Podporte nás! P-MAT - organizátor
Organizátor PIKOMATu a PIKOFYZu
vpsFree.cz
Internetové pripojenie a server pre tieto web stránky zabezpečuje občianske združenie vpsFree.cz
československý časopis pro fyziku

Pikomat 7-9 - 28. ročník, zimná časť - šk. rok 2010/2011

Priebežná výsledková listina po 1. sérii zimnej časti

Kategória: 7 8 9 Tercia Kvarta

Kategória 7

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 10399 ZŠ Močenok Školská 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
2 10042 SZŠ Čelovce 3 5,0 3,5 5,0 5,0 5,0 0,0 23,5
3 10258 ZŠ BB Spojová 5,0 3,5 5,0 4,5 5,0 0,0 23,0
10061 ZŠ Stará Ľubovňa Štúrova 5,0 4,0 4,0 5,0 5,0 0,0 23,0
5 10286 CZŠ R. Zaymusa ZA 5,0 2,0 4,8 3,5 4,2 0,0 19,5
10022 ZŠ BB Spojová 4,5 2,5 5,0 3,0 4,5 0,0 19,5
7 10040 ZŠ Čelovce 41 4,5 3,0 5,0 5,0 0,0 17,5
8 10474 ZŠ ZA Ulica sv. Gorazda 4,0 2,5 3,0 1,5 5,0 0,0 16,0
10086 ZŠ KE Bruselská 2,5 2,5 1,0 5,0 5,0 0,0 16,0
10 10322 ZŠ Žemberovce Osloboditeľov 4,5 4,0 0,5 0,5 5,0 0,0 14,5
11 10052 CZŠ R. Zaymusa ZA 1,5 2,0 4,2 2,5 4,0 0,0 14,2
12 10401 ZŠ ZV Nám. mládeže 2,0 0,0 4,5 1,5 4,7 0,0 12,7
13 10023 ZŠ s MŠ Alekšince 3,0 2,0 1,0 4,5 2,0 0,0 12,5
14 10472 ZŠ ZA Ulica sv. Gorazda 1,5 2,0 2,5 0,5 3,0 0,0 9,5
15 10165 ZŠ Udavské 2,5 3,5 3,0 0,0 9,0
10157 ZŠ Prievidza Rastislavova 2,0 0,0 3,0 0,5 3,5 0,0 9,0
17 10221 SG BA Kremeľská 0,0 0,0 2,0 1,0 5,0 0,0 8,0
18 10225 ZŠ BA Detvianska 0,0 0,0 2,0 0,0 5,0 0,0 7,0
19 10127 ZŠ ZV Nám. mládeže 1,5 0,5 0,5 4,0 0,0 6,5
20 10139 ZŠ SNV Markušovská 2,5 0,0 0,0 2,5 1,0 0,0 6,0
10459 ZŠ SNV Nad Medzou 2,5 1,0 1,0 1,0 0,5 0,0 6,0
22 10148 ZŠ SNV Markušovská 2,0 0,0 0,0 2,5 1,0 0,0 5,5
23 10039 ZŠ s MŠ Budimír 2,0 1,0 1,0 0,7 0,5 0,0 5,2
10500 ZŠ s MŠ Budimír 2,0 1,0 0,5 0,7 1,0 0,0 5,2
25 10032 ZŠ BA Borodáčova 2,0 0,0 1,0 1,5 0,5 0,0 5,0
10083 ZŠ Smižany Smreková 2,0 1,0 1,0 1,0 0,0 5,0
27 10265 ZŠ SNV Nad Medzou 2,0 2,5 0,0 4,5
28 10084 ZŠ Smižany Smreková 1,0 1,0 1,0 1,0 0,0 4,0
10137 ZŠ Bánovce n.B. Partizánska 2,0 1,0 0,5 0,5 0,0 4,0
10457 ZŠ SNV Nad Medzou 2,0 0,0 1,0 0,5 0,5 0,0 4,0
31 10507 ZŠ Udavské 0,5 0,5 1,0 1,5 0,0 3,5
10027 ZŠ s MŠ Haligovce 1,5 0,0 1,0 1,0 0,0 3,5
33 10453 ZŠ Ružomberok Bystrická cesta 2,0 0,0 0,5 0,0 0,5 0,0 3,0
10222 ZŠ BA Detvianska 1,5 1,0 0,5 0,0 0,0 0,0 3,0
35 10452 ZŠ Ružomberok Bystrická cesta 0,0 0,0 1,0 0,0 0,0 0,0 1,0
36 10028 ZŠ Smižany Smreková 0,0 0,0 0,0
D-body doteraz

