Podporte nás! P-MAT - organizátor
Organizátor PIKOMATu a PIKOFYZu
vpsFree.cz
Internetové pripojenie a server pre tieto web stránky zabezpečuje občianske združenie vpsFree.cz
československý časopis pro fyziku

Pikomat 5-7 - 36. ročník - šk. rok 2018/2019

Priebežná výsledková listina po 2. sérii

Kategória: 5 6 7 Príma Sekunda

Kategória 5

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Paulína K 5. A ZŠ BA Beňovského 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 25,0 50,0
Max H 5. C ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 25,0 50,0
3 Marián K 5. B ZŠ Tomášov 5,0 4,5 5,0 5,0 5,0 24,5 49,0
4 Zuzana R 5. A ZŠ s MŠ Dubn. n. V. Pod hájom 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 23,5 48,5
Michal H 5. A CZŠ BA Osloboditeľská 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 23,5 48,5
6 Katka K 5. A SŠ BA Karloveská 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 23,0 48,0
7 Andrej S 5. A SZŠ CENADA BA 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 21,5 46,5
8 Lucia T 4. A ZŠ Stupava 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 21,0 46,0
Richard K 5. C ZŠ BA Sokolíkova 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 21,0 46,0
10 Sofia M 5. PYP SJ SŠ BA Košická 5,0 4,5 4,0 5,0 5,0 20,5 44,0
11 Lucia Č 5. A ZŠ TGM Poděbrady 5,0 5,0 5,0 5,0 22,5 42,5
12 Mojmir M 5 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 16,5 41,5
13 Nina Ch 5. C ŠpMNDaG BA Skalická 3,0 4,0 4,0 2,5 5,0 19,5 38,0
Teo G 5. PYP SJ SŠ BA Košická 3,0 3,5 2,5 5,0 3,0 21,0 38,0
15 Barbora M Svište 5. ročník SZŠ Felix 5,0 3,0 5,0 4,0 1,5 19,0 37,5
16 Zuzana B 5. A CZŠ Narnia BA Beňadická 5,0 4,5 5,0 0,5 20,0 35,0
17 Beáta M 3. C ZŠ Levice M.R.Štefánika 4,5 5,0 3,5 20,5 33,5
18 Liana P 5. Owls SZŠ BA Bajkalská 5,0 0,5 4,5 4,5 18,0 32,5
19 Tobiáš Š 5. A ZŠ BB Narnia 5,0 4,5 0,0 4,0 1,5 13,5 28,5
20 Adam P 5. B SŽS Galileo BA Dudvážska 19,5 19,5
Róbert S 5 ZŠ Vysoká n. Kysucou 0,5 2,5 0,5 2,5 0,5 13,0 19,5
22 Sofia B 5. C CZŠ Narnia BA Beňadická 17,5 17,5
23 Olívia V 5. PYP SJ PYP BA Novohradská 15,0 15,0
24 Adam B 5. B ZŠ RK Námestie A. Hlinku 1,5 12,5 14,0
25 Matej I 5. A ZŠ BA Nedbalova 0,5 1,5 0,0 0,0 0,0 11,5 13,5
26 Anežka D 5. A CZŠ sv. Gorazda Prešov 13,0 13,0
27 Viktor N 5. C ZŠ TN Kubranská 9,5 9,5
28 Boris Ch 5 ZŠ Vysoká n. Kysucou 0,5 0,0 0,0 0,0 0,0 8,5 9,0
Damián Š 5. A ZŠ s MŠ PP Francisciho 9,0 9,0
30 Nina Ž 5. B SŽS Galileo BA Dudvážska 7,5 7,5
31 Richard R 5. B ZŠ BB Trieda SNP 0,5 0,5 0,5 1,0 0,0 4,5 7,0
32 Nelly F 5. B ZŠ BB Trieda SNP 0,5 3,0 0,5 0,0 0,0 1,5 5,5
D-body doteraz

