 4,0 47,0 68,5
10 Ivana Andrejčíková Príma Cirk. SŠ Snina Švermova 5,0 5,0 5,0 4,0 4,0 44,0 67,0
11 Peter Ďuriš Príma C ŠpMNDaG BA Skalická 4,0 5,0 2,5 4,0 3,5 45,5 64,5
Michal Cibulka Príma GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 4,5 2,0 5,0 43,0 64,5
13 Rebecca Sofia Švehlová Príma G Nové Mesto n. V. Športová 4,5 5,0 5,0 4,0 5,0 40,5 64,0
14 Ondrej Knižat 1. OG G Nitra Párovská 3,0 5,0 5,0 2,5 3,5 39,5 58,5
15 Natália Banasová Príma G P.Coubertina Piešťany 4,0 4,5 49,0 57,5
16 Filip Krempaský Príma Cirk. SŠ Humenné Duchnovičova 4,0 5,0 2,5 0,0 3,0 41,5 56,0
17 Ivana Varsányiová Príma G BA Bilíkova 2,0 3,5 5,0 4,0 4,0 36,7 55,2
18 Katarína Martina Macháčová Príma B G F.G.Lorcu BA Hronská 5,0 5,0 3,5 41,5 55,0
19 Katarína Sedláková Príma A G KE Alejová 2,5 5,0 3,5 2,0 3,5 33,5 50,0
20 Dominika Pašuthová Príma A G sv.Uršule BA Nedbalova 0,5 5,0 5,0 2,0 2,5 34,0 49,0
21 Margaréta Okálová Príma SŠ BA Novohradská 2,5 4,0 38,5 45,0
Adam Kovalčík Príma SG KE Dneperská 0,5 2,5 5,0 3,5 5,0 28,5 45,0
23 Denis Markovič 6 G Pezinok Senecká 4,5 5,0 1,0 3,5 2,0 28,5 44,5
24 Alex Havrila Príma SŠ BA Novohradská 43,5 43,5
25 Matej Bukovác Príma B G F.G.Lorcu BA Hronská 2,5 0,0 5,0 3,5 3,5 25,0 39,5
26 Terézia Stanova Príma Evanj. G KE Škultétyho 38,0 38,0
27 Terézia Tomášová Príma Cirk. SŠ Snina Švermova 36,5 36,5
28 Matej Macula P. MYP SŠ BA Novohradská 34,5 34,5
29 Pavol Dávid 1. OG G Nitra Párovská 0,5 2,0 1,5 3,0 4,0 22,0 33,0
30 Petra Psotová Príma A G KE Alejová 32,5 32,5
31 Richard Bača Príma A SŠ BA Košická 0,5 2,0 1,0 1,0 4,0 22,5 31,0
32 Tomáš Dunaj Príma Cirk. SŠ Snina Švermova 30,0 30,0
33 Ivan Kulich Príma SG Lučenec Gemerská 2,0 5,0 2,5 1,0 1,0 12,0 23,5
34 Laura Lauffová Príma B SŠ PP D. Tatarku 22,5 22,5
35 Karolína Chudíková 1. OG G Nitra Párovská 20,0 20,0
36 David Petrek Príma SZŠ Cenada BA Majerníkova 19,5 19,5
37 Simona Šimočková Príma GĽŠ TN 1. mája 18,5 18,5
38 Bianka Šoltýsová Príma A G Pezinok Senecká 17,0 17,0
Lenka Langeová Príma B G F.G.Lorcu BA Hronská 17,0 17,0
40 Andrej Lackovič Príma G Prievidza Matice slovenskej 16,5 16,5
41 Veronika Šustová Príma B G F.G.Lorcu BA Hronská 14,0 14,0
Filip Foldes Príma B G F.G.Lorcu BA Hronská 14,0 14,0
43 Samuel Danko Príma SG Lučenec Gemerská 12,5 12,5
Patrik Pecha Príma A G KE Alejová 12,5 12,5
45 Alexandra Varholáková Príma A G Pezinok Senecká 11,0 11,0
46 Jerguš Rybiansky Príma SZŠ Cenada BA Majerníkova 0,5 0,0 0,5 0,0 0,0 8,2 9,2
47 Júlia Medvecová Príma A G KE Alejová 9,0 9,0
48 Martin Országh Príma Piar. G TN Palackého 8,5 8,5
Melanie Bujňáková Príma G PP Kukučínova 8,5 8,5
Alexandra Vojteková Príma G Lučenec Haličská cesta 8,5 8,5
51 Katarína Murinová Príma Kat. G BB Hurbanova 8,0 8,0
52 Veronika Marušincová Príma B G F.G.Lorcu BA Hronská 7,5 7,5
53 Patrícia Patassiová Príma B G F.G.Lorcu BA Hronská 7,0 7,0
54 Timotej Ontkovič Príma Cirk. SŠ Snina Švermova 5,5 5,5
55 Peter Kurt Príma B G F.G.Lorcu BA Hronská 5,0 5,0
Kristína Kozejová Príma Cirk. SŠ Snina Švermova 5,0 5,0
57 Barbora Smoleňová 1. G Cirk. SŠ D. Kubín Okružná 4,5 4,5
58 Adriána Kofirová Príma Cirk. SŠ Snina Švermova 3,0 3,0
59 Jakub Galko Príma B GLN BA Tomášikova 2,0 2,0
D-body doteraz

