Podporte nás! P-MAT - organizátor
Organizátor PIKOMATu a PIKOFYZu
vpsFree.cz
Internetové pripojenie a server pre tieto web stránky zabezpečuje občianske združenie vpsFree.cz
československý časopis pro fyziku

Aktuálne poradie

Aktuálne poradie PIKOMATu po kategóriách, staršie výsledkové listiny nájdeš v archíve

Kategória: 5 6 7 8 9 Príma Sekunda Tercia Kvarta

Pikomat 5-7 - 34. ročník - šk. rok 2016/2017

Konečná výsledková listina po 4. sérii

Kategória 5

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Lucia Chladná 5. B ZŠ Stupava 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 74,5 99,5
Matej Bachniček 4. C ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 74,5 99,5
3 Daniel Machala 4. A CZŠ BA Osloboditeľská 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 71,5 96,5
Michal Haverlík 3. A CZŠ BA Osloboditeľská 5,0 5,0 5,0 4,0 5,0 72,5 96,5
5 Timotej Bezák 5. C ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 70,0 95,0
6 Katarína Ostertágová 4. B SZŠ Cenada BA Majerníkova 5,0 5,0 5,0 2,5 3,0 73,0 93,5
7 Jakub Šiagi 5. B SZŠ Cenada BA Majerníkova 5,0 1,0 5,0 5,0 5,0 68,5 89,5
Nina Barabasova 5. X CZŠ Narnia PK Komenského 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 64,5 89,5
9 Šárka Macáková 4. B ZŠ BA Beňovského 4,5 5,0 5,0 5,0 5,0 64,5 89,0
10 Mária Mederlyová 5. D ZŠ Levice M.R.Štefánika 5,0 5,0 5,0 5,0 1,5 64,0 85,5
11 Tomáš Kasza 5. A ZŠ BA Bieloruská 5,0 4,5 5,0 5,0 4,5 51,5 75,5
12 Terézia Pravdová 4. B ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 3,5 4,5 4,5 54,5 72,0
13 Terézia Brišová 5. C ZŠ ZA Karpatská 4,5 5,0 5,0 5,0 2,5 47,5 69,5
14 Lenka Cerna 4. B ZŠ TGM, Poděbrady, ČR 5,0 5,0 5,0 5,0 1,0 47,7 68,7
15 Jakub Kučera 5. B ZŠ PP Dostojevského 5,0 1,0 5,0 5,0 52,0 68,0
16 Anna Podmanická 5. C ZŠ ZA Karpatská 5,0 0,5 5,0 1,0 56,0 67,5
Ondrej Haršány 5. A ZŠ s MŠ Hrnčiarovce n. Parnou 4,0 5,0 5,0 2,5 5,0 46,0 67,5
18 Martin Dzúr 5. A ZŠ Lučenec Haličská 5,0 5,0 4,5 5,0 0,5 46,5 66,5
19 Petra Ivančáková 5. A ZŠ SNV Hutnícka 66,0 66,0
20 Michal Tomaga 5 PYP BA Novohradská 5,0 1,0 3,0 2,0 1,0 52,5 64,5