Kategória 6

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Daniel M 6. X CZŠ Narnia PK Komenského 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 24,0 49,0
2 Lina K 6. W Waldorfská ZŠ Brno 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 23,0 48,0
3 Samko S 6 SŠ BA Gercenova 5,0 4,0 5,0 5,0 5,0 23,5 47,5
4 Alžbeta K 6. A CZŠ sv. Gorazda Prešov 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 22,0 47,0
5 Jakub Š 6. A ZŠ BA Svätej rodiny 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 19,0 44,0
6 Tomáš B 6. Sovy SZŠ Felix, BA Haanova 5,0 4,5 5,0 5,0 5,0 17,5 42,0
7 Samo B 6. B ZŠ BA Nevädzová 5,0 4,5 5,0 5,0 5,0 16,0 40,5
8 Darja L 6. A ZŠ PP Dostojevského 3,0 5,0 4,0 5,0 17,0 34,0
9 Veronika S 6. C ZŠ Ivanka pri Dunaji 1,5 4,5 0,0 1,0 5,0 18,5 30,5
Rudolf B 6. A ZŠ KE Ulica Jána Pavla 5,0 4,0 4,0 5,0 5,0 7,5 30,5
11 Lucia B 6. B ZŠ s MŠ Brezno Pionierska 4 1,5 3,5 0,0 5,0 1,5 15,5 27,0
12 Hugo K 6. A ZŠ KE Ulica Jána Pavla 0,5 4,0 0,0 4,0 1,5 15,5 25,5
13 Sára T 6. B ZŠ s MŠ Brezno Pionierska 4 5,0 3,0 0,5 3,0 1,0 7,0 19,5
Roland K 6. A ZŠ Kežmarok Hradné námestie 4,5 2,0 13,0 19,5
15 Jakub L 6. A ZŠ Senec Mlynská 17,5 17,5
16 Adam H 6. B ZŠ Dubová 16,5 16,5
17 Matej Š 6. B ZŠ s MŠ BA Hargašova 3,0 11,0 14,0
18 Natália K 6. A ZŠ s MŠ Lipt. Teplička 0,5 1,5 1,0 2,0 0,0 4,5 9,5
19 Peter B 6. A ZŠ Kračúnovce 0,0 0,5 3,5 0,0 5,0 9,0
20 Noémi P 6. A ZŠ Seňa 0,5 6,5 7,0
21 Patrik V 6. A ZŠ Seňa 4,0 4,0
Stella V 6. A ZŠ Seňa 0,5 0,0 0,0 3,5 4,0
23 Simona Č 6. A ZŠ Seňa 0,5 0,5 0,5 0,0 0,5 2,0
24 Chloe F 6. A ZŠ Seňa 1,5 1,5
D-body doteraz