Kategória Sekunda

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Matej Vasky Sekunda C G KE Alejová 5,0 5,0 5,0 4,0 5,0 49,0 73,0
2 Lukáš Krásny Sekunda B ŠpMNDaG BA Skalická 4,5 5,0 5,0 3,8 5,0 49,5 72,8
3 Šimon Bulla Sekunda A SŠ BA Novohradská 5,0 5,0 5,0 3,5 4,0 50,0 72,5
4 Sara Gašparová Sekunda GAB Senec Lichnerova 5,0 5,0 5,0 5,0 4,0 47,4 71,4
5 Jozef Kyčina 2. A G Pezinok Senecká 4,5 5,0 5,0 3,0 4,0 48,5 70,0
6 Matej Zigo Sekunda B ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 4,0 5,0 4,0 4,0 47,0 69,0
7 Tímea Gertler Sekunda G BA Vazovova 5,0 5,0 5,0 3,0 4,0 45,5 67,5
8 Matej Bystrický 2. OG G Nitra Párovská 4,0 5,0 5,0 3,5 5,0 44,5 67,0
9 Adam Lopúch 2. OG G Nitra Párovská 5,0 5,0 5,0 2,5 4,0 45,0 66,5
10 Stanislav Bezák Sekunda B ŠpMNDaG BA Skalická 3,5 2,5 5,0 1,5 4,7 47,5 64,7
11 Zuzana Kudláčová Sekunda A G KE Alejová 4,5 5,0 5,0 3,0 2,0 44,0 63,5
12 Lucia Kvasničková Sekunda G F.G.Lorcu BA Hronská 5,0 4,0 3,0 3,8 5,0 42,0 62,8
13 Erik Tóth Sekunda A SŠ BA Novohradská 0,5 4,0 5,0 3,5 5,0 44,5 62,5
14 Tibor Demko Sekunda A SŠ BA Novohradská 4,0 5,0 3,0 4,0 46,0 62,0
15 Marián Kurčina 2. G Cirk. SŠ D. Kubín Okružná 3,0 5,0 5,0 1,5 5,0 41,5 61,0
Eduard Ďurkáč Sekunda SŠ BA Novohradská 2,0 5,0 5,0 3,0 3,5 42,5 61,0
17 Peter Beňo Sekunda GAV Levice Mierová 4,0 5,0 1,0 4,0 4,0 42,5 60,5
18 Ján Gottweis Sekunda GMA BA Jesenského 5,0 3,5 2,0 5,0 44,5 60,0
19 Lukas Grosek Sekunda A SŠ BA Novohradská 4,5 0,5 5,0 3,5 4,5 41,0 59,0
20 Peter Margetinec Sekunda GĽŠ TN 1. mája 2,5 3,5 5,0 2,0 4,0 41,5 58,5
