Podporte nás! P-MAT - organizátor
Organizátor PIKOMATu a PIKOFYZu
vpsFree.cz
Internetové pripojenie a server pre tieto web stránky zabezpečuje občianske združenie vpsFree.cz
československý časopis pro fyziku

Pikomat 7-9 - 30. ročník, zimná časť - šk. rok 2012/2013

Konečná výsledková listina po 3. sérii zimnej časti

Kategória: 7 8 9 Sekunda Tercia

Kategória 7

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 10412 CZŠ Hradec nad Moravicí, ČR 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 49,5 74,5
2 11601 ZŠ s MŠ TT Vančurova 5,0 4,0 5,0 5,0 45,5 64,5
3 10285 CZŠ R. Zaymusa ZA 5,0 3,5 5,0 3,5 1,5 43,0 61,5
4 11955 ZŠ KE Krosnianska 5,0 4,0 4,5 5,0 39,5 58,0
5 11308 ZŠ Žarnovica A. Sládkoviča 1,5 3,0 4,0 5,0 0,5 42,5 56,5
6 10328 DSB ZŠ BA, Palisády 51 5,0 5,0 5,0 4,7 1,0 34,5 55,2
7 11977 SZŠ ZA Oravská cesta 5,0 4,5 5,0 4,0 5,0 23,0 46,5
11833 CZŠ Narnia BA Beňadická 1,5 2,0 5,0 2,5 1,0 34,5 46,5
9 11420 ZŠ Kanianka 2,0 3,0 5,0 4,5 2,0 28,5 45,0
10 12039 CZŠ sv. Gorazda Prešov 3,0 2,0 2,0 0,5 0,0 34,5 42,0
11 11593 ZŠ Vysoká n. Kysucou 4,0 3,0 3,0 31,0 41,0
12 11438 ZŠ SNV Hutnícka 2,0 4,0 1,0 22,7 29,7
13 12132 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 1,0 5,0 23,5 29,5
14 12146 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 1,0 1,0 5,0 1,5 19,5 28,0
15 10240 ZŠ BB Moskovská 3,5 24,0 27,5
16 11988 ZŠ PB Slov. partizánov 27,0 27,0
17 10123 ZŠ Prievidza Rastislavova 3,5 0,0 22,5 26,0
18 12133 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 1,5 1,0 5,0 15,2 22,7
19 11185 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 0,5 1,0 5,0 0,5 15,0 22,0
20 12126 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 1,0 1,0 5,0 1,5 12,5 21,0
21 11919 ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 2,0 0,0 4,5 0,0 12,0 18,5
22 11771 ZŠ s MŠ TT Vančurova 17,8 17,8
23 12152 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 15,5 15,5
24 11234 ZŠ s MŠ BA Za kasárňou 15,0 15,0
25 11900 ZŠ Strečno 14,7 14,7
26 11918 ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 0,5 0,0 4,5 0,0 9,2 14,2
27 11341 ZŠ Prešov Šmeralova 14,0 14,0
28 12141 ZŠ BA Kulíškova 0,5 1,0 0,0 0,5 11,5 13,5
29 12134 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 12,0 12,0
30 11782 ZŠ s MŠ Hertník 11,5 11,5
31 12148 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 11,0 11,0
32 12144 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 10,2 10,2
33 12147 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 8,7 8,7
34 12137 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 8,5 8,5
35 12151 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 8,0 8,0
36 11777 ZŠ s MŠ TT Vančurova 6,9 6,9
37 12026 ZŠ KE Požiarnická 5,5 5,5
12140 ZŠ BA Kulíškova 5,5 5,5
39 12044 ZŠ s MŠ TT Vančurova 5,0 5,0
40 11773 ZŠ s MŠ TT Vančurova 4,5 4,5
41 10025 ZŠ Ochodnica, Hlavná 4,0 4,0
42 11836 ZŠ Prievidza Mariánska 2,0 2,0
12108 ZŠ Ochodnica, Hlavná 2,0 2,0
44 11891 ZŠ Strečno 1,5 1,5
45 11776 ZŠ s MŠ TT Vančurova 1,0 1,0
46 12040 ZŠ TN Dlhé Hony 0,5 0,5
47 11783 ZŠ s MŠ Hertník 0,0 0,0
10233 CSŠ Humenné Duchovičova 0,0 0,0
D-body doteraz