Kategória 7

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Michal I 7. A ZŠ s MŠ P. P. Gojdiča, PO 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 25,0 50,0
2 Dominika B 7 ZŠ KE Bernolákova 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 23,0 48,0
3 Michal R 7. A ZŠ s MŠ PP Francisciho 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 21,0 46,0
4 Damjan K 7. A SŽS Galileo BA Dudvážska 5,0 5,0 1,5 5,0 5,0 23,5 45,0
5 Jozef S 7. A ZŠ s MŠ Lokca 5,0 4,5 5,0 5,0 2,5 22,5 44,5
6 Marek H 7. C ZŠ Stará Turá 5,0 4,0 4,5 4,5 5,0 21,0 44,0
7 Liliana L 7. C ZŠ KE Jenisejská 3,0 4,5 4,5 5,0 5,0 21,0 43,0
8 Jakub K 7. B ZŠ PP Dostojevského 5,0 5,0 1,0 5,0 5,0 19,0 40,0
9 Samuel Š 7. A ZŠ BB Narnia 5,0 4,0 4,5 5,0 1,5 19,5 39,5
Kalista S 7. B ZŠ Humenné 5,0 2,5 1,0 5,0 5,0 21,0 39,5
11 Lenka Š 7. B ZŠ Nová Baňa Školská 3,0 5,0 5,0 5,0 1,0 19,0 38,0
12 Jonatán D 7. A CZŠ Piešťany Štefánikova 3,0 3,5 3,5 5,0 5,0 17,5 37,5
13 Maxim Č 7. A CZŠ Narnia BA Beňadická 5,0 4,5 5,0 5,0 4,5 12,5 36,5
14 Ján C 7. A ZŠ BB Moskovská 5,0 4,0 5,0 5,0 15,5 34,5
15 Šimon B 7 ZŠ s MŠ BA Cádrova 5,0 4,5 3,0 1,0 0,5 19,5 33,5
16 Nikola T 7 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 5,0 5,0 1,0 3,0 5,0 13,5 32,5
17 Mária M 7. D ZŠ Levice M.R.Štefánika 5,0 5,0 21,5 31,5
18 Gregor O 7 SŠ BA Košická 0,5 3,5 4,5 5,0 1,5 15,0 30,0
Monika Š 7. B ZŠ Senec Tajovského 5,0 4,5 0,0 5,0 0,5 15,0 30,0
20 Adriana T 7. C SŽS Galileo BA Dudvážska 3,0 4,0 5,0 17,5 29,5
21 Adriana B 7. C ZŠ J.Vojtaššáka Zákamenné 1,0 1,0 5,0 21,0 28,0
22 Patrik P 7 ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice 4,0 3,0 2,5 0,5 15,0 25,0
23 Timotej M 7. A SŠ Nové Mesto n. V. Klčové 5,0 3,0 14,5 22,5
24 Timotej O 7. B ZŠ Senec Tajovského 5,0 3,0 0,0 1,5 0,5 12,0 22,0
25 Matej S 7 ZŠ Vysoká n. Kysucou 5,0 2,0 3,0 0,5 11,0 21,5
Karolína A 7 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 3,0 5,0 1,5 12,0 21,5
27 Lucie G 7. X CZŠ Narnia PK Komenského 0,5 5,0 4,0 10,5 20,0
28 Laura H 7. D ZŠ J.Vojtaššáka Zákamenné 14,0 14,0
29 Michaela Z 7. A ZŠ Komárno Komenského 13,5 13,5
Alžbeta Z 7. A ZŠ Smižany Smreková 13,5 13,5
31 Rastislav M 7. A ZŠ Kežmarok Hradné námestie 4,5 1,5 6,5 12,5
32 Marek R 7 G TT Hviezdoslavova 10,5 10,5
Karolína K 7. C ZŠ PP Dostojevského 10,5 10,5
34 Matúš B 7 ZŠ Vysoká n. Kysucou 2,0 8,0 10,0
35 Viliam G 7. C ZŠ Bytča Ul. Mieru 9,5 9,5
36 Sofia M 7 ZŠ KE Jenisejská 9,0 9,0
37 Barbora M 7 ZŠ Lipová 8,5 8,5
38 Tomáš Š 7. A ZŠ Kežmarok Hradné námestie 7,5 7,5
39 Viliam P 7.C CZŠ Narnia BA Beňadická 3,0 4,0 0,0 7,0
40 Agáta G 7. A ZŠ Kežmarok Hradné námestie 6,0 6,0
41 Filip J 7. X CZŠ Narnia PK Komenského 5,5 5,5
42 Tobiáš O 7 ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice 3,5 3,5
D-body doteraz