21 Liliana Hroncová 2. OA SŠ BA Bachova 5,0 5,0 5,0 1,5 39,5 56,0
22 Nicole Odorova Sekunda B G BA Bilíkova 0,5 5,0 1,0 0,0 3,5 42,5 52,5
23 Richard Bezak Sekunda SŠ BA Novohradská 2,0 5,0 1,5 1,0 3,5 38,0 51,0
24 René Roger Sekunda A SŠ BA Novohradská 5,0 0,0 2,0 0,5 0,0 36,5 44,0
25 Miroslava Rovnakova 2. OA Evanj. lýc. BA Vranovská 41,0 41,0
26 Lukáš Matušek Sekunda SKŠ NR Farská 40,5 40,5
27 Laura Brestenská 2. OG G Nitra Párovská 1,0 3,0 1,0 3,5 1,0 29,5 39,0
28 Arthur Cahajla Sekunda SŠ BA Novohradská 0,0 5,0 5,0 0,0 1,0 27,3 38,3
29 Tobiáš Borsík Sekunda GAV Levice Mierová 0,5 5,0 2,5 4,0 2,0 24,0 38,0
30 Agatha Hudeková Sekunda ŠG TT Jána Bottu 5,0 29,0 34,0
31 Bronislava Janáčová Sekunda ŠG TT Jána Bottu 4,0 5,0 21,5 30,5
32 Alexandra Barančíková Sekunda B ŠpMNDaG BA Skalická 24,0 24,0
33 Veronika Nemjová Sekunda B G KE Alejová 23,5 23,5
34 Adam Fremal Sekunda GAB Senec Lichnerova 22,0 22,0
35 Martina Cibulková Sekunda G BA Bilíkova 21,0 21,0
Filip Šulík Sekunda GĽŠ TN 1. mája 21,0 21,0
37 Filip Burin Sekunda SG Lučenec Gemerská 16,5 16,5
38 Klára Selešová Sekunda G F.G.Lorcu BA Hronská 2,0 14,0 16,0
39 Samuel Kotásek Sekunda A G F.G.Lorcu BA Hronská 13,0 13,0
40 Linda Ilkovičová Sekunda B G F.G.Lorcu BA Hronská 11,0 11,0
41 Tomáš Javorský Sekunda A SŠ PP D. Tatarku 10,0 10,0
42 Ema Šurinová Sekunda ŠG TT Jána Bottu 9,0 9,0
Timur Mede Sekunda SZŠ Lučenec Gemerská 9,0 9,0
44 Erik Max Rau Sekunda GĽŠ TN 1. mája 6,5 6,5
Jaroslav Emanuel Matyšák Sekunda SZŠ Cenada BA Majerníkova 6,5 6,5
46 Michal Katrlik Sekunda SZŠ Cenada BA Majerníkova 5,5 5,5
D-body doteraz

