Podporte nás! P-MAT - organizátor
Organizátor PIKOMATu a PIKOFYZu
vpsFree.cz
Internetové pripojenie a server pre tieto web stránky zabezpečuje občianske združenie vpsFree.cz
československý časopis pro fyziku

Pikomat 7-9 - 30. ročník, letná časť - šk. rok 2012/2013

Priebežná výsledková listina po 1. sérii letnej časti

Kategória: 7 8 9 Sekunda Tercia

Kategória 7

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 10412 CZŠ Hradec nad Moravicí, ČR 2,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 22,0
2 11601 ZŠ s MŠ TT Vančurova 5,0 5,0 3,0 5,0 3,5 0,0 21,5
3 11955 ZŠ KE Krosnianska 4,8 4,0 2,2 5,0 5,0 0,0 21,0
4 11420 ZŠ Kanianka 5,0 5,0 1,0 4,0 5,0 0,0 20,0
5 10285 CZŠ R. Zaymusa ZA 0,5 4,0 3,5 5,0 5,0 0,0 18,0
6 11308 ZŠ Žarnovica A. Sládkoviča 0,5 4,5 2,5 5,0 5,0 0,0 17,5
7 12039 CZŠ sv. Gorazda Prešov 0,5 4,0 2,5 4,0 5,0 0,0 16,0
8 11977 SZŠ ZA Oravská cesta 0,0 4,0 1,5 5,0 5,0 0,0 15,5
9 11833 CZŠ Narnia BA Beňadická 3,0 2,0 5,0 5,0 0,0 15,0
10 11593 ZŠ Vysoká n. Kysucou 0,5 4,0 5,0 5,0 0,0 14,5
11 11438 ZŠ SNV Hutnícka 0,5 5,0 2,5 4,0 1,0 0,0 13,0
12 10289 CZŠ Narnia BA Beňadická 0,0 0,0 2,5 5,0 5,0 0,0 12,5
13 11919 ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 0,5 4,0 3,5 0,0 8,0
14 12134 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 2,0 4,0 0,0 6,0
12132 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 2,0 4,0 0,0 6,0
10123 ZŠ Prievidza Rastislavova 2,0 4,0 0,0 6,0
17 10328 DSB ZŠ BA, Palisády 51 0,0 4,5 0,0 4,5
18 11918 ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 2,0 0,0 2,0
19 11747 ZŠ Prievidza Mariánska 0,0 0,5 0,0 0,5
D-body doteraz

Kategória 8

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 10268 ZŠ s VJM Šahy Mládežnícka 5,0 5,0 4,0 5,0 5,0 0,0 24,0
2 11376 PYP BA Novohradská 5,0 5,0 3,5 5,0 5,0 0,0 23,5
3 10479 ZŠ BB Moskovská 5,0 4,0 4,0 4,0 5,0 0,0 22,0
10211 ZŠ s MŠ Lokca 5,0 5,0 3,0 4,0 5,0 0,0 22,0
5 11441 ZŠ BB Golianova 5,0 5,0 2,0 5,0 4,5 0,0 21,5
6 10118 ZŠ s MŠ PP Francisciho 1,5 5,0 4,8 5,0 5,0 0,0 21,3
7 11339 ZŠ s MŠ TT Vančurova 1,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 21,0
8 12171 ZŠ Lipany Hviezdoslavova 1,5 5,0 3,0 4,0 5,0 0,0 18,5
9 12269 ZŠ Lipany Hviezdoslavova 0,5 4,0 2,5 4,0 5,0 0,0 16,0
10 11534 ZŠ BB Moskovská 5,0 2,0 4,0 4,5 0,0 15,5
11 10040 SZŠ Čelovce 3 0,5 4,0 4,0 5,0 1,0 0,0 14,5
12 11224 SŠ BA Karloveská 0,5 2,0 2,0 4,0 4,0 0,0 12,5
11541 CZŠ Narnia BA Beňadická 0,0 5,0 0,5 5,0 2,0 0,0 12,5
14 10277 CZŠ Narnia BA Beňadická 0,0 4,5 1,5 5,0 1,0 0,0 12,0
15 12265 ZŠ Lipany Komenského 0,0 2,0 5,0 4,5 0,0 11,5
16 12261 ZŠ Lipany Komenského 2,5 3,0 5,0 0,0 10,5
17 11954 ZŠ s MŠ Likavka 1,5 2,5 1,0 4,0 0,5 0,0 9,5
18 11819 ZŠ s MŠ Hertník 0,0 2,0 1,5 4,0 0,0 0,0 7,5
19 12150 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 2,5 4,0 0,0 0,0 6,5
20 11897 CZŠ sv. Gorazda Prešov 1,0 0,0 0,5 4,0 0,0 5,5
21 12136 ZŠ s MŠ Horná Kráľová 0,5 1,0 0,5 0,5 1,0 0,0 3,5
22 11811 ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 0,5 2,0 0,0 2,5
12135 ZŠ s MŠ Horná Kráľová 0,5 0,5 1,5 0,0 0,0 2,5
D-body doteraz

