Podporte nás! P-MAT - organizátor
Organizátor PIKOMATu a PIKOFYZu
vpsFree.cz
Internetové pripojenie a server pre tieto web stránky zabezpečuje občianske združenie vpsFree.cz
československý časopis pro fyziku

Pikomat - 37. ročník, zimná časť - šk. rok 2019/2020

Priebežná výsledková listina po 1. sérii zimnej časti

Kategória: 5 6 7 8 9 Príma Sekunda Tercia Kvarta

Kategória 5

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Bruno Michael Kraner 5. Pets SZŠ BA Bajkalská 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 20,0
Michal Štubňa 5. A ZŠ SNV Markušovská 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 20,0
Žofia Bartová 5. Pets SZŠ BA Bajkalská 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 20,0
4 Lucia Tóthová 5. PYP SJ SŠ BA Košická 5,0 5,0 5,0 4,7 0,0 19,7
5 Matěj Pometlo 5. D FZŠ O.Chlupa, Praha 4,5 5,0 5,0 4,7 0,0 19,2
6 Gregor Tichý 5. A SZŠ CENADA BA 5,0 5,0 4,0 5,0 4,5 0,0 19,0
7 Magdaléna Magulová 5. A ZŠ Pezinok Fándlyho 4,5 5,0 4,0 5,0 0,0 18,5
Šimon Demeter 1. D Neusiedler Mittel Schule 5,0 5,0 3,5 5,0 0,0 18,5
9 Daniela Bujnakova 5. D ZŠ KE Bernolákova 5,0 3,0 5,0 5,0 0,0 18,0
10 Adam Gondzur 4. B CZŠ Narnia BA Beňadická 5,0 5,0 2,5 5,0 0,0 17,5
Daniel Demeter 1. D Neusiedler Mittel Schule 5,0 5,0 2,5 5,0 0,0 17,5
Ján Dokupil 5. A ZŠ BA Palisády 57 4,5 5,0 3,0 5,0 0,0 17,5
Matilda Žídková 5. A ZŠ Komenského, Frýdlant n/O 4,5 5,0 3,0 5,0 0,0 17,5
14 Dominik Bezák 5. A ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 2,0 5,0 0,0 17,0
Jana Ružičková 5. PYP SJ SŠ BA Košická 5,0 5,0 2,0 5,0 0,0 17,0
Julka Pleschová 5. PYP BA Novohradská 5,0 5,0 2,0 5,0 0,0 17,0
Ondrej Fabián 5. A ZŠ BA Palisády 57 5,0 5,0 2,0 5,0 0,0 17,0
Susan Zlatos 3. Sage Canyon, CA, USA 5,0 5,0 2,0 5,0 0,0 17,0
19 Marek Syč 5. A ZŠ BA Palisády 57 5,0 5,0 1,5 5,0 3,0 5,0 4,0 0,0 16,5
20 Adam Issa 5. PYP PYP BA Novohradská 5,0 2,0 4,0 5,0 0,0 16,0
21 Lukas Lipka 5. B ŠpMNDaG BA Skalická 0,5 5,0 4,5 5,0 0,0 15,0
Tabita Tuchscherová 5. PYP SJ PYP BA Novohradská 5,0 5,0 5,0 0,0 15,0
23 Jakub Rotter 2. ZŠ Horný Vadičov 5,0 5,0 4,0 0,0 14,0
Jakub Šutka 3. A ZŠ Nová Baňa Školská 5,0 4,5 2,5 2,0 0,0 14,0
Kristina Juritkova 5. SŠ BA Košická 5,0 2,0 2,0 5,0 2,0 0,0 1,0 0,0 14,0
Tamara Janočková 5. C ZŠ BA Palackého 4,5 1,0 3,5 5,0 0,0 14,0
27 Jakub Dzúr 5. B ZŠ Lučenec Haličská 5,0 1,0 2,5 5,0 0,0 13,5
Jakub Haršány 5. ZŠsMŠ Hrnčiarovce n/Parnou 5,0 1,0 2,5 5,0 0,0 13,5
29 Beáta Mederlyová 4. C ZŠ Levice M.R.Štefánika 5,0 5,0 3,0 0,0 13,0
Michael Klein 5. A CZŠ Piešťany Štefánikova 5,0 3,0 2,5 2,5 0,0 13,0
31 Barbora Zíková 5. C CZŠ Narnia BA Beňadická 3,5 1,0 5,0 2,5 0,0 12,0
Hugo Jakubov 5. B ZŠ SNV Markušovská 5,0 1,0 2,0 4,0 0,0 12,0
Tereza Kňažeková 5. PYP SJ SŠ BA Košická 4,5 5,0 2,5 0,0 0,0 12,0
34 Kristián Šiška 5. B ZŠ Senec Tajovského 4,5 5,0 1,5 0,0 0,0 11,0
Tereza Vargová 5. C ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 1,0 5,0 0,0 11,0
36 Natália Havaldová 5. B ZŠ BA Palackého 5,0 2,0 1,5 2,0 0,0 10,5
37 Jakub Vnenčák 5. ZŠ s MŠ Utekáč 2,0 3,0 1,5 3,5 0,0 10,0
38 Svetlana Pozsonyiová 5. A ZŠ BA Jelenia 1,5 1,0 1,5 4,0 0,0 8,0
39 Dávid Krivjanský 5.B ZŠ Humenné Štefánikova 1,0 1,0 5,0 0,0 7,0
40 Katarína Michálková 5. A CZŠ Piešťany Štefánikova 5,0 0,0 1,5 0,0 6,5
Markéta Jurinová 5. B ZŠ Pezinok Na bielenisku 1,5 2,0 2,0 1,0 0,0 6,5
42 Marek Petráš 5. B ZŠ BB Ďumbierska 2,0 1,5 2,5 0,0 6,0
43 Alex Luis Šutka 5. A ŠpMNDaG BA Skalická 1,0 4,5 0,0 5,5
Andrej Poľanský 5. PYP SJ PYP BA Novohradská 3,5 2,0 0,0 5,5
45 Patrik Dulák 5. A ZŠ PP Dostojevského 3,5 1,0 0,0 0,0 0,0 0,0 4,5
46 Jakub Lučivjanský 5. B ZŠ SNV Markušovská 1,5 1,0 0,5 0,0 3,0
47 Kristína Bruteničová 5. PYP SJ PYP BA Novohradská 0,5 1,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 1,5
48 Ema Kovalčíková 5. A ZŠ PP Dostojevského 1,0 0,0 1,0
D-body doteraz

