Podporte nás! P-MAT - organizátor
Organizátor PIKOMATu a PIKOFYZu
vpsFree.cz
Internetové pripojenie a server pre tieto web stránky zabezpečuje občianske združenie vpsFree.cz
československý časopis pro fyziku

Pikomat 5-7 - 36. ročník - šk. rok 2018/2019

Priebežná výsledková listina po 3. sérii

Kategória: 5 6 7 Príma Sekunda

Kategória 5

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Paulína K 5. A ZŠ BA Beňovského 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 50,0 75,0
2 Max H 5. C ŠpMNDaG BA Skalická 4,5 5,0 5,0 5,0 5,0 50,0 74,5
3 Michal H 5. A CZŠ BA Osloboditeľská 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 48,5 73,5
4 Zuzana R 5. A ZŠ s MŠ Dubn. n. V. Pod hájom 4,5 5,0 5,0 5,0 5,0 48,5 73,0
5 Katka K 5. A SŠ BA Karloveská 4,5 5,0 5,0 5,0 5,0 48,0 72,5
6 Andrej S 5. A SZŠ CENADA BA 1,5 4,5 5,0 5,0 5,0 46,5 67,5
7 Lucia T 4. A ZŠ Stupava 1,0 5,0 5,0 5,0 5,0 46,0 67,0
8 Sofia M 5. PYP SJ SŠ BA Košická 1,0 5,0 5,0 5,0 2,5 44,0 62,5
9 Mojmir M 5 4,5 5,0 5,0 2,0 4,0 41,5 62,0
10 Richard K 5. C ZŠ BA Sokolíkova 1,0 5,0 3,0 4,0 46,0 59,0
11 Barbora M Svište 5. ročník SZŠ Felix 5,0 5,0 2,5 4,0 4,5 37,5 58,5
12 Zuzana B 5. A CZŠ Narnia BA Beňadická 5,0 4,5 3,0 3,5 4,5 35,0 55,5
13 Nina Ch 5. C ŠpMNDaG BA Skalická 4,5 3,0 1,0 2,5 5,0 38,0 54,0
14 Teo G 5. PYP SJ SŠ BA Košická 1,5 5,0 3,5 1,0 4,5 38,0 53,5
15 Lucia Č 5. A ZŠ TGM Poděbrady 5,0 4,0 42,5 51,5
16 Marián K 5. B ZŠ Tomášov 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 49,0 49,0
17 Liana P 5. Owls SZŠ BA Bajkalská 0,0 5,0 2,0 5,0 4,0 32,5 48,5
18 Tobiáš Š 5. A ZŠ BB Narnia 1,0 3,5 4,0 4,5 3,5 28,5 45,0
19 Beáta M 3. C ZŠ Levice M.R.Štefánika 1,0 5,0 2,5 33,5 42,0
20 Filip S 5 4,5 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 24,5
21 Adam P 5. B SŽS Galileo BA Dudvážska 19,5 19,5
Róbert S 5 ZŠ Vysoká n. Kysucou 19,5 19,5
23 Sofia B 5. C CZŠ Narnia BA Beňadická 17,5 17,5
Matej I 5. A ZŠ BA Nedbalova 0,0 1,0 0,5 2,0 0,5 13,5 17,5
25 Olívia V 5. PYP SJ PYP BA Novohradská 15,0 15,0
26 Adam B 5. B ZŠ RK Námestie A. Hlinku 14,0 14,0
27 Anežka D 5. A CZŠ sv. Gorazda Prešov 13,0 13,0
28 Viktor N 5. C ZŠ TN Kubranská 9,5 9,5
29 Damián Š 5. A ZŠ s MŠ PP Francisciho 9,0 9,0
Boris Ch 5 ZŠ Vysoká n. Kysucou 9,0 9,0
31 Nina Ž 5. B SŽS Galileo BA Dudvážska 7,5 7,5
32 Richard R 5. B ZŠ BB Trieda SNP 7,0 7,0
33 Nelly F 5. B ZŠ BB Trieda SNP 5,5 5,5
D-body doteraz