Kategória Príma

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Matej B Príma C ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 25,0 50,0
Klárka B Príma GAB Senec Lichnerova 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 25,0 50,0
Eva K Príma A G KE Alejová 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 25,0 50,0
4 Michaela U Príma SG CENADA BA 5,0 5,0 5,0 4,5 5,0 25,0 49,5
Igor V Príma GĽŠ TN 1. mája 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 24,5 49,5
6 Daniel J Príma A SŠ BA Novohradská 5,0 4,0 4,0 5,0 5,0 24,0 47,0
7 Viliam G Príma A GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 21,5 46,5
Matúš M Príma A GAMČA BA Grösslingová 1,5 5,0 5,0 5,0 5,0 25,0 46,5
9 Veronika V Sekunda A G KE Alejová 5,0 5,0 5,0 1,5 5,0 24,2 45,7
10 Šárka M Príma SZŠ CENADA BA 2,0 5,0 5,0 5,0 5,0 23,5 45,5
11 Eva P Príma B GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 20,0 45,0
Rudolf K Príma GAMČA BA Grösslingová 1,5 4,5 5,0 5,0 5,0 24,0 45,0
13 Emília Č Príma A SŠ BA Novohradská 5,0 4,0 4,5 5,0 5,0 20,5 44,0
14 Alexandra G Príma GAB Senec Lichnerova 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 18,5 43,5
15 Terézia P Príma B ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 4,0 5,0 5,0 19,0 43,0
16 Marcel F Príma A G TT Hviezdoslavova 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 17,5 42,5
Lea G Príma GAB Senec Lichnerova 5,0 4,0 5,0 3,0 5,0 20,5 42,5
Matúš M 1. OG G Nitra Párovská 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 17,5 42,5
Oliver G 1. C ŠG BB Trieda SNP 5,0 4,5 3,5 3,0 5,0 21,5 42,5
20 Metod S Príma GAB Senec Lichnerova 5,0 4,5 5,0 5,0 4,0 18,0 41,5
21 Christina Š Príma B GAMČA BA Grösslingová 5,0 4,5 2,0 5,0 5,0 19,5 41,0
Lenka Č 1. V Gymnázium Jiřího z Poděbrad 5,0 5,0 4,0 5,0 0,5 21,5 41,0
23 Martin A Príma B G BA Bilíkova 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 15,0 40,0
24 Zuzana T Príma B GAMČA BA Grösslingová 0,5 4,5 4,0 5,0 5,0 19,5 38,5
Janka K Príma A SŠ BA Košická 5,0 4,0 5,0 2,0 22,5 38,5
26 Oliver S Príma B G KE Alejová 4,5 5,0 5,0 0,5 23,4 38,4
27 Matúš P Príma A GAMČA BA Grösslingová 0,5 4,5 5,0 1,0 5,0 22,2 38,2
28 Tatiana I Príma B GAMČA BA Grösslingová 5,0 4,0 3,0 5,0 0,5 18,5 36,0
29 Peter S Príma B G BA Bilíkova 3,0 5,0 3,0 5,0 5,0 12,5 33,5
30 Ema S Príma A G NZ M.R.Štefánika 5,0 1,0 0,0 5,0 1,5 19,5 32,0
31 Rastislav H Príma A G KE Alejová 3,0 4,5 2,5 0,5 17,5 28,0
32 Samuel L Príma B GAMČA BA Grösslingová 0,0 4,5 1,0 4,0 5,0 12,0 26,5
33 Adam Ž Príma A G KE Alejová 1,0 3,0 2,5 5,0 0,0 13,0 24,5
34 Katarína O Príma SG CENADA BA 23,5 23,5
35 Adam G Príma A SŠ BA Novohradská 2,5 19,0 21,5
36 Martin K príma GAB Senec Lichnerova 5,0 5,0 3,0 3,0 5,0 0,0 21,0
37 Andrej G Príma A GAMČA BA Grösslingová 4,5 5,0 10,5 20,0
38 Ivan C Príma B GAMČA BA Grösslingová 19,5 19,5
Daniel C Príma B GAMČA BA Grösslingová 19,5 19,5
40 Richard P Príma GAB Senec Lichnerova 18,0 18,0
41 Hugo V Príma B GAMČA BA Grösslingová 5,0 0,5 1,0 5,0 6,0 17,5
42 Alexander P Príma SŠ BA Novohradská 16,5 16,5
43 Oliver B Príma GAB Senec Lichnerova 4,7 11,0 15,7
44 Roman P 1. OG G Nitra Párovská 15,0 15,0
45 Patrik K Príma GAMČA BA Grösslingová 13,5 13,5
46 Nicol C Príma GAMČA BA Grösslingová 5,0 0,0 0,5 1,5 6,0 13,0
47 Martin K Príma G Lučenec Haličská cesta 1,0 0,5 0,5 0,5 9,0 11,5
48 Amália R Príma B GAMČA BA Grösslingová 8,5 8,5
49 Patrik P Príma G sv.Uršule BA Nedbalova 7,5 7,5
Z J Príma G sv.Uršule BA Nedbalova 7,5 7,5
51 Andrea K Príma B G BA Bilíkova 7,0 7,0
52 Jakub T Príma B GAMČA BA Grösslingová 6,5 6,5
D-body doteraz

