Podporte nás! P-MAT - organizátor
Organizátor PIKOMATu a PIKOFYZu
vpsFree.cz
Internetové pripojenie a server pre tieto web stránky zabezpečuje občianske združenie vpsFree.cz
československý časopis pro fyziku

Ticho pred búrkou

príklady

 

V pondelok 6. 11. 2018 bol termín 2. série kategórie 8-9, takže čoskoro na stránkach pribudnú opravené riešenia, vzorové riešenia a priebežné výsledky. Okrem nich však pribudnú aj zadania 3. série, v ktorej sa rozhodne o účastníkoch tohtoročného zimného sústredenia 8–9. Obdobne sa podľa 2. série kategórie 5–7 bude pozývať na zimné sústredenie 5–7. Vyriešte a pošlite čo najviac príkladov, aby ste mali čo najväčšiu šancu dostať sa na tieto sústredenia. Nedávno sa uskutočnil každoročný jesenný Kockatý víkend, ktorého účastníci sa, podobne ako na sústredeniach, naučili niečo nové o matematike a fyzike a strávili príjemný čas s kamarátmi.

Tešíme sa na Vaše riešenia!

 

Vitaj na stránkach PIKOMATu!

S novým školským rokom je tu nový, už 35. ročník súťaže PIKOMAT, do ktorej sa môžeš zapojiť aj Ty. Ak si sa registroval(a) už minulý školský rok, Tvoj e-mail a heslo fungujú naďalej. V prípade problémov sa nám ozvi na pikomat@p-mat.sk.
 

Riešiť online

Ak chceš odosielať svoje riešenia elektronicky, najskôr sa musíš prihlásiť (vpravo hore). Ak ešte nemáš konto, najskôr sa registruj.

SIAESFZaSI
Pikomat 5-7
Pikomat 8-9

PIKOFYZ