Kategória 6

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Lina K 6. W Waldorfská ZŠ Brno 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 48,0 73,0
2 Samuel S 6 SŠ BA Gercenova 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 47,5 72,5
3 Alžbeta K 6. A CZŠ sv. Gorazda Prešov 4,5 5,0 5,0 5,0 5,0 47,0 71,5
4 Daniel M 6. X CZŠ Narnia PK Komenského 5,0 4,5 5,0 5,0 2,5 49,0 71,0
5 Jakub Š 6. A ZŠ BA Svätej rodiny 3,5 5,0 5,0 5,0 5,0 44,0 67,5
6 Tomáš B 6. Sovy SZŠ Felix, BA Haanova 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 42,0 67,0
7 Samo B 6. B ZŠ BA Nevädzová 4,5 4,5 5,0 5,0 5,0 40,5 64,5
8 Darja L 6. A ZŠ PP Dostojevského 1,5 5,0 1,5 5,0 2,0 34,0 49,0
9 Rudolf B 6. A ZŠ KE Ulica Jána Pavla 1,0 5,0 2,5 3,0 5,0 30,5 47,0
10 Lucia B 6. B ZŠ s MŠ Brezno Pionierska 4 1,0 5,0 1,5 4,5 4,0 27,0 43,0
11 Hugo K 6. A ZŠ KE Ulica Jána Pavla 1,0 3,0 0,5 5,0 25,5 35,0
12 Sára T 6. B ZŠ s MŠ Brezno Pionierska 4 4,5 4,5 1,5 2,0 1,0 19,5 33,0
13 Roland K 6. A ZŠ Kežmarok Hradné námestie 4,5 5,0 1,5 19,5 30,5
Veronika S 6. C ZŠ Ivanka pri Dunaji 30,5 30,5
15 Jakub L 6. A ZŠ Senec Mlynská 17,5 17,5
16 Adam H 6. B ZŠ Dubová 16,5 16,5
17 Matej Š 6. B ZŠ s MŠ BA Hargašova 14,0 14,0
18 Noémi P 6. A ZŠ Seňa 4,0 7,0 11,0
19 Natália K 6. A ZŠ s MŠ Lipt. Teplička 9,5 9,5
20 Peter B 6. A ZŠ Kračúnovce 9,0 9,0
21 Patrik V 6. A ZŠ Seňa 0,0 3,0 4,0 7,0
22 Stella V 6. A ZŠ Seňa 0,0 2,0 4,0 6,0
Simona Č 6. A ZŠ Seňa 0,0 3,0 1,0 2,0 6,0
24 Chloe F 6. A ZŠ Seňa 2,0 1,5 3,5
D-body doteraz