21 Milanko Gál 5. C ZŠ BA Sokolíkova 4,0 1,0 5,0 5,0 5,0 37,5 57,5
Viliam Gottweis 4. A ZŠ BA Nedbalova 57,5 57,5
23 Gregor Ondrejčák 5 SŠ BA Košická 4,5 0,5 4,0 47,0 56,0
24 Karol Paluska 5. C ZŠ BA Podzáhradná 54,5 54,5
25 Daniel Dokupil 5. B ZŠ BA Sokolíkova 5,0 1,0 4,9 3,0 39,0 52,9
26 Saša Filová 5. B ZŠ BA Majerníkova 39,5 39,5
Veronika Šrámková 5. D ZŠ BA I. Bukovčana 39,5 39,5
28 Nina Tomová 5. D ZŠ Levice M.R.Štefánika 39,0 39,0
29 Nina Petríková 5. B ZŠ PB Sídl. Stred 35,0 35,0
30 Filip Bukovác 5. C ZŠ BA Podzáhradná 34,5 34,5
31 Simon Vos 5 PYP BA Novohradská 27,0 27,0
32 Karol Borsík 5. D ZŠ Levice M.R.Štefánika 2,0 0,5 0,5 20,5 23,5
33 Martin Kovalčík 5 ZŠ LM Jura Janošku 20,5 20,5
34 Michaela Kontrišová 5 SŠ BA Košická 19,4 19,4
35 Dávid Zifčák 5. A ZŠ Vrbové 17,0 17,0
36 Paulína Tkáčiková 5. A SZŠ Cenada BA Majerníkova 15,5 15,5
37 Juraj Šušol 5. C ZŠ BA Mierová 15,0 15,0
38 Adela Mináriková 5. D ZŠ BA I. Bukovčana 14,0 14,0
Pavol Tatár 5. X CZŠ Narnia PK Komenského 14,0 14,0
40 Peter Mrovčák 5. A ZŠ SNV Markušovská 13,5 13,5
41 Fiodor Tarasenko 5. C ZŠ BA Drieňová 13,0 13,0
42 Lucie Guštafíková 5. X CZŠ Narnia PK Komenského 12,0 12,0
43 Filip Jančík 5. X CZŠ Narnia PK Komenského 11,0 11,0
44 Pavla Gažáková 4. A ZŠ Stupava 10,5 10,5
45 Michal Richter 5. B SZŠ Cenada BA Majerníkova 9,5 9,5
Patrik Barnišin 5. A ZŠ s MŠ P. P. Gojdiča, PO 9,5 9,5
47 Šimon Breznoščák 5. A ZŠ Vranov n. T. Sídlisko Lúčna 9,0 9,0
48 Eduard Golias 5. A SZŠ Cenada BA Majerníkova 8,0 8,0
49 Martin Švajka 5. A ZŠ SNV Markušovská 7,0 7,0
50 Karolína Kozáková 5. A ZŠ SNV Markušovská 5,5 5,5
Lívia Šuľová 5. A ZŠ Vranov n. T. Sídlisko Lúčna 5,5 5,5
52 Alex Klein 4. A CZŠ Piešťany Štefánikova 5,0 0,0 5,0
Monika Selecka 5. A SZŠ Esprit BA Majerníkova 5,0 5,0
Veronika Greňová 5. B CZŠ Narnia BA Beňadická 5,0 5,0
55 Barbora Galková 4. B ZŠ BA Rajčianska 4,0 4,0
56 Laura Tabáková 5. A ZŠ SNV Markušovská 3,5 3,5
Róbert Dzama 5. A ZŠ Vranov n. T. Sídlisko Lúčna 3,5 3,5
58 Peter Alexy 5 ZŠ s MŠ Smolník 0,5 0,5
59 Jakub Szentkereszty 5. A ZŠ SNV Markušovská 0,0 0,0
D-body doteraz