Kategória Sekunda

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Katarína F Sekunda A G KE Alejová 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 25,0 50,0
Milan G Sekunda B G BA Bilíkova 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 25,0 50,0
Lucia Ch Sekunda A GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 25,0 50,0
4 Anna P Sekunda B G ZA Varšavská 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 24,5 49,5
5 Richard V Sekunda A G KE Alejová 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 24,0 49,0
6 Ondrej K Sekunda A G KE Alejová 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 23,0 48,0
7 Michal T Sekunda A SŠ BA Novohradská 5,0 4,0 5,0 5,0 5,0 21,5 45,5
Ronja N Sekunda GAV Levice Mierová 3,0 5,0 5,0 5,0 5,0 22,5 45,5
9 Peter S Sekunda C ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 5,0 3,0 5,0 21,5 44,5
Tomáš K Sekunda A GAMČA BA Grösslingová 5,0 3,0 5,0 5,0 5,0 21,5 44,5
11 Martin Dz Sekunda G Lučenec Haličská cesta 5,0 4,5 5,0 5,0 5,0 18,5 43,0
12 Tomáš H Sekunda G LM M. M. Hodžu 0,5 5,0 5,0 5,0 5,0 22,0 42,5
13 Jakub Ď Sekunda SŠ BA Novohradská 5,0 2,5 5,0 1,0 5,0 23,5 42,0
14 Filip B Sekunda A GAMČA BA Grösslingová 5,0 2,5 4,0 5,0 5,0 20,0 41,5
15 Jakub Š Sekunda A GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 4,0 5,0 5,0 17,0 41,0
16 Maxima B Sekunda A G KE Alejová 5,0 4,5 4,0 5,0 5,0 17,0 40,5
17 Bruno B Sekunda B G KE Alejová 3,0 3,5 5,0 5,0 5,0 18,0 39,5
Ondrej H Sekunda A G TT Hviezdoslavova 1,5 4,5 5,0 5,0 1,0 22,5 39,5
19 Daniel D Sekunda A Evanj. lýc. BA Vranovská 5,0 4,0 5,0 5,0 5,0 14,5 38,5
Erna D Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 5,0 4,0 5,0 5,0 5,0 14,5 38,5
21 Miroslav S Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 5,0 5,0 3,0 13,5 36,5
22 Laura C Sekunda GAMČA BA Grösslingová 5,0 2,0 5,0 5,0 15,5 32,5
23 Martin J Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 0,5 2,5 2,0 4,0 5,0 17,5 31,5
24 Lea W Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 3,0 5,0 5,0 16,0 29,0
25 Samuel G Sekunda GAV Levice Mierová 2,5 4,0 0,0 3,0 0,5 17,0 27,0
26 Laura L Sekunda A G sv.Uršule BA Nedbalova 5,0 0,0 5,0 0,5 14,5 25,0
27 Samuel T Sekunda A G KE Alejová 5,0 1,5 0,0 5,0 0,5 12,0 24,0
28 Mária K Sekunda A GAMČA BA Grösslingová 23,5 23,5
29 Štefan P Sekunda G sv.Uršule BA Nedbalova 21,0 21,0
30 Markus L Sekunda C ŠpMNDaG BA Skalická 19,0 19,0
31 Samuel B Sekunda A SŠ BA Novohradská 18,5 18,5
32 Michal P Sekunda GAB Senec Lichnerova 18,0 18,0
33 Sebastián Š Sekunda G PP Kukučínova 17,5 17,5
34 Lukáš P Sekunda GAV Levice Mierová 16,5 16,5
35 Anna R Sekunda G sv.Uršule BA Nedbalova 16,0 16,0
36 Eva K Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 15,5 15,5
37 Milan J Sekunda GAV Levice Mierová 5,0 1,5 0,0 3,5 5,0 0,0 15,0
Rastislav P Sekunda GAV Levice Mierová 15,0 15,0
39 Martin B Sekunda A G TT Hviezdoslavova 0,0 2,0 0,5 0,5 11,5 14,5
40 Miroslav B Sekunda GAV Levice Mierová 10,5 10,5
Zoja W Sekunda GAV Levice Mierová 10,5 10,5
42 Linda Z Sekunda G PP Kukučínova 0,0 0,0
D-body doteraz

