Podporte nás! P-MAT - organizátor
Organizátor PIKOMATu a PIKOFYZu
vpsFree.cz
Internetové pripojenie a server pre tieto web stránky zabezpečuje občianske združenie vpsFree.cz
československý časopis pro fyziku

Pikomat 7-9 - 28. ročník, zimná časť - šk. rok 2010/2011

Priebežná výsledková listina po 2. sérii zimnej časti

Kategória: 7 8 9 Tercia Kvarta

Kategória 7

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 10042 SZŠ Čelovce 3 4,0 5,0 5,0 5,0 5,0 23,5 47,5
2 10399 ZŠ Močenok Školská 5,0 5,0 5,0 1,0 4,5 25,0 45,5
3 10258 ZŠ BB Spojová 0,0 5,0 5,0 4,7 4,3 23,0 42,0
4 10286 CZŠ R. Zaymusa ZA 4,5 5,0 4,0 3,5 5,0 19,5 41,5
5 10022 ZŠ BB Spojová 5,0 5,0 5,0 4,5 19,5 39,0
6 10061 ZŠ Stará Ľubovňa Štúrova 0,0 4,5 2,0 5,0 4,0 23,0 38,5
7 10086 ZŠ KE Bruselská 0,5 4,0 5,0 5,0 4,3 16,0 34,8
8 10040 ZŠ Čelovce 41 5,0 5,0 5,0 17,5 32,5
9 10401 ZŠ ZV Nám. mládeže 1,0 5,0 5,0 2,2 5,0 12,7 30,9
10 10032 ZŠ BA Borodáčova 2,0 5,0 3,0 2,0 5,0 5,0 22,0
11 10322 ZŠ Žemberovce Osloboditeľov 0,0 3,2 3,5 14,5 21,2
12 10127 ZŠ ZV Nám. mládeže 0,0 4,5 0,5 4,0 5,0 6,5 20,5
13 10023 ZŠ s MŠ Alekšince 0,0 3,5 0,0 2,1 0,5 12,5 18,6
14 10052 CZŠ R. Zaymusa ZA 0,0 0,0 2,0 0,2 0,0 14,2 16,4
15 10474 ZŠ ZA Ulica sv. Gorazda 16,0 16,0
16 10039 ZŠ s MŠ Budimír 0,0 2,5 2,0 2,4 3,4 5,2 15,5
17 10500 ZŠ s MŠ Budimír 1,5 2,5 2,0 0,5 0,5 5,2 12,2
18 10157 ZŠ Prievidza Rastislavova 0,0 2,0 0,0 0,5 0,0 9,0 11,5
19 10472 ZŠ ZA Ulica sv. Gorazda 9,5 9,5
20 10165 ZŠ Udavské 9,0 9,0
21 10221 SG BA Kremeľská 8,0 8,0
22 10225 ZŠ BA Detvianska 7,0 7,0
23 10459 ZŠ SNV Nad Medzou 0,0 0,5 0,0 6,0 6,5
24 10507 ZŠ Udavské 2,0 0,0 0,0 0,5 3,5 6,0
10139 ZŠ SNV Markušovská 6,0 6,0
10083 ZŠ Smižany Smreková 0,0 0,0 1,0 5,0 6,0
27 10148 ZŠ SNV Markušovská 5,5 5,5
28 10084 ZŠ Smižany Smreková 0,0 0,0 1,0 4,0 5,0
29 10265 ZŠ SNV Nad Medzou 4,5 4,5
30 10457 ZŠ SNV Nad Medzou 0,0 0,0 0,0 0,0 4,0 4,0
10137 ZŠ Bánovce n.B. Partizánska 4,0 4,0
32 10027 ZŠ s MŠ Haligovce 3,5 3,5
33 10453 ZŠ Ružomberok Bystrická cesta 0,0 0,0 3,0 3,0
10222 ZŠ BA Detvianska 3,0 3,0
35 10300 ZŠ ZA Karpatská 1,7 0,0 1,7
36 10452 ZŠ Ružomberok Bystrická cesta 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 1,0 1,0
37 10028 ZŠ Smižany Smreková 0,0 0,0
D-body doteraz