Kategória 6

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Filip Štefankovič 6 Twelve Corners, Rochester 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 20,0
Katka Královičová 6. A SŠ BA Karloveská 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 20,0
Lucia Galova 6. A ZŠ BA Sokolíkova 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 20,0
Lucia Vojtášová 6. B ZŠ BB Narnia 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 20,0
Michal Lev Vigaš 6. A ZŠ BB Ďumbierska 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 20,0
Michal Minarovič 6. B ZŠ BB Narnia 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 20,0
Zuzana Boledovičová 6. V CZŠ Narnia BA Beňadická 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 20,0
8 Veronika Turoňová 6. C SŠ BA Karloveská 5,0 5,0 5,0 4,7 0,0 19,7
9 Barbora Magulová 6. B ZŠ Pezinok Fándlyho 4,5 5,0 5,0 5,0 0,0 19,5
Mojmir Murin 6 Rietwis, Uitikon Waldegg, SUI 4,5 5,0 5,0 5,0 5,0 3,5 3,5 0,0 19,5
Nina Kapustová 6. B ZŠ s MŠ Badín 5,0 5,0 4,5 5,0 0,0 19,5
Rasťo Haverlík 6. A SŠ BA Košická 5,0 4,5 5,0 5,0 0,0 19,5
13 Matej Paulovič 6. B ZