Podporte nás! P-MAT - organizátor
Organizátor PIKOMATu a PIKOFYZu
vpsFree.cz
Internetové pripojenie a server pre tieto web stránky zabezpečuje občianske združenie vpsFree.cz
československý časopis pro fyziku

Pikomat 7-9 - 30. ročník, letná časť - šk. rok 2012/2013

Konečná výsledková listina po 3. sérii letnej časti

Kategória: 7 8 9 Sekunda Tercia

Kategória 7

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 10412 CZŠ Hradec nad Moravicí, ČR 4,2 5,0 5,0 5,0 5,0 46,4 70,6
2 11601 ZŠ s MŠ TT Vančurova 4,0 5,0 5,0 5,0 4,5 43,3 66,8
3 11420 ZŠ Kanianka 5,0 4,5 5,0 2,0 5,0 44,0 65,5
4 10285 CZŠ R. Zaymusa ZA 4,0 5,0 5,0 5,0 4,2 38,0 61,2
5 11955 ZŠ KE Krosnianska 5,0 5,0 5,0 4,7 39,0 58,7
6 11308 ZŠ Žarnovica A. Sládkoviča 2,5 5,0 2,0 5,0 5,0 38,5 58,0
7 11977 SZŠ ZA Oravská cesta 2,0 5,0 2,0 2,0 4,7 38,7 54,4
8 12039 CZŠ sv. Gorazda Prešov 2,5 3,0 3,7 5,0 0,0 35,5 49,7
9 11833 CZŠ Narnia BA Beňadická 3,0 3,0 3,0 5,0 3,0 32,5 49,5
10 11593 ZŠ Vysoká n. Kysucou 3,5 1,5 2,2 5,0 0,0 31,5 43,7
11 10289 CZŠ Narnia BA Beňadická 0,5 1,5 3,5 2,5 0,0 24,5 32,5
12 11438 ZŠ SNV Hutnícka 4,0 2,2 4,0 19,6 29,8
13 12132 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 2,0 0,0 3,0 2,5 3,5 18,0 29,0
14 12126 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 1,0 0,0 3,5 5,0 3,5 10,5 23,5
15 12134 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 1,5 3,5 16,0 21,0
16 12146 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 1,0 0,0 2,5 2,5 4,0 10,0 20,0
17 10123 ZŠ Prievidza Rastislavova 3,0 1,0 15,0 19,0
18 12133 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 1,5 2,0 1,5 1,5 1,5 8,8 16,8
19 11185 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 1,5 3,0 10,5 15,0
20 11919 ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 9,3 9,3
21 12278 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 0,5 3,0 5,5 9,0
22 12148 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 8,0 8,0
23 10328 DSB ZŠ BA, Palisády 51 4,5 4,5
24 11918 ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 3,3 3,3
25 11747 ZŠ Prievidza Mariánska 0,5 0,5
D-body doteraz

Kategória 8

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 11376 PYP BA Novohradská 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 48,5 73,5
2 12276 ZŠ s VJM Šahy Mládežnícka 4,5 5,0 4,5 5,0 5,0 49,0 73,0
3 10118 ZŠ s MŠ PP Francisciho 5,0 5,0 5,0 5,0 4,7 46,3 71,0
4 11441 ZŠ BB Golianova 4,8 5,0 5,0 5,0 4,0 46,5 70,3
5 11339 ZŠ s MŠ TT Vančurova 4,5 5,0 4,9 5,0 5,0 45,5 69,9
6 10211 ZŠ s MŠ Lokca 2,5 5,0 4,5 5,0 5,0 43,5 65,5
7 10479 ZŠ BB Moskovská 5,0 0,0 5,0 5,0 4,5 40,8 60,3
8 12171 ZŠ Lipany Hviezdoslavova 4,2 4,0 5,0 5,0 3,8 36,5 58,5
9 10040 SZŠ Čelovce 3 4,0 2,0 5,0 3,5 38,5 53,0
10 12261 ZŠ Lipany Komenského 4,2 5,0 2,4 4,0 5,0 29,3 49,9
11 12265 ZŠ Lipany Komenského 1,0 3,0 2,4 5,0 4,7 31,0 47,1
12 10478 ZŠ Levice M.R.Štefánika 3,5 5,0 4,5 5,0 4,7 22,0 44,7
13 11534 ZŠ BB Moskovská 3,5 2,5 5,0 33,2 44,2
14 11541 CZŠ Narnia BA Beňadická 2,0 2,0 5,0 25,8 34,8
15 10277 CZŠ Narnia BA Beňadická 3,0 5,0 1,5 24,0 33,5
12150 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 2,0 3,5 5,0 5,0 18,0 33,5
17 11224 SŠ BA Karloveská 0,0 3,0 3,0 1,0 20,3 27,3
18 12279 ZŠ Lipany Hviezdoslavova 23,0 23,0
19 11954 ZŠ s MŠ Likavka 22,7 22,7
20 11819 ZŠ s MŠ Hertník 0,0 0,0 1,0 0,5 18,0 19,5
21 12272 ZŠ TT Halenárska 10,5 10,5
22 12136 ZŠ s MŠ Horná Kráľová 8,0 8,0
23 11897 CZŠ sv. Gorazda Prešov 5,5 5,5
24 11811 ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 5,0 5,0
25 12135 ZŠ s MŠ Horná Kráľová 2,5 2,5
D-body doteraz