Kategória 8

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 10053 ZŠ Prešov Kúpeľná 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 24,0 49,0
10172 ZŠ TGM Frýdlant nad Ostravicí 5,0 4,5 5,0 5,0 5,0 24,5 49,0
3 10235 ZŠ Bytča Ul. Mieru 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 23,5 48,5
4 10387 ZŠ BA Mudroňova 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 23,0 48,0
5 13211 CZŠ Sv. Ludmily H. nad Moravicí 5,0 5,0 5,0 2,5 5,0 24,0 46,5
6 10283 ZŠ Veľké Úľany Š.Majora 5,0 4,9 5,0 4,9 5,0 21,5 46,3
7 10382 ZŠ Moravany n.V Na Výhone 2,0 5,0 5,0 5,0 4,9 23,0 44,9
8 10250 CZŠ sv. Gorazda Prešov 5,0 5,0 5,0 4,5 3,0 17,5 40,0
9 10201 ZŠ ZA Jarná 0,0 5,0 2,5 4,8 5,0 20,5 37,8
10 10343 ZŠ KE Juhoslovanská 5,0 5,0 2,0 4,0 5,0 15,5 36,5
11 10226 ZŠ SNV Markušovská 0,0 1,5 2,0 2,8 4,7 19,0 30,0
10077 ZŠ s MŠ Rabča 1,0 4,0 2,0 1,5 3,5 18,0 30,0
13 10281 ZŠ s MŠ Starý Tekov 0,0 4,8 0,5 1,0 3,0 20,5 29,8
14 13753 ZŠ s MŠ Hul 0,0 4,5 1,0 2,5 3,0 18,7 29,7
15 10355 ZŠ KE Juhoslovanská 2,0 2,0 2,0 5,0 3,3 10,0 24,3
16 10280 CZŠ Narnia BA Beňadická 0,0 5,0 2,0 1,5 0,5 12,0 21,0
17 10357 ZŠ KE Juhoslovanská 1,0 1,0 2,0 4,2 0,5 11,5 20,2
18 10524 ZŠ s MŠ Rabča 0,0 2,5 2,0 2,0 13,5 20,0
19 10347 ZŠ KE Juhoslovanská 17,5 17,5
20 10178 CZŠ Narnia BA Beňadická 16,5 16,5
21 10314 ZŠ BB Moskovská 0,0 1,0 2,0 4,1 7,5 14,6
22 10065 ZŠ s MŠ Plavnica 0,0 5,0 5,0 2,0 12,0
23 10029 ZŠ s MŠ Šarišské Jastrabie 10,0 10,0
24 10528 ZŠ s MŠ PP Komenského 0,5 2,0 5,0 1,5 0,5 0,0 9,5
25 10358 ZŠ KE Juhoslovanská 7,0 7,0
26 10447 ZŠ Ružomberok Bystrická cesta 6,5 6,5
27 10344 ZŠ KE Juhoslovanská 0,0 0,0 0,5 0,5 4,5 5,5
28 10170 ZŠ Beluša Slatinská 0,0 1,5 0,0 2,0 0,5 1,0 5,0
29 10446 ZŠ Ružomberok Bystrická cesta 0,0 4,5 4,5
30 10349 ZŠ KE Juhoslovanská 1,5 0,5 2,0 4,0
10030 ZŠ Sučany Partizánska 4,0 4,0
32 10350 ZŠ KE Juhoslovanská 3,5 3,5
33 10352 ZŠ KE Juhoslovanská 0,5 0,5
10346 ZŠ KE Juhoslovanská 0,5 0,5
D-body doteraz

Kategória 9

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 10113 ZŠ Sobrance Komenského 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 23,5 48,5
10229 SZŠ Čelovce 3 4,0 5,0 5,0 5,0 5,0 24,5 48,5
3 10080 ZŠ Žarnovica Sládkovičova 1,0 5,0 4,0 5,0 5,0 23,2 43,2
4 10128 ZŠ KE Polianska 0,0 5,0 3,5 4,7 5,0 22,0 40,2
5 10269 ZŠ BB Moskovská 5,0 3,5 5,0 4,7 20,0 38,2
6 13773 ZŠ Stará Ľubovňa Štúrova 0,0 4,5 2,0 5,0 0,5 24,3 36,3
7 10055 ZŠ Humenné Hrnčiarska 0,0 1,5 1,5 3,5 4,5 22,7 33,7
8 10038 ZŠ Lučenec Rúbanisko 1,0 1,5 2,5 0,5 2,8 20,2 28,5
9 10398 ZŠ BA Mudroňova 0,0 5,0 4,7 5,0 12,5 27,2
10 10112 ZŠ Prievidza Rastislavova 16,5 16,5
11 10393 ZŠ Žemberovce Osloboditeľov 16,3 16,3
12 10175 ZŠ Bánovce n.B. Duklianska 14,5 14,5
13 10045 ZŠ Piešťany E.F.Scherrera 13,5 13,5
14 10153 ZŠ Bánovce n.B. Duklianska 9,0 9,0
D-body doteraz

Kategória Tercia

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 10395 G Prešov Konštantínova 5,0 5,0 5,0 4,9 4,5 22,0 46,4
2 10158 GAP Sabinov Komenského 5,0 4,9 3,5 5,0 5,0 21,7 45,1
3 10259 G Nitra Párovská 1,5 5,0 5,0 5,0 3,0 24,5 44,0
4 10405 Piar. G. TN Palackého 2,5 5,0 5,0 4,8 4,9 21,5 43,7
5 10247 Piar. G. TN Palackého 0,5 5,0 4,0 5,0 4,5 23,5 42,5
6 10087 G KE Alejová 0,0 5,0 5,0 5,0 3,3 22,5 40,8
7 10049 GAB Senec Lichnerova 0,0 5,0 5,0 5,0 3,0 21,0 39,0
10034 ŠPMNDaG BA Teplická 1,0 2,5 5,0 5,0 3,0 22,5 39,0
9 10272 ŠPMNDaG BA Teplická 5,0 4,8 2,5 5,0 16,0 33,3
10 10325 G sv.Uršule BA Nedbalova 0,5 4,0 0,5 3,0 3,0 21,0 32,0
11 10059 ŠPMNDaG BA Teplická 2,0 3,0 2,0 3,0 5,0 16,5 31,5
12 10171 ŠPMNDaG BA Teplická 0,0 5,0 3,0 22,9 30,9
13 10035 SŠ BA Metodova 0,0 3,0 2,0 4,0 3,0 15,0 27,0
14 10227 G sv.Uršule BA Nedbalova 0,0 2,0 0,0 1,0 0,0 16,5 19,5
15 10264 GĽŠ TN 1.mája 15,0 15,0
16 10073 GAB Senec Lichnerova 14,0 14,0
17 10527 Piar. G. TN Palackého 1,5 1,5 3,5 1,7 3,1 0,0 11,3
18 10274 G F.G.Lorcu BA Hronská 9,5 9,5
10294 ZŠ BA Palisády 57 2,5 1,0 0,5 5,5 9,5
20 10173 G F.G.Lorcu BA Hronská 1,0 2,0 6,0 9,0
21 10033 GAV Levice Mierová 6,5 6,5
22 10046 G F.G.Lorcu BA Hronská 4,0 4,0
D-body doteraz

Kategória Kvarta

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 10501 GAMČA BA Grösslingova 5,0 5,0 5,0 4,8 4,8 24,5 49,1
2 10031 ŠPMNDaG BA Teplická 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 23,5 48,5
3 10091 ŠPMNDaG BA Teplická 4,0 5,0 5,0 5,0 5,0 22,5 46,5
4 10310 G Nitra Párovská 5,0 5,0 5,0 5,0 4,0 20,5 44,5
5 10275 G PB Školská 0,5 5,0 5,0 5,0 5,0 23,3 43,8
6 10266 G Nová Baňa Bernolákova 0,0 5,0 5,0 4,5 4,5 21,5 40,5
10037 G P.Pázmaňa Nové Zámky 1,0 4,7 4,5 4,8 5,0 20,5 40,5
8 10161 G BA Hubeného 0,0 5,0 5,0 4,5 5,0 20,5 40,0
9 10261 G Nitra Párovská 0,5 5,0 5,0 4,5 5,0 19,5 39,5
10 10291 G Nitra Párovská 0,0 5,0 3,5 4,8 5,0 20,8 39,1
11 10056 G Nitra Párovská 1,5 5,0 4,0 4,5 3,0 20,5 38,5
12 10317 G Nitra Párovská 2,0 2,5 5,0 4,0 17,8 31,3
13 10506 G Dobšiná 1,5 4,7 0,5 1,5 1,0 21,5 30,7
14 10036 ŠPMNDaG BA Teplická 1,0 1,0 1,0 3,5 2,0 22,0 30,5
15 10111 Piar. G. TN Palackého 0,0 5,0 2,0 4,5 4,0 13,5 29,0
16 10129 G PB Školská 0,0 3,5 2,0 5,0 3,0 0,0 13,5
17 10312 G Partizánske Komenského 7,5 7,5
18 10070 ZŠ Levoča J.Francisciho 5,5 5,5
19 10026 G sv.Uršule BA Nedbalova 1,0 1,0
D-body doteraz
SIAESFZaSI