Kategória 8

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 11339 ZŠ s MŠ TT Vančurova 5,0 3,0 5,0 5,0 5,0 46,5 69,5
2 11376 PYP BA Novohradská 5,0 5,0 5,0 2,0 5,0 46,0 68,0
3 10118 ZŠ s MŠ PP Francisciho 5,0 4,8 4,5 5,0 0,5 47,0 66,8
4 11441 ZŠ BB Golianova 4,0 2,5 5,0 5,0 5,0 44,0 65,5
5 10479 ZŠ BB Moskovská 2,0 3,5 5,0 2,0 2,0 44,8 59,3
6 10268 ZŠ s VJM Šahy Mládežnícka 5,0 3,0 4,5 3,0 1,5 38,5 55,5
7 10211 ZŠ s MŠ Lokca 1,5 0,5 5,0 0,5 5,0 41,5 54,0
8 10478 ZŠ Levice M.R.Štefánika 49,0 49,0
9 10040 SZŠ Čelovce 3 5,0 5,0 37,5 47,5
10 11534 ZŠ BB Moskovská 1,5 4,0 5,0 1,0 35,0 46,5
11 12171 ZŠ Lipany Hviezdoslavova 1,0 4,0 5,0 1,5 29,0 40,5
12 12130 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 1,0 5,0 33,0 39,0
13 12055 CZŠ BA Osloboditeľská 32,0 32,0
14 11628 ZŠ Vráble Levická 30,5 30,5
15 11897 CZŠ sv. Gorazda Prešov 1,0 2,0 1,0 22,0 26,0
16 12150 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 1,0 1,5 1,5 3,0 16,5 23,5
17 10277 CZŠ Narnia BA Beňadická 2,0 2,0 3,5 14,0 21,5
18 11350 ZŠ PO Sibírska 21,0 21,0
19 11224 SŠ BA Karloveská 0,5 5,0 0,5 0,5 13,0 19,5
20 11819 ZŠ s MŠ Hertník 0,5 1,0 2,0 0,0 0,5 15,0 19,0
21 12136 ZŠ s MŠ Horná Kráľová 1,5 5,0 0,5 0,1 11,5 18,6
22 12135 ZŠ s MŠ Horná Kráľová 1,5 1,0 0,1 13,5 16,1
23 11811 ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 1,0 0,5 3,0 9,7 14,2
24 11541 CZŠ Narnia BA Beňadická 2,0 12,0 14,0
25 11954 ZŠ s MŠ Likavka 10,0 10,0
26 11899 ZŠ s MŠ Hertník 9,2 9,2
27 12054 CZŠ BA Osloboditeľská 8,5 8,5
28 12169 ZŠ Prešov Šmeralova 8,0 8,0
29 11965 ZŠ s MŠ Kozárovce 7,0 7,0
30 12116 CZŠ BA Osloboditeľská 6,0 6,0
31 12168 ZŠ Prešov Šmeralova 5,5 5,5
12165 ZŠ Prešov Šmeralova 5,5 5,5
33 11904 ZŠ Kračúnovce 4,0 4,0
11974 ZŠ s MŠ Likavka 4,0 4,0
35 11816 CZŠ Vranov n. T. J. Pavla II. 3,0 3,0
36 11670 ZŠ KE Staničná 1,5 1,5
12053 CZŠ BA Osloboditeľská 1,5 1,5
12052 CZŠ BA Osloboditeľská 1,5 1,5
D-body doteraz

