Podporte nás! P-MAT - organizátor
Organizátor PIKOMATu a PIKOFYZu
vpsFree.cz
Internetové pripojenie a server pre tieto web stránky zabezpečuje občianske združenie vpsFree.cz
československý časopis pro fyziku

Pikomat 7-9 - 30. ročník, zimná časť - šk. rok 2012/2013

Priebežná výsledková listina po 1. sérii zimnej časti

Kategória: 7 8 9 Sekunda Tercia

Kategória 7

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 10412 CZŠ Hradec nad Moravicí, ČR 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
2 11977 SZŠ ZA Oravská cesta 5,0 5,0 4,0 4,0 5,0 0,0 23,0
3 11601 ZŠ s MŠ TT Vančurova 4,0 5,0 4,0 5,0 3,5 0,0 21,5
4 11308 ZŠ Žarnovica A. Sládkoviča 3,5 3,0 5,0 5,0 3,0 0,0 19,5
10285 CZŠ R. Zaymusa ZA 3,0 5,0 2,5 4,0 5,0 0,0 19,5
6 12039 CZŠ sv. Gorazda Prešov 2,0 5,0 2,0 5,0 3,0 0,0 17,0
10328 DSB ZŠ BA, Palisády 51 1,0 3,0 4,0 5,0 4,0 0,0 17,0
8 11955 ZŠ KE Krosnianska 5,0 1,0 5,0 5,0 0,5 0,0 16,5
9 11341 ZŠ Prešov Šmeralova 3,0 4,0 2,5 4,0 0,5 0,0 14,0
11420 ZŠ Kanianka 3,0 5,0 1,0 5,0 0,0 14,0
11 11833 CZŠ Narnia BA Beňadická 1,0 5,0 3,0 4,5 0,0 13,5
11593 ZŠ Vysoká n. Kysucou 1,5 0,5 4,0 2,5 5,0 0,0 13,5
13 11438 ZŠ SNV Hutnícka 2,0 3,7 2,5 3,5 0,0 11,7
14 10240 ZŠ BB Moskovská 1,5 3,5 5,0 0,0 10,0
15 12152 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 1,0 5,0 2,0 1,0 0,0 9,0
16 11988 ZŠ PB Slov. partizánov 0,5 3,0 5,0 0,0 8,5
17 12148 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 1,0 5,0 2,0 0,0 8,0
18 11185 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 1,0 0,5 2,0 4,0 0,0 7,5
12132 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 1,0 2,5 2,0 2,0 0,0 7,5
20 11234 ZŠ s MŠ BA Za kasárňou 0,5 5,0 1,5 0,0 7,0
11900 ZŠ Strečno 0,5 5,0 1,5 0,0 0,0 7,0
22 11777 ZŠ s MŠ TT Vančurova 0,0 2,4 1,5 3,0 0,0 0,0 6,9
23 11772 ZŠ s MŠ TT Vančurova 0,5 3,0 1,8 1,0 0,0 0,0 6,3
24 12146 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 1,0 2,0 3,0 0,0 6,0
10123 ZŠ Prievidza Rastislavova 3,0 3,0 0,0 6,0
26 12026 ZŠ KE Požiarnická 1,0 1,0 2,5 1,0 0,0 5,5
12140 ZŠ BA Kulíškova 1,0 4,5 0,0 5,5
28 11919 ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 1,0 1,0 2,0 1,0 0,0 5,0
12137 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 1,0 2,0 2,0 0,0 5,0
12134 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 1,0 2,0 2,0 0,0 5,0
11782 ZŠ s MŠ Hertník 0,5 4,0 0,5 0,0 0,0 0,0 5,0
12044 ZŠ s MŠ TT Vančurova 2,5 0,5 2,0 0,0 0,0 0,0 5,0
11918 ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 1,0 1,0 2,0 1,0 0,0 5,0
34 12144 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 1,0 2,0 1,7 0,0 4,7
35 11773 ZŠ s MŠ TT Vančurova 1,5 2,0 0,0 1,0 0,0 4,5
12141 ZŠ BA Kulíškova 0,5 3,5 0,5 0,0 0,0 4,5
37 12126 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 1,0 2,0 1,0 0,0 4,0
10025 ZŠ Ochodnica, Hlavná 1,0 2,0 1,0 0,0 4,0
12133 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 1,0 2,0 1,0 0,0 4,0
40 12147 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 1,0 2,0 0,0 3,0
41 12108 ZŠ Ochodnica, Hlavná 1,0 1,0 0,0 2,0
11836 ZŠ Prievidza Mariánska 2,0 0,0 2,0
43 11776 ZŠ s MŠ TT Vančurova 0,5 0,0 0,5 0,0 0,0 0,0 1,0
12151 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 1,0 0,0 1,0
45 11891 ZŠ Strečno 0,5 0,0 0,5
12040 ZŠ TN Dlhé Hony 0,5 0,0 0,0 0,0 0,5
47 11783 ZŠ s MŠ Hertník 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0
10233 CSŠ Humenné Duchovičova 0,0 0,0 0,0
D-body doteraz