Kategória 6

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Andrea Brudňáková 6. A ZŠ BA Lachova 5,0 5,0 5,0 1,5 5,0 71,5 93,0
2 Oliver Štubňa 6. A ZŠ SNV Markušovská 5,0 1,0 5,0 5,0 5,0 71,5 92,5
3 Dávid Vadkerti 6. A ZŠ Ivanka pri Dunaji 4,5 5,0 5,0 5,0 5,0 63,0 87,5
4 František Mikuláš 6. A CZŠ Lučenec T. G. Masaryka 5,0 1,0 5,0 5,0 5,0 62,0 83,0
5 Orsolya Záhorská 6. A ZŠ s VJM Šahy Mládežnícka 5,0 5,0 5,0 4,0 63,5 82,5
6 Stanislav Barčák 6 ZŠ Vysoká n. Kysucou 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 55,0 80,0
7 Adriana Bujňáková 6. C ZŠ KE Bernolákova 5,0 1,0 4,5 4,0 5,0 58,5 78,0
Dominika Plačková 6. A ZŠ Zákopčie 5,0 5,0 4,5 5,0 1,0 57,5 78,0
Jan Bartoň 6. C ZŠ s MŠ TT Vančurova 5,0 4,5 5,0 3,0 4,0 56,5 78,0
10 Jana Farnbauerová 6. B ZŠ BA Tupolevova 5,0 1,0 5,0 5,0 59,5 75,5
11 Daniela Adamová 6. C ZŠ s MŠ TT Vančurova 5,0 1,0 5,0 5,0 5,0 48,3 69,3
12 Miroslav Pajger 6. D ZŠ Bytča Ul. Mieru 5,0 5,0 5,0 2,0 49,5 66,5
13 Alzbeta Klimentova 6. A ZŠ KE L. Novomeského 5,0 1,0 4,0 2,5 4,0 44,0 60,5
14 Michal Bachratý 6. A ZŠ s MŠ BA Cádrova 2,5 0,5 4,0 2,0 1,0 44,0 54,0
15 Jarmila Michálková 6. A CZŠ Piešťany Štefánikova 4,5 1,0 3,5 40,0 49,0
16 Jakub Krno 6. G SZŠ BA Bajkalská 5,0 1,0 4,9 30,0 40,9
17 Lucas Škamla 6 ZŠ Vrbové 5,0 0,5 2,0 0,0 0,5 31,0 39,0
18 Richard Kellner 6 ZŠ SNV Markušovská 4,0 5,0 29,3 38,3
19 Lukáš Hovanec 6. C ZŠ TT Spartakovská 34,0 34,0
20 Ivica Olexová 6 ZŠ SNV Markušovská 30,0 30,0
21 Lívia Moravská 6 ZŠ Zbrojníky 28,5 28,5
22 Michal Bucko 6. C ZŠ PB Slov. partizánov 28,0 28,0
23 Magdalénka Filippová 6 ZŠ SNV Markušovská 2,5 4,0 1,0 18,5 26,0
24 Lucia Vlkovičová 6 ZŠ Vrbové 5,0 0,0 0,0 1,0 0,0 15,5 21,5
25 Filip Polák 6. A SŽS Galileo BA Dudvážska 20,0 20,0
26 Dávid Valach 6 ZŠ SNV Markušovská 18,5 18,5
27 Michal Marhofer 6. B ZŠ Senec Mlynská 16,0 16,0
28 Samuel Tryzna 6. C ZŠ BB Golianova 15,5 15,5
29 Monika Vančová 6. A ZŠ s MŠ Plavnica 15,0 15,0
30 Karolína Fabianová 6. A ZŠ s MŠ BA Cádrova 5,0 0,5 0,1 1,0 1,0 7,1 14,7
31 Peter Bachorík 6. C ZŠ s MŠ TT Vančurova 13,5 13,5
32 Ondrej Baran 6. A ZŠ Vranov n. T. Sídlisko Lúčna 13,0 13,0
33 Nika Pastoráková 6. A ZŠ Lučenec Vajanského 12,0 12,0
34 Adam Juriš 6. C ZŠ TT Spartakovská 11,5 11,5
35 Filip Kočiš 6 ZŠ SNV Markušovská 10,0 10,0
36 Alexandra Kotalová 6. A SŽS Galileo BA Dudvážska 9,5 9,5
Martin Scholtz 6 ZŠ Svit Komenského 9,5 9,5
Tomáš Kossuth 6 ZŠ LM Jura Janošku 9,5 9,5
39 Hana Griešová 6. B ZŠ LM Demänovská cesta 9,0 9,0
40 Andrej Kohút 6 SŽS Galileo BA Dudvážska 1,5 1,5
Katarína Rypáková 6 ZŠ LM Jura Janošku 1,5 1,5
42 Kristína Reháková 6. A ZŠ SNV Markušovská 1,0 1,0
Oliver Zeman 6. B SŽS Galileo BA Dudvážska 1,0 1,0
44 Petra Záhorská 6 ZŠ Nová Ves n. Žitavou 0,0 0,0
D-body doteraz