Kategória 7

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Dominika B 7 ZŠ KE Bernolákova 1,0 5,0 3,0 5,0 5,0 48,0 67,0
2 Damjan K 7. A SŽS Galileo BA Dudvážska 1,5 5,0 5,0 5,0 4,8 45,0 66,3
3 Jozef S 7. A ZŠ s MŠ Lokca 1,5 4,5 2,5 5,0 4,5 44,5 62,5
4 Michal R 7. A ZŠ s MŠ PP Francisciho 4,5 2,0 4,0 5,0 0,5 46,0 62,0
Liliana L 7. C ZŠ KE Jenisejská 1,0 4,5 5,0 5,0 3,5 43,0 62,0
6 Samuel Š 7. A ZŠ BB Narnia 4,0 5,0 3,0 5,0 4,0 39,5 60,5
7 Lenka Š 7. B ZŠ Nová Baňa Školská 5,0 5,0 2,0 5,0 3,5 38,0 58,5
8 Maxim Č 7. A CZŠ Narnia BA Beňadická 1,5 5,0 5,0 5,0 5,0 36,5 58,0
9 Kalista S 7. B ZŠ Humenné 1,5 5,0 0,5 5,0 4,8 39,5 56,3
10 Jonatán D 7. A CZŠ Piešťany Štefánikova 2,5 4,0 4,5 2,0 4,0 37,5 54,5
11 Jakub K 7. B ZŠ PP Dostojevského 0,0 5,0 5,0 2,5 1,0 40,0 53,5
12 Šimon B 7 ZŠ s MŠ BA Cádrova 0,5 4,0 5,0 5,0 3,5 33,5 51,5
13 Michal I 7. A ZŠ s MŠ P. P. Gojdiča, PO 50,0 50,0
14 Mária M 7. D ZŠ Levice M.R.Štefánika 1,5 4,5 5,0 2,5 3,5 31,5 48,5
15 Nikola T 7 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 1,0 4,5 4,0 4,0 0,5 32,5 46,5
16 Ján C 7. A ZŠ BB Moskovská 2,0 3,0 1,0 3,0 0,5 34,5 44,0
Marek H 7. C ZŠ Stará Turá 44,0 44,0
18 Adriana B 7. C ZŠ J.Vojtaššáka Zákamenné 1,5 4,5 2,0 4,0 1,5 28,0 41,5
19 Gregor O 7 SŠ BA Košická 1,5 3,0 1,5 4,5 30,0 40,5
20 Monika Š 7. B ZŠ Senec Tajovského 1,0 5,0 4,0 30,0 40,0
21 Adriana T 7. C SŽS Galileo BA Dudvážska 4,0 4,0 1,5 29,5 39,0
22 Karolína A 7 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 0,0 3,5 2,0 4,0 21,5 31,0
Timotej O 7. B ZŠ Senec Tajovského 1,0 3,0 2,0 2,0 1,0 22,0 31,0
24 Lucie G 7. X CZŠ Narnia PK Komenského 3,0 2,5 20,0 25,5
25 Patrik P 7 ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice 25,0 25,0
26 Timotej M 7. A SŠ Nové Mesto n. V. Klčové 22,5 22,5
27 Matej S 7 ZŠ Vysoká n. Kysucou 21,5 21,5
28 Laura H 7. D ZŠ J.Vojtaššáka Zákamenné 14,0 14,0
29 Alžbeta Z 7. A ZŠ Smižany Smreková 13,5 13,5
Michaela Z 7. A ZŠ Komárno Komenského 13,5 13,5
31 Rastislav M 7. A ZŠ Kežmarok Hradné námestie 12,5 12,5
32 Karolína K 7. C ZŠ PP Dostojevského 10,5 10,5
Marek R 7 G TT Hviezdoslavova 10,5 10,5
34 Matúš B 7 ZŠ Vysoká n. Kysucou 10,0 10,0
35 Viliam G 7. C ZŠ Bytča Ul. Mieru 9,5 9,5
36 Sofia M 7 ZŠ KE Jenisejská 9,0 9,0
37 Barbora M 7 ZŠ Lipová 8,5 8,5
38 Tomáš Š 7. A ZŠ Kežmarok Hradné námestie 7,5 7,5
39 Viliam P 7. C CZŠ Narnia BA Beňadická 7,0 7,0
40 Agáta G 7. A ZŠ Kežmarok Hradné námestie 6,0 6,0
41 Filip J 7. X CZŠ Narnia PK Komenského 5,5 5,5
42 Tobiáš O 7 ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice 3,5 3,5
D-body doteraz