Kategória 8

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 10118 ZŠ s MŠ PP Francisciho 5,0 5,0 4,0 5,0 5,0 0,0 24,0
10478 ZŠ Levice M.R.Štefánika 5,0 5,0 4,0 5,0 5,0 0,0 24,0
3 11339 ZŠ s MŠ TT Vančurova 5,0 4,0 5,0 4,0 5,0 0,0 23,0
4 10479 ZŠ BB Moskovská 4,8 5,0 3,0 4,0 5,0 0,0 21,8
5 11376 PYP BA Novohradská 3,0 5,0 4,0 4,0 5,0 0,0 21,0
10211 ZŠ s MŠ Lokca 5,0 5,0 5,0 4,0 2,0 0,0 21,0
7 10040 SZŠ Čelovce 3 4,5 5,0 4,0 4,0 0,0 17,5
10268 ZŠ s VJM Šahy Mládežnícka 5,0 2,0 4,5 4,0 2,0 0,0 17,5
9 11441 ZŠ BB Golianova 3,0 1,0 4,0 4,0 5,0 0,0 17,0
10 11534 ZŠ BB Moskovská 1,5 3,5 2,5 4,0 5,0 0,0 16,5
11 12130 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 3,0 3,0 2,5 5,0 1,5 0,0 15,0
12171 ZŠ Lipany Hviezdoslavova 1,5 3,0 3,0 5,0 2,5 0,0 15,0
13 11628 ZŠ Vráble Levická 1,5 5,0 3,5 4,0 0,0 14,0
10277 CZŠ Narnia BA Beňadická 3,5 5,0 1,5 4,0 0,0 14,0
15 11819 ZŠ s MŠ Hertník 1,0 4,0 3,0 3,0 1,0 0,0 12,0
11897 CZŠ sv. Gorazda Prešov 0,5 5,0 4,0 2,5 0,0 12,0
17 12055 CZŠ BA Osloboditeľská 2,5 3,0 2,0 4,0 0,0 11,5
18 11954 ZŠ s MŠ Likavka 2,0 3,0 2,5 2,5 0,0 0,0 10,0
19 11350 ZŠ PO Sibírska 2,0 5,0 2,5 0,0 9,5
20 11899 ZŠ s MŠ Hertník 1,0 3,7 3,0 1,0 0,0 8,7
21 12054 CZŠ BA Osloboditeľská 2,5 3,0 2,0 1,0 0,0 8,5
22 12169 ZŠ Prešov Šmeralova 0,0 5,0 2,0 1,0 0,0 8,0
23 12135 ZŠ s MŠ Horná Kráľová 1,0 3,0 3,0 0,0 0,0 7,0
11965 ZŠ s MŠ Kozárovce 0,5 1,0 2,5 3,0 0,0 0,0 7,0
25 12116 CZŠ BA Osloboditeľská 1,0 3,0 2,0 0,0 0,0 6,0
12150 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 1,0 2,5 1,0 1,5 0,0 6,0
27 12165 ZŠ Prešov Šmeralova 0,5 1,0 2,0 2,0 0,0 5,5
12168 ZŠ Prešov Šmeralova 0,5 1,0 2,0 2,0 0,0 5,5
11811 ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 1,0 2,0 1,5 1,0 0,0 5,5
30 12136 ZŠ s MŠ Horná Kráľová 1,0 0,0 3,0 0,0 0,0 0,0 4,0
11904 ZŠ Kračúnovce 0,5 3,0 0,5 0,0 4,0
11974 ZŠ s MŠ Likavka 0,5 0,5 2,0 1,0 0,0 0,0 4,0
33 11541 CZŠ Narnia BA Beňadická 2,0 0,0 1,5 0,0 3,5
34 11670 ZŠ KE Staničná 0,5 1,0 0,0 1,5
12053 CZŠ BA Osloboditeľská 0,5 0,0 1,0 0,0 0,0 0,0 1,5
12052 CZŠ BA Osloboditeľská 0,5 1,0 0,0 1,5
37 11816 CZŠ Vranov n. T. J. Pavla II. 0,0 0,0 0,0
D-body doteraz