Kategória 7

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Dominik Bedlek 7. E ZŠ Senec Tajovského 5,0 5,0 5,0 5,0 4,5 73,5 98,0
2 Ľudmila Kováčová 7 ZŠ Žarnovica Sládkovičova 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 71,0 96,0
3 Zuzana Ungvarská 7. A ZŠ BA Sokolíkova 5,0 1,0 5,0 5,0 5,0 69,4 90,4
4 Juraj Petráš 7. A ZŠ Prievidza Malonecpalská 5,0 1,0 5,0 3,0 5,0 69,8 88,8
5 Martin Kučera 7. A ZŠ PP Dostojevského 5,0 1,5 5,0 5,0 0,5 63,3 80,3
6 Samuel Vasko 7. A PYP BA Novohradská 5,0 1,0 5,0 5,0 62,5 78,5
7 Ján Mederly 7. E ZŠ Levice M.R.Štefánika 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 58,3 78,3
8 Adam Morvay 7. E ZŠ Senec Tajovského 5,0 1,0 4,5 3,5 5,0 58,0 77,0
9 Šimon Kubašiak 7 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 5,0 0,5 5,0 2,0 46,5 59,0
10 Natália Kapustová 7 ZŠ s MŠ Badín 5,0 5,0 5,0 5,0 1,5 32,0 53,5
11 Andrej Pajger 7. D ZŠ Bytča Ul. Mieru 5,0 5,0 5,0 36,0 51,0
Anna Donovalová 7. A ZŠ BB Moskovská 5,0 5,0 5,0 36,0 51,0
13 Veronika Magicová 7. A ZŠ Lučenec Vajanského 5,0 0,0 5,0 39,5 49,5
14 Alexander Žiga 7. C SŽS Galileo BA Dudvážska 3,0 5,0 2,0 1,0 33,5 44,5
15 Lucia Ivanicova 7. A G B. Štiavnica 44,2 44,2
16 Karolína Vráblová 7. B ZŠ Rajec Lipová 44,0 44,0
17 Marek Baláž 7 ZŠ LM Jura Janošku 42,0 42,0
18 Lívia Pančíková 7 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 5,0 0,5 35,5 41,0
19 Katarína Rákócziová 7. C SŽS Galileo BA Dudvážska 37,5 37,5
20 Martin Lovás 7. A ZŠ Ivanka pri Dunaji 5,0 31,0 36,0
Matej Hudák 7. A ZŠ Svit Komenského 4,5 0,5 1,0 0,5 29,5 36,0
22 Karolína Trgalová 7. C SŽS Galileo BA Dudvážska 35,0 35,0
23 Adam Blažek 7. A ZŠ Ochodnica, Hlavná 34,5 34,5
24 Júlia Spustová 7. A ZŠ Svit Komenského 31,0 31,0
25 Roland Valach 7. B ZŠ SNV Markušovská 27,5 27,5
26 Ema Kissová 7. E ZŠ Senec Tajovského 5,0 3,5 5,0 2,0 11,0 26,5
27 Radoslav Mlynček 7 ZŠ LM Jura Janošku 24,0 24,0
28 7 ZŠ LM Jura Janošku 20,0 20,0
Lillian Šaranová 7. A SŽS Galileo BA Dudvážska 20,0 20,0
30 Matúš Gburík 7. C ZŠ KE Bernolákova 19,0 19,0
31 Cecília Marečková 7. A ZŠ BA P. Horova 18,5 18,5
Ján Tomášik 7. A ZŠ BB Spojová 18,5 18,5
33 Adam Lázár 7. A ZŠ Lučenec Vajanského 17,0 17,0
34 Noémi Čermanová 7. A ZŠ s MŠ Veľký Kýr Školská 16,5 16,5
35 Žofia Kováčová 7 CZŠ Narnia PK Komenského 15,5 15,5
36 Liliana Kurtíková 7 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 15,3 15,3
37 Ema Macková 7. E ZŠ Senec Tajovského 15,0 15,0
Monika Tomová 7 ZŠ BA Medzilaborecká 15,0 15,0
39 Sebastián Fojtík 7. C ZŠ Krupina Školská 14,5 14,5
40 Simona Nemčíková 7. B ZŠ PP Dostojevského 13,5 13,5
41 David Dobra 7. A ZŠ Lučenec Vajanského 13,0 13,0
42 Veronika Hanulová 7. A ZŠ Stupava 12,0 12,0
43 Alexandra Petrová 7. A ZŠ Prešov Šmeralova 11,2 11,2
44 Tobiáš Hrmo 7 ZŠ LM Jura Janošku 11,0 11,0
45 Laura Ruttkayová 7. A ZŠ Svit Komenského 10,5 10,5
Šimon Porada 7. A ZŠ Svit Komenského 10,5 10,5
47 Eva Nagyová 7. A ZŠ Vranov n. T. Sídlisko Lúčna 10,0 10,0
48 Andrej Kalík 7. B ZŠ SNV Markušovská 9,3 9,3
49 Júlia Šimková 7. C ZŠ PP Dostojevského 5,5 5,5
Matej Barna 7 ZŠ s MŠ Smolník 5,5 5,5
Sarah Kromková 7. B ZŠ PP Dostojevského 5,5 5,5
52 Patrik Vajdík 7. A ZŠ Lednické Rovne 5,0 5,0
53 Edita Kentošová 7. A CZŠ Vranov n. T. J. Pavla II. 3,5 3,5
54 Dominika Štiavnická 7. B ZŠ SNV Markušovská 1,5 1,5
55 Karin Majtenyiova 7 ZŠ Vysoká n. Kysucou 1,0 1,0
Lívia Dlugošová 7. A ZŠ Svit Komenského 1,0 1,0
57 Martin Šponiar 7. A ZŠ SNV Markušovská 0,5 0,5
D-body doteraz