Kategória Príma

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Eva K Príma A G KE Alejová 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 50,0 75,0
Klárka B Príma GAB Senec Lichnerova 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 50,0 75,0
Matej B Príma C ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 50,0 75,0
4 Michaela U Príma SG CENADA BA 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 49,5 74,5
Igor V Príma GĽŠ TN 1. mája 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 49,5 74,5
6 Daniel J Príma A SŠ BA Novohradská 4,5 5,0 5,0 5,0 5,0 47,0 71,5
7 Viliam G Príma A GAMČA BA Grösslingová 4,5 4,5 4,0 5,0 5,0 46,5 69,5
8 Alexandra G Príma GAB Senec Lichnerova 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 43,5 68,5
9 Veronika V Sekunda A G KE Alejová 3,0 4,5 4,0 5,0 5,0 45,7 67,2
10 Šárka M Príma SZŠ CENADA BA 5,0 5,0 5,0 5,0 1,5 45,5 67,0
11 Lea G Príma GAB Senec Lichnerova 5,0 5,0 4,0 5,0 5,0 42,5 66,5
12 Eva P Príma B GAMČA BA Grösslingová 1,5 5,0 4,0 5,0 5,0 45,0 65,5
13 Terézia P Príma B ŠpMNDaG BA Skalická 4,5 4,5 5,0 5,0 3,0 43,0 65,0
14 Martin A Príma B G BA Bilíkova 4,5 5,0 5,0 5,0 5,0 40,0 64,5
15 Marcel F Príma A G TT Hviezdoslavova 1,5 5,0 5,0 5,0 5,0 42,5 64,0
16 Emília Č Príma A SŠ BA Novohradská 1,5 4,5 3,5 5,0 5,0 44,0 63,5
17 Zuzana T Príma B GAMČA BA Grösslingová 4,5 5,0 5,0 5,0 4,0 38,5 62,0
Matúš M 1. OG G Nitra Párovská 0,0 4,5 5,0 5,0 5,0 42,5 62,0
19 Rudolf K Príma GAMČA BA Grösslingová 1,5 5,0 0,5 5,0 4,5 45,0 61,5
20 Metod S Príma GAB Senec Lichnerova 1,5 5,0 3,0 5,0 5,0 41,5 61,0
21 Janka K Príma A SŠ BA Košická 1,0 5,0 2,5 5,0 5,0 38,5 57,0
22 Matúš M Príma A GAMČA BA Grösslingová 5,0 3,5 1,5 46,5 56,5
23 Christina Š Príma B GAMČA BA Grösslingová 1,5 2,0 0,5 3,0 4,5 41,0 52,5
24 Lenka Č 1. V Gymnázium Jiřího z Poděbrad 1,0 4,5 3,0 2,5 41,0 52,0
25 Tatiana I Príma B GAMČA BA Grösslingová 0,0 4,5 1,0 5,0 4,0 36,0 50,5
26 Ema S Príma A G NZ M.R.Štefánika 1,0 5,0 2,5 5,0 4,5 32,0 50,0
27 Peter S Príma B G BA Bilíkova 1,0 4,5 5,0 2,5 33,5 46,5
28 Oliver G 1. C ŠG BB Trieda SNP 42,5 42,5
29 Oliver S Príma B G KE Alejová 38,4 38,4
30 Matúš P Príma A GAMČA BA Grösslingová 38,2 38,2
31 Samuel L Príma B GAMČA BA Grösslingová 0,0 4,5 1,0 2,0 2,0 26,5 36,0
32 Adam Ž Príma A G KE Alejová 1,0 4,0 2,0 1,0 1,5 24,5 34,0
33 Martin K príma GAB Senec Lichnerova 1,0 3,5 4,5 2,5 0,0 21,0 32,5
34 Adam G Príma A SŠ BA Novohradská 5,0 3,0 21,5 29,5
35 Rastislav H Príma A G KE Alejová 28,0 28,0
36 Hugo V Príma B GAMČA BA Grösslingová 1,0 2,0 0,5 3,0 17,5 24,0
37 Katarína O Príma SG CENADA BA 23,5 23,5
38 Andrej G Príma A GAMČA BA Grösslingová 20,0 20,0
39 Daniel C Príma B GAMČA BA Grösslingová 19,5 19,5
Ivan C Príma B GAMČA BA Grösslingová 19,5 19,5
41 Matúš K prima M 1.SG BA Bajkalská 5,0 5,0 2,0 5,0 2,0 0,0 19,0
42 Richard P Príma GAB Senec Lichnerova 18,0 18,0
Nicol C Príma GAMČA BA Grösslingová 1,0 3,0 1,0 13,0 18,0
44 Martin K Príma G Lučenec Haličská cesta 3,0 2,0 0,5 11,5 17,0
45 Alexander P Príma SŠ BA Novohradská 16,5 16,5
46 Oliver B Príma GAB Senec Lichnerova 15,7 15,7
47 Roman P 1. OG G Nitra Párovská 15,0 15,0
48 Patrik K Príma GAMČA BA Grösslingová 13,5 13,5
49 Amália R Príma B GAMČA BA Grösslingová 8,5 8,5
50 Patrik P Príma G sv.Uršule BA Nedbalova 7,5 7,5
Z J Príma G sv.Uršule BA Nedbalova 7,5 7,5
52 Andrea K Príma B G BA Bilíkova 7,0 7,0
53 Jakub T Príma B GAMČA BA Grösslingová 6,5 6,5
54 Jean S Prima C ŠpMNDaG BA Skalická 0,0 1,0 1,0 0,0 0,0 2,0
D-body doteraz