Kategória 8

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 10172 ZŠ TGM Frýdlant nad Ostravicí 5,0 5,0 5,0 5,0 4,5 0,0 24,5
2 13211 CZŠ Sv. Ludmily H. nad Moravicí 5,0 5,0 5,0 5,0 4,0 0,0 24,0
10053 ZŠ Prešov Kúpeľná 5,0 4,0 5,0 5,0 5,0 0,0 24,0
4 10235 ZŠ Bytča Ul. Mieru 5,0 4,0 5,0 4,5 5,0 0,0 23,5
5 10382 ZŠ Moravany n.V Na Výhone 5,0 3,5 5,0 5,0 4,5 0,0 23,0
10387 ZŠ BA Mudroňova 5,0 3,0 5,0 5,0 5,0 0,0 23,0
7 10283 ZŠ Veľké Úľany Š.Majora 4,5 2,0 5,0 5,0 5,0 0,0 21,5
8 10201 ZŠ ZA Jarná 2,0 5,0 5,0 3,5 5,0 0,0 20,5
10281 ZŠ s MŠ Starý Tekov 4,0 3,5 4,0 4,5 4,5 0,0 20,5
10 10226 ZŠ SNV Markušovská 4,5 2,5 4,5 3,5 4,0 0,0 19,0
11 13753 ZŠ s MŠ Hul 1,5 2,5 4,7 5,0 5,0 0,0 18,7
12 10077 ZŠ s MŠ Rabča 4,0 4,0 4,0 1,0 5,0 0,0 18,0
13 10250 CZŠ sv. Gorazda Prešov 4,0 4,0 5,0 0,5 4,0 0,0 17,5
10347 ZŠ KE Juhoslovanská 4,0 3,0 4,5 1,0 5,0 0,0 17,5
15 10178 CZŠ Narnia BA Beňadická 2,0 3,5 1,0 5,0 5,0 0,0 16,5
16 10343 ZŠ KE Juhoslovanská 4,0 1,5 5,0 5,0 0,0 15,5
17 10524 ZŠ s MŠ Rabča 4,5 2,5 1,5 0,0 5,0 0,0 13,5
18 10280 CZŠ Narnia BA Beňadická 3,5 0,0 1,0 2,5 5,0 0,0 12,0
19 10357 ZŠ KE Juhoslovanská 3,0 1,0 3,0 1,5 3,0 0,0 11,5
20 10029 ZŠ s MŠ Šarišské Jastrabie 2,0 1,0 1,0 1,0 5,0 0,0 10,0
10355 ZŠ KE Juhoslovanská 1,5 1,0 2,0 2,5 3,0 0,0 10,0
22 10314 ZŠ BB Moskovská 2,0 1,0 1,0 1,5 2,0 0,0 7,5
23 10358 ZŠ KE Juhoslovanská 2,0 0,0 2,5 1,5 1,0 0,0 7,0
24 10447 ZŠ Ružomberok Bystrická cesta 2,5 1,0 3,0 0,0 6,5
25 10344 ZŠ KE Juhoslovanská 2,0 0,0 1,0 1,5 0,0 4,5
10446 ZŠ Ružomberok Bystrická cesta 1,5 1,5 1,5 0,0 4,5
27 10030 ZŠ Sučany Partizánska 2,0 0,0 2,0 0,0 0,0 4,0
28 10350 ZŠ KE Juhoslovanská 0,0 3,5 0,0 3,5
29 10065 ZŠ s MŠ Plavnica 1,0 0,5 0,5 0,0 2,0
10349 ZŠ KE Juhoslovanská 1,0 1,0 0,0 2,0
31 10170 ZŠ Beluša Slatinská 0,0 0,5 0,5 0,0 1,0
32 10352 ZŠ KE Juhoslovanská 0,0 0,5 0,0 0,5
10346 ZŠ KE Juhoslovanská 0,0 0,0 0,5 0,0 0,5
D-body doteraz

Kategória 9

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 10229 SZŠ Čelovce 3 5,0 4,5 5,0 5,0 5,0 0,0 24,5
2 13773 ZŠ Stará Ľubovňa Štúrova 5,0 4,5 4,8 5,0 5,0 0,0 24,3
3 10113 ZŠ Sobrance Komenského 5,0 3,5 5,0 5,0 5,0 0,0 23,5
4 10080 ZŠ Žarnovica Sládkovičova 4,7 3,5 5,0 5,0 5,0 0,0 23,2
5 10055 ZŠ Humenné Hrnčiarska 4,5 3,5 5,0 5,0 4,7 0,0 22,7
6 10128 ZŠ KE Polianska 5,0 3,5 3,5 5,0 5,0 0,0 22,0
7 10038 ZŠ Lučenec Rúbanisko 4,7 2,5 4,0 5,0 4,0 0,0 20,2
8 10269 ZŠ BB Moskovská 3,0 2,5 5,0 4,5 5,0 0,0 20,0
9 10112 ZŠ Prievidza Rastislavova 5,0 2,0 5,0 4,5 0,0 16,5
10 10393 ZŠ Žemberovce Osloboditeľov 4,5 4,8 0,5 3,5 3,0 0,0 16,3
11 10175 ZŠ Bánovce n.B. Duklianska 1,5 1,0 4,0 3,0 5,0 0,0 14,5
12 10045 ZŠ Piešťany E.F.Scherrera 4,0 3,0 4,0 0,5 2,0 0,0 13,5
13 10398 ZŠ BA Mudroňova 0,5 3,0 4,0 3,0 2,0 0,0 12,5
14 10153 ZŠ Bánovce n.B. Duklianska 0,5 3,0 0,5 5,0 0,0 9,0
D-body doteraz