Kategória Príma

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Mária Ostertágová Príma B G BA Bilíkova 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 75,0 100,0
2 Jozef Bachniček Príma C ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 74,0 99,0
3 Natália Machalová Príma GMA BA Jesenského 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 73,0 98,0
4 Miriam Haverlíková Príma SŠ BA Novohradská 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 71,5 96,5
5 Juraj Beňačka Príma SŠ BA Čachtická - de La Salle 4,5 5,0 5,0 5,0 5,0 71,0 95,5
6 Nina Griačová Príma GAB Senec Lichnerova 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 69,5 94,5
7 Laura Skalošová Príma A ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 4,9 3,5 5,0 70,5 93,9
8 Matej Krivošík Príma SŠ BA Novohradská 5,0 5,0 5,0 5,0 69,0 89,0
9 Rebecca Sofia Švehlová Príma G Nové Mesto n. V. Športová 5,0 5,0 5,0 4,5 5,0 64,0 88,5
10 Michal Cibulka Príma GAMČA BA Grösslingová 4,5 5,0 4,9 3,5 5,0 64,5 87,4
11 Matúš Královič 1. OG G Nitra Párovská 5,0 1,0 5,0 3,0 2,0 68,5 84,5
12 Ivana Andrejčíková Príma Cirk. SŠ Snina Švermova 4,5 5,0 4,5 67,0 81,0
13 Ondrej Knižat 1. OG G Nitra Párovská 5,0 0,5 5,0 5,0 5,0 58,5 79,0
14 Ivana Varsányiová Príma G BA Bilíkova 5,0 5,0 5,0 3,0 4,5 55,2 77,7
15 Filip Krempaský Príma Cirk. SŠ Humenné Duchnovičova 5,0 1,0 4,5 4,5 4,0 56,0 75,0
16 Dominika Pašuthová Príma A G sv.Uršule BA Nedbalova 5,0 5,0 5,0 5,0 2,5 49,0 71,5
17 Natália Banasová Príma G P.Coubertina Piešťany 5,0 1,0 2,5 5,0 57,5 71,0
18 Katarína Martina Macháčová Príma B G F.G.Lorcu BA Hronská 5,0 5,0 4,5 55,0 69,5
19 Katarína Sedláková Príma A G KE Alejová 5,0 0,5 5,0 2,0 3,0 50,0 65,5
20 Peter Ďuriš Príma C ŠpMNDaG BA Skalická 64,5 64,5
21 Denis Markovič 6 G Pezinok Senecká 5,0 1,0 5,0 2,0 1,5 44,5 59,0
22 Adam Kovalčík Príma SG KE Dneperská 4,5 1,0 5,0 2,0 1,0 45,0 58,5
23 Margaréta Okálová Príma SŠ BA Novohradská 5,0 3,0 45,0 53,0
24 Richard Bača Príma A SŠ BA Košická 5,0 1,0 5,0 5,0 5,0 31,0 52,0
25 Alex Havrila Príma SŠ BA Novohradská 43,5 43,5
Pavol Dávid 1. OG G Nitra Párovská 2,5 0,0 5,0 2,0 1,0 33,0 43,5
27 Petra Psotová Príma A G KE Alejová 5,0 1,0 0,0 3,0 32,5 41,5
28 Matej Bukovác Príma B G F.G.Lorcu BA Hronská 39,5 39,5
29 Terézia Stanova Príma Evanj. G KE Škultétyho 38,0 38,0
30 Terézia Tomášová Príma Cirk. SŠ Snina Švermova 36,5 36,5
31 Matej Macula P. MYP SŠ BA Novohradská 34,5 34,5
32 Tomáš Dunaj Príma Cirk. SŠ Snina Švermova 30,0 30,0
33 Martin Országh Príma Piar. G TN Palackého 4,5 0,0 4,9 5,0 2,0 8,5 24,9
34 Ivan Kulich Príma SG Lučenec Gemerská 23,5 23,5
35 Laura Lauffová Príma B SŠ PP D. Tatarku 22,5 22,5
36 Karolína Chudíková 1. OG G Nitra Párovská 20,0 20,0
37 David Petrek Príma SZŠ Cenada BA Majerníkova 19,5 19,5
38 Simona Šimočková Príma GĽŠ TN 1. mája 18,5 18,5
39 Bianka Šoltýsová Príma A G Pezinok Senecká 17,0 17,0
Lenka Langeová Príma B G F.G.Lorcu BA Hronská 17,0 17,0
41 Andrej Lackovič Príma G Prievidza Matice slovenskej 16,5 16,5
42 Filip Foldes Príma B G F.G.Lorcu BA Hronská 14,0 14,0
Veronika Šustová Príma B G F.G.Lorcu BA Hronská 14,0 14,0
44 Patrik Pecha Príma A G KE Alejová 12,5 12,5
Samuel Danko Príma SG Lučenec Gemerská 12,5 12,5
46 Alexandra Varholáková Príma A G Pezinok Senecká 11,0 11,0
47 Jerguš Rybiansky Príma SZŠ Cenada BA Majerníkova 9,2 9,2
48 Júlia Medvecová Príma A G KE Alejová 9,0 9,0
49 Alexandra Vojteková Príma G Lučenec Haličská cesta 8,5 8,5
Melanie Bujňáková Príma G PP Kukučínova 8,5 8,5
51 Katarína Murinová Príma Kat. G BB Hurbanova 8,0 8,0
52 Veronika Marušincová Príma B G F.G.Lorcu BA Hronská 7,5 7,5
53 Patrícia Patassiová Príma B G F.G.Lorcu BA Hronská 7,0 7,0
54 Timotej Ontkovič Príma Cirk. SŠ Snina Švermova 5,5 5,5
55 Kristína Kozejová Príma Cirk. SŠ Snina Švermova 5,0 5,0
Peter Kurt Príma B G F.G.Lorcu BA Hronská 5,0 5,0
57 Barbora Smoleňová 1. G Cirk. SŠ D. Kubín Okružná 4,5 4,5
58 Adriána Kofirová Príma Cirk. SŠ Snina Švermova 3,0 3,0
59 Jakub Galko Príma B GLN BA Tomášikova 2,0 2,0
D-body doteraz