Kategória 9

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 11446 ZŠ Stará Ľubovňa Štúrova 4,5 3,0 5,0 5,0 3,5 42,5 63,5
2 11259 ZŠ Leopoldov 4,5 4,0 5,0 4,5 1,5 40,5 60,0
3 11133 ZŠ Bardejov T. Ševčenka 5,0 5,0 5,0 5,0 39,0 59,0
4 11471 ZŠ Pezinok Kupeckého 4,5 2,5 5,0 38,2 50,2
5 11342 ZŠ BB Radvanská 1,5 0,0 4,0 0,5 0,5 27,0 33,5
6 12143 ZŠ BA Kulíškova 26,0 26,0
7 11812 ZŠ Veľké Uherce 5,0 0,0 19,5 24,5
10399 ZŠ Močenok Školská 24,5 24,5
9 11929 ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 5,0 17,5 22,5
12131 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 22,5 22,5
11 11241 ZŠ s MŠ Budimír 0,5 1,0 1,5 0,0 0,0 14,0 17,0
12 12129 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 16,5 16,5
13 11882 ZŠ s MŠ Liesek 0,5 1,0 2,0 0,0 8,0 11,5
14 12013 SŠ BA Čachtická - de La Salle 4,0 4,0
15 12020 SŠ BA Čachtická - de La Salle 3,5 3,5
D-body doteraz

Kategória Sekunda

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 11135 G BA Novohradská 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 49,5 74,5
2 10108 G Bánovce n.B. Radlinského 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 48,0 73,0
11461 G BA Novohradská 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 48,0 73,0
10319 G KE Alejová 5,0 4,0 5,0 5,0 5,0 49,0 73,0
5 11429 G BA Novohradská 5,0 3,0 5,0 5,0 5,0 49,0 72,0
10278 ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 5,0 3,5 4,5 49,0 72,0
7 13685 G Nitra Párovská 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 41,7 66,7
8 11256 G D. Kubín Hviezdoslavovo nám. 4,5 4,0 5,0 5,0 5,0 42,0 65,5
9 11377 G Pezinok Senecká 5,0 5,0 4,5 5,0 44,0 63,5
10 11765 G P.Coubertina Piešťany 3,5 5,0 4,0 5,0 45,0 62,5
11 11255 G sv. F. z Assisy Levoča 5,0 3,0 5,0 3,5 5,0 38,0 59,5
12 10249 GAV Levice Mierová 5,0 4,0 2,5 2,0 5,0 40,0 58,5
13 11458 G BA Novohradská 4,5 2,0 5,0 3,0 5,0 38,4 57,9
14 10304 GAMČA BA Grösslingova 5,0 5,0 5,0 5,0 2,0 35,5 57,5
15 12030 G Prievidza Matice slovenskej 5,0 1,5 5,0 2,0 1,5 40,0 55,0
16 11379 G BA Bilíkova 1,5 4,0 5,0 4,0 40,0 54,5
17 11940 G Bánovce n.B. Radlinského 3,0 3,0 5,0 3,5 1,0 37,5 53,0
18 11933 G BA Novohradská 2,0 1,0 5,0 5,0 2,5 36,9 52,4
19 11473 G Nitra Párovská 1,0 3,0 4,0 5,0 1,0 31,5 45,5
20 12009 SŠ BA Košická 5,0 0,0 40,0 45,0
21 11101 GAV Levice Mierová 1,0 2,0 4,5 2,5 3,0 30,5 43,5
22 11383 G BA Bilíkova 3,0 5,0 35,0 43,0
23 11950 G BA Novohradská 1,0 2,5 3,0 3,0 0,0 33,0 42,5
24 11278 G BA Bilíkova 2,0 5,0 5,0 5,0 23,2 40,2
25 11237 G BA Novohradská 4,5 2,0 4,0 0,0 0,0 29,5 40,0
26 11982 SKŠ NR Farská 2,0 1,5 1,0 0,5 3,0 30,5 38,5
12066 G BA Bilíkova 2,5 5,0 31,0 38,5
28 12204 Piar. G TN Palackého 2,0 5,0 5,0 2,5 21,0 35,5
29 11263 G KE Alejová 30,0 30,0
30 12219 G Nitra Párovská 4,0 5,0 1,5 15,5 26,0
31 11653 G Lipany Komenského 1,5 1,5 4,0 1,0 16,0 24,0
32 11725 GAB Senec Lichnerova 20,5 20,5
33 11374 ŠpMNDaG BA Skalická 1,5 0,0 2,0 5,0 10,0 18,5
34 11946 G BA Bilíkova 0,5 1,0 5,0 0,0 0,5 11,0 18,0
35 10256 ŠpMNDaG BA Skalická 17,5 17,5
36 11359 SŠ BA Metodova 17,4 17,4
37 11662 SG Lučenec Gemerská 16,0 16,0
38 11660 SG Lučenec Gemerská 14,0 14,0
39 11165 G BA Novohradská 13,5 13,5
40 11642 G BA Novohradská 10,5 10,5
41 11711 G SĽ 17. novembra 6,3 6,3
42 12079 G Rožňava Ul. akademika Hronca 4,5 4,5
43 11671 Piar. G TN Palackého 4,0 4,0
44 11636 G Rožňava Ul. akademika Hronca 2,0 2,0
D-body doteraz