Kategória 9

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 11446 ZŠ Stará Ľubovňa Štúrova 4,5 5,0 4,0 5,0 3,5 0,0 22,0
2 11259 ZŠ Leopoldov 2,5 5,0 4,0 5,0 5,0 0,0 21,5
3 11471 ZŠ Pezinok Kupeckého 5,0 3,0 4,0 5,0 1,2 0,0 18,2
4 11133 ZŠ Bardejov T. Ševčenka 0,5 3,0 4,0 5,0 5,0 0,0 17,5
5 10399 ZŠ Močenok Školská 5,0 4,5 5,0 0,0 14,5
6 12143 ZŠ BA Kulíškova 3,0 5,0 5,0 0,0 13,0
7 12129 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 1,0 2,0 1,0 5,0 0,0 9,0
11812 ZŠ Veľké Uherce 1,5 1,0 2,5 4,0 0,0 9,0
12131 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 0,5 0,5 2,0 1,0 5,0 0,0 9,0
10 11882 ZŠ s MŠ Liesek 1,0 5,0 2,0 0,0 0,0 8,0
11 11929 ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 2,5 5,0 0,0 7,5
12 11241 ZŠ s MŠ Budimír 1,0 0,5 0,5 4,0 1,0 0,0 7,0
11342 ZŠ BB Radvanská 0,5 0,0 2,5 4,0 0,0 7,0
14 12013 SŠ BA Čachtická - de La Salle 0,5 1,5 2,0 0,0 4,0
15 12020 SŠ BA Čachtická - de La Salle 0,5 1,5 1,5 0,0 3,5
D-body doteraz

Kategória Sekunda

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 11461 G BA Novohradská 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
2 11135 G BA Novohradská 5,0 5,0 5,0 5,0 4,5 0,0 24,5
3 11429 G BA Novohradská 5,0 5,0 4,0 5,0 5,0 0,0 24,0
10278 ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 4,0 5,0 5,0 0,0 24,0
10319 G KE Alejová 5,0 5,0 5,0 4,0 5,0 0,0 24,0
11765 G P.Coubertina Piešťany 5,0 5,0 5,0 4,0 5,0 0,0 24,0
7 10108 G Bánovce n.B. Radlinského 4,0 5,0 5,0 4,0 5,0 0,0 23,0
8 11256 G D. Kubín Hviezdoslavovo nám. 2,5 5,0 4,0 5,0 5,0 0,0 21,5
12009 SŠ BA Košická 3,5 5,0 4,0 4,0 5,0 0,0 21,5
10 11377 G Pezinok Senecká 5,0 2,0 4,0 5,0 5,0 0,0 21,0
11 10249 GAV Levice Mierová 3,0 5,0 3,0 5,0 4,5 0,0 20,5
12 13685 G Nitra Párovská 4,0 5,0 3,0 4,0 4,2 0,0 20,2
13 12030 G Prievidza Matice slovenskej 2,0 5,0 2,5 5,0 5,0 0,0 19,5
14 11379 G BA Bilíkova 5,0 5,0 4,0 5,0 0,0 19,0
11473 G Nitra Párovská 1,0 5,0 3,0 5,0 5,0 0,0 19,0
16 11255 G sv. F. z Assisy Levoča 3,0 5,0 4,0 5,0 1,5 0,0 18,5
17 11933 G BA Novohradská 2,5 4,9 2,5 4,0 4,0 0,0 17,9
11458 G BA Novohradská 4,9 5,0 4,0 4,0 0,0 17,9
19 12066 G BA Bilíkova 4,5 5,0 3,0 5,0 0,0 17,5
20 11359 SŠ BA Metodova 4,9 2,5 5,0 5,0 0,0 17,4
21 11940 G Bánovce n.B. Radlinského 3,0 2,0 2,5 4,0 5,0 0,0 16,5
22 10304 GAMČA BA Grösslingova 3,0 4,0 4,0 5,0 0,0 16,0
23 11383 G BA Bilíkova 2,0 5,0 4,0 4,0 0,0 0,0 15,0
24 11982 SKŠ NR Farská 1,0 5,0 2,5 1,0 4,0 0,0 13,5
11165 G BA Novohradská 0,5 5,0 4,0 4,0 0,0 13,5
11101 GAV Levice Mierová 1,0 2,5 5,0 5,0 0,0 13,5
27 11263 G KE Alejová 2,5 3,0 2,5 5,0 0,0 13,0
28 11237 G BA Novohradská 1,0 2,0 4,0 5,0 0,0 0,0 12,0
29 10256 ŠpMNDaG BA Skalická 1,0 1,0 3,0 5,0 0,5 0,0 10,5
30 11950 G BA Novohradská 1,0 2,0 2,0 5,0 0,0 10,0
31 11725 GAB Senec Lichnerova 2,0 5,0 2,5 0,0 9,5
32 11662 SG Lučenec Gemerská 1,0 3,0 5,0 0,0 9,0
33 11278 G BA Bilíkova 0,5 3,7 2,5 2,0 0,0 0,0 8,7
34 11642 G BA Novohradská 1,0 5,0 0,0 2,0 0,0 0,0 8,0
35 11711 G SĽ 17. novembra 3,8 1,5 1,0 0,0 6,3
36 11660 SG Lučenec Gemerská 4,0 0,5 1,0 0,0 5,5
37 11653 G Lipany Komenského 2,5 2,0 0,0 0,0 4,5
12079 G Rožňava Ul. akademika Hronca 1,0 1,0 1,5 1,0 0,0 0,0 4,5
39 11636 G Rožňava Ul. akademika Hronca 1,0 0,5 0,5 0,0 0,0 2,0
40 11946 G BA Bilíkova 1,0 0,0 0,0 0,0 1,0
D-body doteraz