Pikomat 8-9 - 34. ročník, letná časť - šk. rok 2016/2017

Priebežná výsledková listina po 1. sérii letnej časti

Kategória 8

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Ivan Kushpel 8. A ZŠ D. Kubín Ul. M. Hattalu 4,5 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 24,5
2 Terezka Kurimská 8. A CZŠ sv. Gorazda Prešov 5,0 5,0 4,0 5,0 5,0 0,0 24,0
Zofia Stefankovic 8 Twelve Corners MS Rochester, NY 4,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 24,0
4 Andrej Špitalský 8. A ZŠ BB Ďumbierska 5,0 5,0 5,0 4,0 4,0 0,0 23,0
5 Peter Kochelka 8. A ZŠ BB Ďumbierska 5,0 5,0 4,8 5,0 3,0 0,0 22,8
6 Michaela Rosinska 8 ZŠ Vysoká n. Kysucou 3,5 5,0 5,0 4,0 5,0 0,0 22,5
Samuel Koribanič 8. A ZŠ Humenné Štefánikova 4,5 5,0 5,0 4,0 4,0 0,0 22,5
8 Branislav Bubán 8 ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice 5,0 5,0 2,5 5,0 3,5 0,0 21,0
9 Matej Štofko 8. B ZŠ Prešov Bajkalská 5,0 5,0 3,5 4,0 0,0 17,5
Paulína Dujavová 8. B ZŠ PO Šrobárova 4,0 5,0 3,5 5,0 0,0 17,5
11 Jakub Fedák 8. A ZŠ Stará Ľubovňa Štúrova 5,0 5,0 0,5 3,5 2,5 0,0 16,5
12 František Bujnovský 8. A CZŠ Hradec nad Moravicí, ČR 5,0 4,5 3,5 2,5 0,0 15,5
13 Michaela Masárová 8 ZŠ Moravany n.V Na Výhone 2,0 5,0 4,0 2,0 2,0 0,0 15,0
14 Marek Koreň 8. A ZŠ PP Dostojevského 0,0 5,0 4,8 4,0 1,0 0,0 14,8
15 Andrej Pajger 7. D ZŠ Bytča Ul. Mieru 1,5 1,0 4,8 4,0 2,5 0,0 13,8
16 Michal Vančo 8. A ZŠ s MŠ Plavnica 5,0 5,0 0,0 10,0
17 Zuzana Hudáčová 8. A ZŠ Svit Komenského 0,0 5,0 0,5 2,5 0,0 0,0 8,0
18 René Viliam Lupták 8 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 0,0 2,0 0,5 3,5 0,0 6,0
19 Thomas Tenzer 8 ZŠ Lednické Rovne 5,0 0,0 5,0
20 Dominika Filippová 8. A ZŠ SNV Markušovská 0,0 1,0 2,0 1,5 0,0 4,5
21 Dávid Škovira 8. A ZŠ PP Dostojevského 0,0 1,5 0,0 1,0 0,0 0,0 2,5
D-body doteraz

Kategória 9

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Radka Bírová 9. B ZŠ Senec Tajovského 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
2 Lucia Kisová 9 Phillips Academy Andover, MA 5,0 5,0 5,0 5,0 4,5 0,0 24,5
3 Jozef Mikuláš 9. A CZŠ Lučenec T. G. Masaryka 2,5 5,0 5,0 5,0 3,0 0,0 20,5
4 Bianka Šimková 9. A ZŠ KE Fábryho 5,0 5,0 4,0 4,0 2,0 0,0 20,0
Martin Štubňa 9. A ZŠ SNV Markušovská 4,5 5,0 4,0 4,0 2,5 0,0 20,0
Mária Kováčová 9. A SŠ Nové Mesto n. V. Klčové 4,5 5,0 4,5 5,0 1,0 0,0 20,0
7 Samuel Šulgan 9. A CZŠ Piešťany Štefánikova 4,5 5,0 5,0 4,0 1,0 0,0 19,5
8 Nina Hanesová 9. D ZŠ BB Golianova 4,5 5,0 4,5 4,5 0,0 18,5
9 Róbert Palacka 9 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 5,0 4,5 4,5 2,5 0,0 0,0 16,5
10 Martin Bucko 9. D ZŠ PB Slov. partizánov 1,5 5,0 1,0 4,5 3,0 0,0 15,0
11 Dominik Magera 9. C ZŠ PP Dostojevského 1,5 5,0 4,0 4,0 0,0 14,5
12 Paulína Jaremčuková 9. C ZŠ PP Dostojevského 5,0 1,0 4,0 3,0 0,0 13,0
13 Štefan Bujňaček 9. D ZŠ PP Dostojevského 2,5 2,5 0,0 5,0
14 Marína Masláková 9. B ZŠ BB Golianova 0,5 0,0 0,5
D-body doteraz