Kategória 9

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 11446 ZŠ Stará Ľubovňa Štúrova 3,0 5,0 4,0 5,0 5,0 48,3 70,3
2 11133 ZŠ Bardejov T. Ševčenka 5,0 5,0 5,0 4,0 4,7 33,0 56,7
3 11259 ZŠ Leopoldov 2,0 2,0 2,2 5,0 2,0 42,5 55,7
4 11732 CZŠ Piešťany Štefánikova 3,0 3,5 4,0 5,0 4,0 34,7 54,2
5 11471 ZŠ Pezinok Kupeckého 2,0 5,0 4,0 36,5 47,5
6 11342 ZŠ BB Radvanská 2,5 3,0 2,0 1,0 2,0 28,5 39,0
7 11241 ZŠ s MŠ Budimír 2,0 2,5 5,0 1,0 14,5 25,0
8 11929 ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 11,0 11,0
9 12238 SŠ BA Čachtická - de La Salle 3,0 6,5 9,5
10 12020 SŠ BA Čachtická - de La Salle 4,0 4,0
D-body doteraz

Kategória Sekunda

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 11135 G BA Novohradská 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 49,0 74,0
2 10108 G Bánovce n.B. Radlinského 4,5 5,0 4,5 5,0 4,7 50,0 73,7
3 12286 G KE Alejová 4,5 5,0 5,0 5,0 5,0 47,5 72,0
4 10278 ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 46,5 71,5
5 13685 G Nitra Párovská 4,0 5,0 2,5 5,0 4,7 49,5 70,7
6 11461 G BA Novohradská 3,7 5,0 5,0 5,0 5,0 46,2 69,9
7 11255 G sv. F. z Assisy Levoča 5,0 4,5 4,0 4,8 5,0 46,5 69,8
8 10304 GAMČA BA Grösslingova 4,2 5,0 4,0 5,0 4,0 47,5 69,7
9 11377 G Pezinok Senecká 3,0 5,0 5,0 5,0 4,7 44,8 67,5
10 11429 G BA Novohradská 5,0 5,0 4,6 5,0 5,0 42,5 67,1
11 11940 G Bánovce n.B. Radlinského 4,5 5,0 4,4 5,0 4,7 43,0 66,6
12 11765 G P.Coubertina Piešťany 5,0 5,0 4,9 5,0 4,7 41,5 66,1
13 10249 GAV Levice Mierová 3,7 5,0 4,5 5,0 4,5 41,5 64,2
14 11256 G D. Kubín Hviezdoslavovo nám. 2,5 4,0 3,6 5,0 4,7 43,5 63,3
15 11473 G Nitra Párovská 4,5 2,0 4,5 5,0 5,0 38,5 59,5
16 11933 G BA Novohradská 1,0 5,0 2,5 1,0 5,0 44,0 58,5
17 11379 G BA Bilíkova 4,5 5,0 3,7 5,0 2,5 35,8 56,5
18 11458 G BA Novohradská 0,5 5,0 5,0 5,0 40,0 55,5
19 11237 G BA Novohradská 1,0 5,0 2,5 5,0 4,0 30,5 48,0
20 11101 GAV Levice Mierová 3,0 3,5 4,4 5,0 3,0 26,0 44,9
21 11278 G BA Bilíkova 2,2 2,5 2,2 5,0 0,0 29,3 41,2
22 12219 G Nitra Párovská 2,0 5,0 4,7 28,3 40,0
23 11950 G BA Novohradská 5,0 29,5 34,5
24 12030 G Prievidza Matice slovenskej 34,2 34,2
25 12066 G BA Bilíkova 15,5 15,5
26 10256 ŠpMNDaG BA Skalická 14,5 14,5
27 11359 SŠ BA Metodova 9,5 9,5
28 11946 G BA Bilíkova 7,0 7,0
D-body doteraz

Kategória Tercia

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 12015 G Nitra Párovská 4,5 5,0 2,5 5,0 4,7 50,0 71,7
2 11372 G Nitra Párovská 4,5 5,0 5,0 4,9 4,7 47,5 71,6
3 10057 ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 5,0 5,0 4,0 45,0 69,0
4 10305 G BA Vazovova 3,7 5,0 5,0 5,0 5,0 44,5 68,2
5 10152 G KE Alejová 3,5 5,0 5,0 5,0 4,7 44,8 68,0
6 10205 G BA Čachtická 3,5 3,5 4,0 5,0 4,0 46,5 66,5
10417 G TGM Frýdlant n. Ostravicí, ČR 4,0 5,0 5,0 5,0 5,0 42,5 66,5
8 10135 G Praha Budějovická, ČR 2,5 4,0 5,0 5,0 5,0 44,5 66,0
9 11059 G Nitra Párovská 4,7 5,0 4,0 5,0 4,7 42,5 65,9
10 10199 SŠ BA Metodova 4,0 4,0 4,5 5,0 4,0 43,0 64,5
11 10125 SŠ BA Metodova 3,5 4,5 5,0 4,0 4,5 37,0 58,5
12 12010 G Nitra Párovská 4,5 5,0 4,5 5,0 4,7 34,0 57,7
13 10502 G Lučenec Haličská cesta 2,0 3,5 2,0 5,0 4,0 29,0 45,5
14 12011 GLN BA Tomášikova 0,5 0,0 2,4 5,0 3,5 27,5 38,9
15 10015 G Bytča 3,0 5,0 1,5 28,0 37,5
16 10359 G Nitra Párovská 3,5 2,0 2,0 5,0 1,0 15,0 28,5
17 12255 G KE Alejová 23,5 23,5
18 11856 G Galanta Štvrť SNP 20,0 20,0
19 10361 G Nitra Párovská 2,0 11,0 13,0
20 12082 GLN BA Tomášikova 11,0 11,0
21 11847 SŠ BA Metodova 4,5 4,5
22 11828 SŠ PP D. Tatarku 3,0 3,0
23 11735 Piar. G TN Palackého 2,0 2,0
24 12057 SG KE Dneperská 0,0 0,0
D-body doteraz
SIAESFZaSI