Kategória Tercia

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 10135 G Praha Budějovická, ČR 4,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 24,0
2 10057 ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 4,0 4,0 5,0 0,0 23,0
12010 G Nitra Párovská 5,0 3,0 5,0 5,0 5,0 0,0 23,0
12015 G Nitra Párovská 5,0 5,0 4,0 4,0 5,0 0,0 23,0
5 10199 SŠ BA Metodova 3,0 5,0 4,0 5,0 5,0 0,0 22,0
11856 G Galanta Štvrť SNP 4,0 5,0 4,0 4,0 5,0 0,0 22,0
7 10305 G BA Vazovova 3,5 5,0 3,0 5,0 5,0 0,0 21,5
8 10205 G BA Čachtická 3,0 3,0 3,5 5,0 5,0 0,0 19,5
9 10458 G Nitra Párovská 1,0 5,0 3,0 5,0 5,0 0,0 19,0
10 10417 ZŠ TGM Frýdlant n. Ostravicí, ČR 2,5 2,8 4,0 4,5 5,0 0,0 18,8
11 10125 SŠ BA Metodova 4,5 4,8 4,0 5,0 0,0 18,3
12 11059 G Nitra Párovská 5,0 5,0 4,0 4,0 0,0 18,0
13 10152 G KE Alejová 3,5 5,0 4,0 5,0 0,0 17,5
14 11935 G Galanta Štvrť SNP 2,0 3,0 2,0 5,0 5,0 0,0 17,0
15 11775 G KE Alejová 1,0 3,0 2,5 5,0 5,0 0,0 16,5
16 10502 G Lučenec Haličská cesta 3,0 4,0 4,0 5,0 0,0 16,0
17 11372 G Nitra Párovská 2,0 5,0 4,0 4,0 0,0 15,0
18 12011 GLN BA Tomášikova 1,5 5,0 3,0 0,0 5,0 0,0 14,5
19 11901 SŠ PP Ul. mládeže 3,0 5,0 2,5 2,0 0,5 0,0 13,0
20 10359 G Nitra Párovská 5,0 1,0 1,0 5,0 0,0 12,0
21 11890 SŠ PP D. Tatarku 0,5 4,8 2,5 4,0 0,0 11,8
22 10015 G Bytča 1,5 1,0 4,0 5,0 0,0 11,5
23 10362 G Nitra Párovská 0,5 3,0 4,0 2,5 0,0 10,0
24 11760 G Galanta Štvrť SNP 2,0 4,5 2,0 1,0 0,0 9,5
25 10364 G Nitra Párovská 1,5 1,5 4,0 0,0 7,0
26 11764 G BA Novohradská 2,5 4,0 0,0 6,5
27 11828 SŠ PP D. Tatarku 0,5 2,0 2,0 1,0 0,0 5,5
28 12082 GLN BA Tomášikova 0,5 0,5 1,5 1,0 1,5 0,0 5,0
29 12098 GLN BA Tomášikova 0,5 3,5 0,0 4,0
30 10361 G Nitra Párovská 1,0 2,5 0,0 3,5
31 11631 G Nitra Párovská 1,0 2,0 0,0 3,0
32 12099 GLN BA Tomášikova 1,0 0,0 0,0 0,0 1,0
D-body doteraz
SIAESFZaSI