Kategória Tercia

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Diana Valková Tercia G Nová Baňa Bernolákova 5,0 5,0 5,0 4,0 5,0 0,0 24,0
2 Filip Balko 3. OG G Nitra Párovská 5,0 5,0 5,0 4,0 3,5 0,0 22,5
3 Karolína Jediná Tercia A SŠ BA Novohradská 5,0 5,0 2,0 4,0 4,0 0,0 20,0
4 Martin Kliment Tercia Evanj. G KE Škultétyho 4,0 5,0 4,0 4,0 2,5 0,0 19,5
5 Nina Ábelová 3. OG G Nitra Párovská 2,0 5,0 5,0 4,5 2,0 0,0 18,5
6 Matúš Adamík 3. OG G Nitra Párovská 4,5 5,0 4,8 2,0 2,0 0,0 18,3
7 Barbora Novosadová Tercia Piar. G TN Palackého 1,5 5,0 5,0 4,0 2,5 0,0 18,0
8 Ondrej Dulanský Tercia A Gym. J. Škody, Přerov 2,0 4,5 4,8 3,5 3,0 0,0 17,8
9 Katka Palusková Tercia A G F.G.Lorcu BA Hronská 5,0 5,0 2,0 5,0 0,0 17,0
10 Zuzana Miškaňová 3. OA G PO Mudroňova 5,0 0,0 3,5 4,0 4,0 0,0 16,5
11 Samuel Kakalejčík Tercia G PP Kukučínova 3,0 5,0 4,0 4,0 0,0 0,0 16,0
12 Ján Gottweis Sekunda GMA BA Jesenského 5,0 4,8 5,0 0,0 14,8
13 Matej Korž Tercia G PO Mudroňova 1,0 5,0 5,0 0,0 11,0
Michal Škvarka Tercia B ŠpMNDaG BA Skalická 3,0 0,5 5,0 2,5 0,0 11,0
15 Samuel Dokupil Tercia ZŠ BA Palisády 57 5,0 0,5 4,5 0,5 0,0 10,5
16 Tereza Okálová Tercia A SŠ BA Novohradská 5,0 4,5 0,0 9,5
17 Filip Brutovský Tercia A G KE Alejová 2,5 5,0 0,0 7,5
18 Jakub Jediný Tercia A G sv.Uršule BA Nedbalova 0,5 0,0 1,0 1,0 0,0 0,0 2,5
19 Michaela Patassiová Sekunda A G F.G.Lorcu BA Hronská 1,5 0,0 1,5
D-body doteraz

Kategória Kvarta

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Michaela Rusnáková Kvarta A G KE Alejová 5,0 5,0 5,0 4,5 3,5 0,0 23,0
2 Samuel Banas Kvarta G P.Coubertina Piešťany 5,0 5,0 5,0 4,0 3,5 0,0 22,5
Ema Podhorná Kvarta B G F.G.Lorcu BA Hronská 4,0 5,0 5,0 4,0 4,5 0,0 22,5
4 Terezka Gurová Kvarta A SŠ BA Novohradská 5,0 5,0 5,0 4,0 1,5 0,0 20,5
5 Laura Džuganová Kvarta Piar. G TN Palackého 4,5 5,0 3,0 4,0 2,5 0,0 19,0
6 Daniel Belan Kvarta ŠpMNDaG BA Skalická 4,5 5,0 5,0 4,0 0,0 18,5
Jakub Farbula Kvarta B G KE Alejová 4,5 5,0 5,0 4,0 0,0 18,5
8 Lujza Laudová Kvarta A G F.G.Lorcu BA Hronská 4,5 1,5 4,5 3,0 4,5 0,0 18,0
Natálka Poprocká Kvarta G Revúca Vl. Clementisa 4,5 4,5 4,0 5,0 0,0 0,0 18,0
10 Gréta Kováčová Kvarta A Piar. G TN Palackého 4,5 5,0 2,0 4,0 2,0 0,0 17,5
11 Benedikt Farkaš Kvarta SKŠ NR Farská 4,0 5,0 4,0 4,0 0,0 17,0
12 Lenka Hake Kvarta B G KE Alejová 5,0 2,0 5,0 4,5 0,0 16,5
13 Klara Kapustova Kvarta G Pezinok Senecká 2,5 5,0 3,0 5,0 0,0 15,5
14 Patrícia Havlíčková Kvarta A G F.G.Lorcu BA Hronská 5,0 3,5 2,5 2,5 0,0 13,5
15 Jarmila Frimlova 4. BF BG/BRG Klosterneuburg 5,0 5,0 2,5 0,0 12,5
16 Martina Ščepánková Kvarta G F.G.Lorcu BA Hronská 4,5 2,5 0,0 7,0
17 Daniela Czajová Kvarta A G F.G.Lorcu BA Hronská 5,0 0,0 5,0
D-body doteraz
SIAESFZaSI