Kategória Sekunda

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Katarína F Sekunda A G KE Alejová 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 50,0 75,0
Lucia Ch Sekunda A GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 50,0 75,0
3 Richard V Sekunda A G KE Alejová 4,5 5,0 5,0 5,0 4,5 49,0 73,0
4 Milan G Sekunda B G BA Bilíkova 1,5 5,0 5,0 4,5 5,0 50,0 71,0
5 Ondrej K Sekunda A G KE Alejová 1,5 5,0 5,0 5,0 4,0 48,0 68,5
6 Anna P Sekunda B G ZA Varšavská 1,5 5,0 2,0 5,0 5,0 49,5 68,0
7 Bruno B Sekunda B G KE Alejová 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 39,5 64,5
8 Ronja N Sekunda GAV Levice Mierová 1,0 5,0 3,5 5,0 3,5 45,5 63,5
9 Peter S Sekunda C ŠpMNDaG BA Skalická 1,5 5,0 5,0 5,0 1,0 44,5 62,0
10 Maxima B Sekunda A G KE Alejová 4,0 5,0 2,5 5,0 4,5 40,5 61,5
11 Michal T Sekunda A SŠ BA Novohradská 1,0 3,0 5,0 3,0 2,5 45,5 60,0
12 Tomáš H Sekunda G LM M. M. Hodžu 1,5 5,0 5,0 2,5 2,5 42,5 59,0
13 Martin Dz Sekunda G Lučenec Haličská cesta 2,0 4,5 3,0 2,5 2,5 43,0 57,5
14 Filip B Sekunda A GAMČA BA Grösslingová 4,5 5,0 3,0 3,0 41,5 57,0
15 Ondrej H Sekunda A G TT Hviezdoslavova 1,5 4,5 3,0 5,0 3,0 39,5 56,5
Jakub Š Sekunda A GAMČA BA Grösslingová 2,5 5,0 3,0 3,0 2,0 41,0 56,5
17 Jakub Ď Sekunda SŠ BA Novohradská 1,0 4,5 1,5 5,0 2,0 42,0 56,0
18 Daniel D Sekunda A Evanj. lýc. BA Vranovská 2,0 1,5 4,0 5,0 4,9 38,5 55,9
19 Erna D Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 1,0 5,0 1,5 5,0 4,0 38,5 55,0
20 Miroslav S Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 3,0 4,5 2,0 5,0 2,5 36,5 53,5
21 Martin J Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 3,0 4,0 2,0 4,5 3,0 31,5 48,0
22 Tomáš K Sekunda A GAMČA BA Grösslingová 44,5 44,5
23 Laura C Sekunda GAMČA BA Grösslingová 1,0 5,0 2,0 3,0 0,5 32,5 44,0
24 Samuel T Sekunda A G KE Alejová 1,0 3,5 2,0 24,0 30,5
25 Lea W Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 29,0 29,0
26 Samuel G Sekunda GAV Levice Mierová 27,0 27,0
27 Laura L Sekunda A G sv.Uršule BA Nedbalova 25,0 25,0
28 Mária K Sekunda A GAMČA BA Grösslingová 23,5 23,5
29 Štefan P Sekunda G sv.Uršule BA Nedbalova 21,0 21,0
30 Markus L Sekunda C ŠpMNDaG BA Skalická 19,0 19,0
31 Samuel B Sekunda A SŠ BA Novohradská 18,5 18,5
32 Michal P Sekunda GAB Senec Lichnerova 18,0 18,0
33 Sebastián Š Sekunda G PP Kukučínova 17,5 17,5
34 Lukáš P Sekunda GAV Levice Mierová 16,5 16,5
35 Anna R Sekunda G sv.Uršule BA Nedbalova 16,0 16,0
36 Eva K Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 15,5 15,5
37 Rastislav P Sekunda GAV Levice Mierová 15,0 15,0
Milan J Sekunda GAV Levice Mierová 15,0 15,0
39 Martin B Sekunda A G TT Hviezdoslavova 14,5 14,5
40 Peter Ž sekunda GAB Senec Lichnerova 4,5 3,0 3,0 2,0 0,0 12,5
41 Miroslav B Sekunda GAV Levice Mierová 10,5 10,5
Zoja W Sekunda GAV Levice Mierová 10,5 10,5
43 Viktor S Sekunda GAB Senec Lichnerova 5,0 0,0 5,0
Tomáš P Sekunda GAB Senec Lichnerova 1,0 4,0 0,0 5,0
45 Dominik H sekunda GAB Senec Lichnerova 4,5 0,0 4,5
46 Linda Z Sekunda G PP Kukučínova 0,0 0,0
D-body doteraz