Kategória Sekunda

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Matej Vasky Sekunda C G KE Alejová 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 73,0 98,0
2 Šimon Bulla Sekunda A SŠ BA Novohradská 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 72,5 97,5
3 Jozef Kyčina 2. A G Pezinok Senecká 4,5 5,0 5,0 5,0 4,5 70,0 94,0
4 Sara Gašparová Sekunda GAB Senec Lichnerova 5,0 1,5 4,9 5,0 5,0 71,4 92,8
5 Lukáš Krásny Sekunda B ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 1,5 5,0 4,0 4,0 72,8 92,3
6 Matej Bystrický 2. OG G Nitra Párovská 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 67,0 92,0
7 Adam Lopúch 2. OG G Nitra Párovská 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 66,5 91,5
8 Stanislav Bezák Sekunda B ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 64,7 89,7
9 Lucia Kvasničková Sekunda G F.G.Lorcu BA Hronská 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 62,8 87,8
10 Tímea Gertler Sekunda G BA Vazovova 4,0 1,0 4,5 5,0 5,0 67,5 87,0
11 Eduard Ďurkáč Sekunda SŠ BA Novohradská 4,5 5,0 5,0 5,0 5,0 61,0 85,5
12 Zuzana Kudláčová Sekunda A G KE Alejová 5,0 1,0 5,0 4,5 5,0 63,5 84,0
13 Lukas Grosek Sekunda A SŠ BA Novohradská 5,0 5,0 5,0 4,0 5,0 59,0 83,0
14 Tibor Demko Sekunda A SŠ BA Novohradská 5,0 5,0 5,0 4,0 62,0 81,0
15 Matej Zigo Sekunda B ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 1,0 5,0 69,0 80,0
16 Erik Tóth Sekunda A SŠ BA Novohradská 3,5 1,0 4,9 5,0 2,5 62,5 79,4
17 Ján Gottweis Sekunda GMA BA Jesenského 5,0 5,0 2,5 5,0 60,0 77,5
18 Nicole Odorova Sekunda B G BA Bilíkova 5,0 5,0 4,9 5,0 4,5 52,5 76,9
19 Peter Beňo Sekunda GAV Levice Mierová 5,0 5,0 3,0 0,0 1,0 60,5 74,5
Peter Margetinec Sekunda GĽŠ TN 1. mája 5,0 1,0 5,0 2,5 2,5 58,5 74,5
21 Richard Bezak Sekunda SŠ BA Novohradská 5,0 3,0 4,0 4,0 1,0 51,0 68,0
22 Marián Kurčina 2. G Cirk. SŠ D. Kubín Okružná 61,0 61,0
23 René Roger Sekunda A SŠ BA Novohradská 5,0 1,0 5,0 1,0 3,0 44,0 59,0
24 Liliana Hroncová 2. OA SŠ BA Bachova 56,0 56,0
25 Arthur Cahajla Sekunda SŠ BA Novohradská 4,5 1,0 5,0 2,0 4,7 38,3 55,5
26 Tobiáš Borsík Sekunda GAV Levice Mierová 4,0 1,0 3,0 3,5 38,0 49,5
27 Miroslava Rovnakova 2. OA Evanj. lýc. BA Vranovská 41,0 41,0
28 Lukáš Matušek Sekunda SKŠ NR Farská 40,5 40,5
29 Agatha Hudeková Sekunda ŠG TT Jána Bottu 4,5 1,0 34,0 39,5
30 Laura Brestenská 2. OG G Nitra Párovská 39,0 39,0
31 Bronislava Janáčová Sekunda ŠG TT Jána Bottu 30,5 30,5
32 Alexandra Barančíková Sekunda B ŠpMNDaG BA Skalická 24,0 24,0
33 Veronika Nemjová Sekunda B G KE Alejová 23,5 23,5
34 Adam Fremal Sekunda GAB Senec Lichnerova 22,0 22,0
35 Filip Šulík Sekunda GĽŠ TN 1. mája 21,0 21,0
Klára Selešová Sekunda G F.G.Lorcu BA Hronská 5,0 16,0 21,0
Martina Cibulková Sekunda G BA Bilíkova 21,0 21,0
38 Linda Ilkovičová Sekunda B G F.G.Lorcu BA Hronská 2,0 0,0 4,5 0,0 11,0 17,5
39 Filip Burin Sekunda SG Lučenec Gemerská 16,5 16,5
40 Samuel Kotásek Sekunda A G F.G.Lorcu BA Hronská 13,0 13,0
41 Tomáš Javorský Sekunda A SŠ PP D. Tatarku 10,0 10,0
42 Ema Šurinová Sekunda ŠG TT Jána Bottu 9,0 9,0
Timur Mede Sekunda SZŠ Lučenec Gemerská 9,0 9,0
44 Erik Max Rau Sekunda GĽŠ TN 1. mája 6,5 6,5
Jaroslav Emanuel Matyšák Sekunda SZŠ Cenada BA Majerníkova 6,5 6,5
46 Michal Katrlik Sekunda SZŠ Cenada BA Majerníkova 5,5 5,5
D-body doteraz