Kategória Tercia

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 12015 G Nitra Párovská 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 46,5 71,5
2 12010 G Nitra Párovská 5,0 3,0 5,0 5,0 5,0 48,0 71,0
3 10205 G BA Čachtická 5,0 5,0 5,0 5,0 4,5 44,5 69,0
4 10305 G BA Vazovova 5,0 2,0 5,0 5,0 5,0 46,5 68,5
5 10057 ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 3,0 5,0 2,0 5,0 47,0 67,0
6 10135 G Praha Budějovická, ČR 4,0 5,0 4,0 5,0 45,0 63,0
7 10152 G KE Alejová 5,0 0,5 5,0 4,5 5,0 42,5 62,5
8 10125 SŠ BA Metodova 1,5 3,0 5,0 5,0 4,0 43,3 61,8
9 10417 5,0 5,0 5,0 3,0 5,0 35,3 58,3
10 11856 G Galanta Štvrť SNP 2,5 0,0 5,0 2,0 5,0 43,5 58,0
11 10199 SŠ BA Metodova 5,0 4,0 5,0 0,0 43,0 57,0
12 11372 G Nitra Párovská 5,0 3,0 5,0 3,5 1,0 39,0 56,5
13 11935 G Galanta Štvrť SNP 2,5 1,0 4,5 4,5 5,0 38,5 56,0
14 11059 G Nitra Párovská 5,0 1,0 5,0 42,0 53,0
15 10015 G Bytča 5,0 1,0 5,0 5,0 33,5 49,5
16 10502 G Lučenec Haličská cesta 2,0 5,0 3,0 36,5 46,5
17 10458 G Nitra Párovská 1,0 2,5 3,0 38,0 44,5
18 11760 G Galanta Štvrť SNP 28,0 28,0
10359 G Nitra Párovská 2,0 2,5 0,5 23,0 28,0
11775 G KE Alejová 28,0 28,0
21 12011 GLN BA Tomášikova 1,0 0,0 1,0 1,5 0,0 24,2 27,7
22 11890 SŠ PP D. Tatarku 1,0 0,0 1,0 18,8 20,8
23 12082 GLN BA Tomášikova 18,0 18,0
24 11764 G BA Novohradská 16,5 16,5
25 11901 SŠ PP Ul. mládeže 13,0 13,0
26 10273 GLN BA Tomášikova 12,0 12,0
27 10361 G Nitra Párovská 10,0 10,0
10362 G Nitra Párovská 10,0 10,0
29 11828 SŠ PP D. Tatarku 0,5 1,0 7,5 9,0
30 10364 G Nitra Párovská 7,0 7,0
31 12202 G Nitra Párovská 4,5 4,5
32 12098 GLN BA Tomášikova 4,0 4,0
33 12099 GLN BA Tomášikova 1,0 1,0
D-body doteraz
SIAESFZaSI