Staršie ročníky

Zadania úloh Vzorové riešenia Výsledkové listiny
Pikomat 8-9 - 36. ročník, letná časť - 2018/2019 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 8-9 - 36. ročník, zimná časť - 2018/2019 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 8-9 - 35. ročník, letná časť - 2017/2018 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 8-9 - 35. ročník, zimná časť - 2017/2018 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 8-9 - 34. ročník, letná časť - 2016/2017 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 8-9 - 34. ročník, zimná časť - 2016/2017 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 8-9 - 33. ročník, letná časť - 2015/2016 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 8-9 - 33. ročník, zimná časť - 2015/2016 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 8-9 - 32. ročník, letná časť - 2014/2015 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 8-9 - 32. ročník, zimná časť - 2014/2015 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 8-9 - 31. ročník, letná časť - 2013/2014 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 8-9 - 31. ročník, zimná časť - 2013/2014 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria

Staršie ročníky

Zadania úloh Vzorové riešenia Výsledkové listiny
Pikomat 5-6 - 30. ročník - 2012/2013 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria
Pikomat 5-6 - 29. ročník - 2011/2012 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria
Pikomat 5-6 - 28. ročník - 2010/2011 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria
Pikomat 5-6 - 27. ročník - 2009/2010 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria
Pikomat 5-6 - 26. ročník - 2008/2009 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria
Pikomat 5-6 - 25. ročník - 2007/2008 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria
Pikomat 5-6 - 24. ročník - 2006/2007 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria
Pikomat 5-6 - 23. ročník - 2005/2006 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria
Pikomat 5-6 - 22. ročník - 2004/2005 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria
Pikomat 5-6 - 21. ročník, letná časť - 2003/2004 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 5-6 - 21. ročník, zimná časť - 2003/2004 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 5-6 - 20. ročník, letná časť - 2002/2003 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 3. séria
Pikomat 5-6 - 20. ročník, zimná časť - 2002/2003 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria
Pikomat 5-6 - 19. ročník, letná časť - 2001/2002 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 5-6 - 19. ročník, zimná časť - 2001/2002 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 5-6 - 18. ročník, letná časť - 2000/2001 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 5-6 - 18. ročník, zimná časť - 2000/2001 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria

Staršie ročníky

Zadania úloh Vzorové riešenia Výsledkové listiny
Pikomat 7-9 - 30. ročník, letná časť - 2012/2013 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 30. ročník, zimná časť - 2012/2013 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 29. ročník, letná časť - 2011/2012 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 29. ročník, zimná časť - 2011/2012 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 28. ročník, letná časť - 2010/2011 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 28. ročník, zimná časť - 2010/2011 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 27. ročník, letná časť - 2009/2010 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 27. ročník, zimná časť - 2009/2010 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 26. ročník, letná časť - 2008/2009 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 26. ročník, zimná časť - 2008/2009 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 25. ročník, letná časť - 2007/2008 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 25. ročník, zimná časť - 2007/2008 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 24. ročník, letná časť - 2006/2007 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 24. ročník, zimná časť - 2006/2007 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 23. ročník, letná časť - 2005/2006 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 23. ročník, zimná časť - 2005/2006 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 22. ročník, letná časť - 2004/2005 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 22. ročník, zimná časť - 2004/2005 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 21. ročník, letná časť - 2003/2004 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 21. ročník, zimná časť - 2003/2004 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 20. ročník, letná časť - 2002/2003 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 20. ročník, zimná časť - 2002/2003 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria
Pikomat 7-9 - 19. ročník, letná časť - 2001/2002 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 19. ročník, zimná časť - 2001/2002 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 18. ročník, letná časť - 2000/2001 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 18. ročník, zimná časť - 2000/2001 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat - 17. ročník, letná časť - 1999/2000 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat - 17. ročník, zimná časť - 1999/2000 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat - 16. ročník, letná časť - 1998/1999 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat - 16. ročník, zimná časť - 1998/1999 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat - 15. ročník, letná časť - 1997/1998 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 3. séria (Pentomino) 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat - 15. ročník, zimná časť - 1997/1998 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
SIAESFZaSI