Pikomat 8-9 - 34. ročník, letná časť - šk. rok 2016/2017

Konečná výsledková listina po 3. sérii letnej časti

Kategória 8

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Andrej Špitalský 8. A ZŠ BB Ďumbierska 5,0 5,0 4,0 5,0 5,0 47,0 71,0
2 Zofia Stefankovic 8 Twelve Corners MS Rochester, NY 5,0 5,0 4,5 4,0 3,7 44,5 66,7
3 Peter Kochelka 8. A ZŠ BB Ďumbierska 4,5 5,0 2,0 5,0 4,0 45,3 65,8
4 Ivan Kushpel 8. A ZŠ D. Kubín Ul. M. Hattalu 3,5 4,0 5,0 5,0 2,5 44,0 64,0
Samuel Koribanič 8. A ZŠ Humenné Štefánikova 4,0 5,0 3,5 5,0 3,0 43,5 64,0
6 Michaela Rosinska 8 ZŠ Vysoká n. Kysucou 5,0 4,0 5,0 5,0 4,0 38,5 61,5
7 Terezka Kurimská 8. A CZŠ sv. Gorazda Prešov 5,0 5,0 1,0 5,0 1,5 43,5 61,0
8 Branislav Bubán 8 ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice 5,0 5,0 1,0 5,0 1,5 29,5 47,0
9 Michaela Masárová 8 ZŠ Moravany n.V Na Výhone 1,0 0,5 1,0 5,0 4,0 33,5 45,0
10 Jakub Fedák 8. A ZŠ Stará Ľubovňa Štúrova 1,5 3,5 1,5 0,5 0,5 34,5 42,0
Paulína Dujavová 8. B ZŠ PO Šrobárova 5,0 3,0 2,0 32,0 42,0
12 Matej Štofko 8. B ZŠ Prešov Bajkalská 2,0 3,0 29,5 34,5
13 Andrej Pajger 7. D ZŠ Bytča Ul. Mieru 1,0 0,0 1,5 28,0 30,5
14 Marek Koreň 8. A ZŠ PP Dostojevského 0,0 0,0 1,0 1,5 0,0 26,8 29,3
15 František Bujnovský 8. A CZŠ Hradec nad Moravicí, ČR 26,0 26,0
16 Michal Vančo 8. A ZŠ s MŠ Plavnica 25,5 25,5
17 René Viliam Lupták 8 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 0,0 0,5 0,5 1,0 0,5 22,0 24,5
18 Dominika Filippová 8. A ZŠ SNV Markušovská 0,0 0,0 1,0 0,0 12,0 13,0
19 Zuzana Hudáčová 8. A ZŠ Svit Komenského 8,0 8,0
20 Thomas Tenzer 8 ZŠ Lednické Rovne 5,0 5,0
21 Dávid Škovira 8. A ZŠ PP Dostojevského 2,5 2,5
D-body doteraz

Kategória 9

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Lucia Kisová 9 Phillips Academy Andover, MA 4,5 5,0 3,5 5,0 4,0 47,5 69,5
2 Radka Bírová 9. B ZŠ Senec Tajovského 5,0 5,0 5,0 5,0 2,0 46,5 68,5
3 Jozef Mikuláš 9. A CZŠ Lučenec T. G. Masaryka 5,0 5,0 2,5 2,5 3,0 39,0 57,0
4 Bianka Šimková 9. A ZŠ KE Fábryho 5,0 0,0 2,0 5,0 3,0 35,5 50,5
Samuel Šulgan 9. A CZŠ Piešťany Štefánikova 2,0 5,0 4,5 39,0 50,5
6 Nina Hanesová 9. D ZŠ BB Golianova 4,5 1,5 34,0 40,0
7 Martin Bucko 9. D ZŠ PB Slov. partizánov 3,5 5,0 0,5 3,0 21,0 33,0
8 Róbert Palacka 9 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 1,0 1,5 30,0 32,5
9 Martin Štubňa 9. A ZŠ SNV Markušovská 31,5 31,5
10 Paulína Jaremčuková 9. C ZŠ PP Dostojevského 23,5 23,5
11 Mária Kováčová 9. A SŠ Nové Mesto n. V. Klčové 20,0 20,0
12 Dominik Magera 9. C ZŠ PP Dostojevského 19,5 19,5
13 Marína Masláková 9. B ZŠ BB Golianova 16,5 16,5
14 Štefan Bujňaček 9. D ZŠ PP Dostojevského 5,0 5,0
D-body doteraz