Kategória Tercia

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 10259 G Nitra Párovská 5,0 5,0 5,0 4,5 5,0 0,0 24,5
2 10247 Piar. G. TN Palackého 5,0 3,5 5,0 5,0 5,0 0,0 23,5
3 10171 ŠPMNDaG BA Teplická 5,0 4,0 4,0 5,0 4,9 0,0 22,9
4 10087 G KE Alejová 5,0 5,0 4,0 3,5 5,0 0,0 22,5
10034 ŠPMNDaG BA Teplická 5,0 3,0 5,0 4,5 5,0 0,0 22,5
6 10395 G Prešov Konštantínova 4,5 3,0 5,0 4,5 5,0 0,0 22,0
7 10158 GAP Sabinov Komenského 4,0 3,5 4,7 4,5 5,0 0,0 21,7
8 10405 Piar. G. TN Palackého 4,5 2,5 4,5 5,0 5,0 0,0 21,5
9 10049 GAB Senec Lichnerova 5,0 1,5 4,5 5,0 5,0 0,0 21,0
10325 G sv.Uršule BA Nedbalova 4,0 2,0 5,0 5,0 5,0 0,0 21,0
11 10227 G sv.Uršule BA Nedbalova 4,0 1,5 3,0 3,5 4,5 0,0 16,5
10059 ŠPMNDaG BA Teplická 0,5 3,0 3,5 4,5 5,0 0,0 16,5
13 10272 ŠPMNDaG BA Teplická 3,0 2,5 4,0 1,5 5,0 0,0 16,0
14 10264 GĽŠ TN 1.mája 5,0 4,0 5,0 1,0 0,0 15,0
10035 SŠ BA Metodova 3,0 3,0 4,5 0,5 4,0 0,0 15,0
16 10073 GAB Senec Lichnerova 3,0 1,0 3,5 1,5 5,0 0,0 14,0
17 10274 G F.G.Lorcu BA Hronská 3,0 1,0 1,5 1,5 2,5 0,0 9,5
18 10033 GAV Levice Mierová 1,5 2,0 1,5 0,5 1,0 0,0 6,5
19 10173 G F.G.Lorcu BA Hronská 3,0 1,0 0,5 0,5 1,0 0,0 6,0
20 10294 ZŠ BA Palisády 57 1,0 0,5 4,0 0,0 5,5
21 10046 G F.G.Lorcu BA Hronská 3,0 1,0 0,0 0,0 0,0 0,0 4,0
D-body doteraz

Kategória Kvarta

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 10501 GAMČA BA Grösslingova 4,5 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 24,5
2 10031 ŠPMNDaG BA Teplická 5,0 3,5 5,0 5,0 5,0 0,0 23,5
3 10275 G PB Školská 5,0 3,5 4,8 5,0 5,0 0,0 23,3
4 10091 ŠPMNDaG BA Teplická 3,5 4,0 5,0 5,0 5,0 0,0 22,5
5 10036 ŠPMNDaG BA Teplická 4,5 4,0 4,0 4,5 5,0 0,0 22,0
6 10506 G Dobšiná 5,0 4,5 4,0 4,5 3,5 0,0 21,5
10266 G Nová Baňa Bernolákova 4,5 4,0 4,5 3,5 5,0 0,0 21,5
8 10291 G Nitra Párovská 4,5 4,0 4,8 2,5 5,0 0,0 20,8
9 10310 G Nitra Párovská 4,5 3,0 3,5 4,5 5,0 0,0 20,5
10161 G BA Hubeného 4,0 4,0 5,0 3,5 4,0 0,0 20,5
10037 G P.Pázmaňa Nové Zámky 4,0 3,5 4,0 5,0 4,0 0,0 20,5
10056 G Nitra Párovská 2,5 3,5 5,0 5,0 4,5 0,0 20,5
13 10261 G Nitra Párovská 2,0 4,0 5,0 3,5 5,0 0,0 19,5
14 10317 G Nitra Párovská 2,5 4,8 1,0 4,5 5,0 0,0 17,8
15 10111 Piar. G. TN Palackého 4,0 2,5 2,5 4,5 0,0 13,5
16 10312 G Partizánske Komenského 4,5 1,0 0,5 1,5 0,0 7,5
17 10070 ZŠ Levoča J.Francisciho 1,0 1,5 1,0 0,5 1,5 0,0 5,5
18 10026 G sv.Uršule BA Nedbalova 0,0 0,0 0,5 0,5 0,0 1,0
D-body doteraz
SIAESFZaSI