Kategória 9

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 11446 ZŠ Stará Ľubovňa Štúrova 5,0 5,0 4,8 5,0 5,0 0,0 24,8
2 11471 ZŠ Pezinok Kupeckého 5,0 2,5 3,0 5,0 4,0 0,0 19,5
3 11259 ZŠ Leopoldov 1,0 5,0 2,0 5,0 5,0 0,0 18,0
4 11133 ZŠ Bardejov T. Ševčenka 0,0 5,0 2,0 5,0 5,0 0,0 17,0
5 11732 CZŠ Piešťany Štefánikova 1,5 0,0 2,5 5,0 5,0 0,0 14,0
6 11342 ZŠ BB Radvanská 0,5 4,5 5,0 3,0 0,0 13,0
7 11929 ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 2,5 4,0 4,5 0,0 11,0
8 11241 ZŠ s MŠ Budimír 0,5 2,0 0,5 0,5 2,0 0,0 5,5
9 12020 SŠ BA Čachtická - de La Salle 0,0 0,5 0,5 3,0 0,0 4,0
10 12238 SŠ BA Čachtická - de La Salle 2,0 0,5 0,0 2,5
D-body doteraz

Kategória Sekunda

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 10278 ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
13685 G Nitra Párovská 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
10108 G Bánovce n.B. Radlinského 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
4 11135 G BA Novohradská 5,0 4,0 5,0 5,0 5,0 0,0 24,0
5 10304 GAMČA BA Grösslingova 5,0 4,5 4,0 5,0 5,0 0,0 23,5
6 11377 G Pezinok Senecká 5,0 5,0 3,0 5,0 4,5 0,0 22,5
10319 G KE Alejová 3,5 4,0 5,0 5,0 5,0 0,0 22,5
11255 G sv. F. z Assisy Levoča 3,5 5,0 4,0 5,0 5,0 0,0 22,5
9 11461 G BA Novohradská 5,0 4,5 2,5 5,0 5,0 0,0 22,0
10 11933 G BA Novohradská 3,5 5,0 2,5 5,0 5,0 0,0 21,0
11 11256 G D. Kubín Hviezdoslavovo nám. 3,0 5,0 2,5 5,0 5,0 0,0 20,5
11458 G BA Novohradská 5,0 2,5 3,0 5,0 5,0 0,0 20,5
13 11940 G Bánovce n.B. Radlinského 2,0 5,0 3,0 5,0 5,0 0,0 20,0
14 10249 GAV Levice Mierová 2,0 4,0 3,5 5,0 5,0 0,0 19,5
11379 G BA Bilíkova 5,0 5,0 0,5 4,0 5,0 0,0 19,5
16 11429 G BA Novohradská 0,5 5,0 2,0 5,0 5,0 0,0 17,5
11765 G P.Coubertina Piešťany 4,5 3,5 1,5 3,5 4,5 0,0 17,5
18 11473 G Nitra Párovská 1,5 5,0 2,5 5,0 3,0 0,0 17,0
19 12030 G Prievidza Matice slovenskej 0,0 4,0 2,5 5,0 5,0 0,0 16,5
20 11278 G BA Bilíkova 5,0 2,5 3,8 5,0 0,0 16,3
21 12066 G BA Bilíkova 5,0 2,0 5,0 3,5 0,0 15,5
22 12219 G Nitra Párovská 4,0 2,0 4,0 4,5 0,0 14,5
10256 ŠpMNDaG BA Skalická 1,5 4,0 4,0 5,0 0,0 14,5
24 11101 GAV Levice Mierová 5,0 3,0 4,0 0,0 12,0
25 11359 SŠ BA Metodova 5,0 2,5 2,0 0,0 9,5
11237 G BA Novohradská 1,5 0,0 2,0 4,0 2,0 0,0 9,5
27 11950 G BA Novohradská 2,5 5,0 0,0 7,5
28 11946 G BA Bilíkova 1,0 5,0 1,0 0,0 7,0
D-body doteraz

Kategória Tercia

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 12015 G Nitra Párovská 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
2 10152 G KE Alejová 5,0 5,0 3,0 5,0 5,0 0,0 23,0
11372 G Nitra Párovská 5,0 5,0 3,0 5,0 5,0 0,0 23,0
10199 SŠ BA Metodova 5,0 5,0 3,0 5,0 5,0 0,0 23,0
10205 G BA Čachtická 5,0 5,0 3,0 5,0 5,0 0,0 23,0
6 10135 G Praha Budějovická, ČR 5,0 5,0 1,5 5,0 5,0 0,0 21,5
10057 ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 4,0 3,0 5,0 4,5 0,0 21,5
8 10417 ZŠ TGM Frýdlant n. Ostravicí, ČR 5,0 5,0 3,0 5,0 3,0 0,0 21,0
9 10305 G BA Vazovova 2,5 5,0 2,5 5,0 5,0 0,0 20,0
10 11059 G Nitra Párovská 1,0 5,0 2,0 5,0 5,0 0,0 18,0
10125 SŠ BA Metodova 1,5 4,0 2,5 5,0 5,0 0,0 18,0
12 10359 G Nitra Párovská 5,0 2,0 5,0 3,0 0,0 15,0
10502 G Lučenec Haličská cesta 0,5 5,0 5,0 4,5 0,0 15,0
14 10015 G Bytča 3,0 5,0 5,0 0,0 13,0
15 12082 GLN BA Tomášikova 2,0 4,0 5,0 0,0 11,0
16 12010 G Nitra Párovská 5,0 5,0 0,0 10,0
17 12011 GLN BA Tomášikova 0,0 1,0 5,0 2,0 0,0 8,0
18 12255 G KE Alejová 3,0 4,0 0,0 7,0
19 11735 Piar. G TN Palackého 0,5 0,0 0,5 1,0 0,0 0,0 2,0
20 11847 SŠ BA Metodova 1,0 0,0 1,0
21 12057 SG KE Dneperská 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0
D-body doteraz
SIAESFZaSI