Kategória Tercia

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Diana Valková Tercia G Nová Baňa Bernolákova 4,0 5,0 5,0 5,0 3,0 43,0 65,0
2 Karolína Jediná Tercia A SŠ BA Novohradská 5,0 5,0 5,0 5,0 2,0 40,5 62,5
3 Ján Gottweis Sekunda GMA BA Jesenského 5,0 5,0 5,0 4,5 0,0 33,3 52,8
4 Zuzana Miškaňová 3. OA G PO Mudroňova 4,5 5,0 5,0 3,0 29,0 46,5
Martin Kliment Tercia Evanj. G KE Škultétyho 1,0 0,5 1,0 5,0 2,0 37,0 46,5
Filip Balko 3. OG G Nitra Párovská 2,0 2,0 0,5 4,0 3,5 34,5 46,5
7 Matúš Adamík 3. OG G Nitra Párovská 1,5 5,0 1,0 0,5 2,5 34,3 44,8
8 Barbora Novosadová Tercia Piar. G TN Palackého 1,0 0,0 5,0 2,5 1,0 30,5 40,0
9 Samuel Dokupil Tercia ZŠ BA Palisády 57 1,0 1,0 5,0 1,5 26,5 35,0
10 Nina Ábelová 3. OG G Nitra Párovská 0,5 0,0 1,5 1,0 1,0 29,0 33,0
11 Tereza Okálová Tercia A SŠ BA Novohradská 24,0 24,0
12 Filip Brutovský Tercia A G KE Alejová 23,5 23,5
13 Matej Korž Tercia G PO Mudroňova 22,0 22,0
14 Michal Škvarka Tercia B ŠpMNDaG BA Skalická 20,5 20,5
15 Ondrej Dulanský Tercia A Gym. J. Škody, Přerov 17,8 17,8
16 Katka Palusková Tercia A G F.G.Lorcu BA Hronská 17,0 17,0
17 Samuel Kakalejčík Tercia G PP Kukučínova 16,0 16,0
18 Jakub Jediný Tercia A G sv.Uršule BA Nedbalova 8,5 8,5
19 Michaela Patassiová Sekunda A G F.G.Lorcu BA Hronská 1,5 1,5
D-body doteraz

Kategória Kvarta

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Ema Podhorná Kvarta B G F.G.Lorcu BA Hronská 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 44,0 69,0
2 Michaela Rusnáková Kvarta A G KE Alejová 5,0 5,0 5,0 5,0 3,0 44,0 67,0
3 Samuel Banas Kvarta G P.Coubertina Piešťany 5,0 3,0 5,0 4,5 3,0 45,0 65,5
4 Terezka Gurová Kvarta A SŠ BA Novohradská 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 38,0 63,0
5 Lenka Hake Kvarta B G KE Alejová 5,0 5,0 5,0 5,0 3,0 37,0 60,0
6 Jakub Farbula Kvarta B G KE Alejová 5,0 5,0 1,5 5,0 4,0 36,5 57,0
7 Natálka Poprocká Kvarta G Revúca Vl. Clementisa 4,0 5,0 1,0 2,2 33,5 45,7
8 Daniel Belan Kvarta ŠpMNDaG BA Skalická 38,0 38,0
9 Klara Kapustova Kvarta G Pezinok Senecká 2,0 0,5 1,5 0,5 32,0 36,5
10 Jarmila Frimlova 4. BF BG/BRG Klosterneuburg 1,5 3,0 1,0 3,0 23,5 32,0
11 Lujza Laudová Kvarta A G F.G.Lorcu BA Hronská 28,5 28,5
12 Gréta Kováčová Kvarta A Piar. G TN Palackého 26,0 26,0
13 Laura Džuganová Kvarta Piar. G TN Palackého 24,0 24,0
14 Patrícia Havlíčková Kvarta A G F.G.Lorcu BA Hronská 19,5 19,5
15 Martina Ščepánková Kvarta G F.G.Lorcu BA Hronská 17,0 17,0
Benedikt Farkaš Kvarta SKŠ NR Farská 17,0 17,0
17 Alexander Terkovič kvarta A G F.G.Lorcu BA Hronská 16,5 16,5
18 Annamária Huttová Kvarta SŠ LM Komenského 13,5 13,5
19 Daniela Czajová Kvarta A G F.G.Lorcu BA Hronská 13,0 13,0
20 Júlia Dobáková Kvarta Evanj. SŠ LM Hurbanova 9,5 9,5
D-body doteraz
SIAESFZaSI