Staršie ročníky

Zadania úloh Vzorové riešenia Výsledkové listiny
Pikomat 8-9 - 36. ročník, letná časť - 2018/2019 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 8-9 - 36. ročník, zimná časť - 2018/2019 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 8-9 - 35. ročník, letná časť - 2017/2018 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 8-9 - 35. ročník, zimná časť - 2017/2018 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 8-9 - 34. ročník, letná časť - 2016/2017 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 8-9 - 34. ročník, zimná časť - 2016/2017 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 8-9 - 33. ročník, letná časť - 2015/2016 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 8-9 - 33. ročník, zimná časť - 2015/2016 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 8-9 - 32. ročník, letná časť - 2014/2015 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 8-9 - 32. ročník, zimná časť - 2014/2015 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 8-9 - 31. ročník, letná časť - 2013/2014 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 8-9 - 31. ročník, zimná časť - 2013/2014 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria

Staršie ročníky

Zadania úloh Vzorové riešenia Výsledkové listiny
Pikomat 5-6 - 30. ročník - 2012/2013 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria
Pikomat 5-6 - 29. ročník - 2011/2012 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria
Pikomat 5-6 - 28. ročník - 2010/2011 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria
Pikomat 5-6 - 27. ročník - 2009/2010 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria
Pikomat 5-6 - 26. ročník - 2008/2009 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria
Pikomat 5-6 - 25. ročník - 2007/2008 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria
Pikomat 5-6 - 24. ročník - 2006/2007 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria
Pikomat 5-6 - 23. ročník - 2005/2006 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria
Pikomat 5-6 - 22. ročník - 2004/2005 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria 1. séria 2. séria 3. séria 4. séria
Pikomat 5-6 - 21. ročník, letná časť - 2003/2004 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 5-6 - 21. ročník, zimná časť - 2003/2004 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 5-6 - 20. ročník, letná časť - 2002/2003 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 3. séria
Pikomat 5-6 - 20. ročník, zimná časť - 2002/2003 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria
Pikomat 5-6 - 19. ročník, letná časť - 2001/2002 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 5-6 - 19. ročník, zimná časť - 2001/2002 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 5-6 - 18. ročník, letná časť - 2000/2001 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 5-6 - 18. ročník, zimná časť - 2000/2001 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria

Staršie ročníky

Zadania úloh Vzorové riešenia Výsledkové listiny
Pikomat 7-9 - 30. ročník, letná časť - 2012/2013 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 30. ročník, zimná časť - 2012/2013 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 29. ročník, letná časť - 2011/2012 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 29. ročník, zimná časť - 2011/2012 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 28. ročník, letná časť - 2010/2011 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 28. ročník, zimná časť - 2010/2011 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 27. ročník, letná časť - 2009/2010 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 27. ročník, zimná časť - 2009/2010 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 26. ročník, letná časť - 2008/2009 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 26. ročník, zimná časť - 2008/2009 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 25. ročník, letná časť - 2007/2008 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 25. ročník, zimná časť - 2007/2008 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 24. ročník, letná časť - 2006/2007 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 24. ročník, zimná časť - 2006/2007 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 23. ročník, letná časť - 2005/2006 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 23. ročník, zimná časť - 2005/2006 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 22. ročník, letná časť - 2004/2005 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 22. ročník, zimná časť - 2004/2005 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 21. ročník, letná časť - 2003/2004 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 21. ročník, zimná časť - 2003/2004 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 20. ročník, letná časť - 2002/2003 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 20. ročník, zimná časť - 2002/2003 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria
Pikomat 7-9 - 19. ročník, letná časť - 2001/2002 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 19. ročník, zimná časť - 2001/2002 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 18. ročník, letná časť - 2000/2001 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat 7-9 - 18. ročník, zimná časť - 2000/2001 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat - 17. ročník, letná časť - 1999/2000 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat - 17. ročník, zimná časť - 1999/2000 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat - 16. ročník, letná časť - 1998/1999 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat - 16. ročník, zimná časť - 1998/1999 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat - 15. ročník, letná časť - 1997/1998 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 3. séria (Pentomino) 1. séria 2. séria 3. séria
Pikomat - 15. ročník, zimná časť - 1997/1998 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria 1. séria 2. séria 3. séria
SIAESFZaSI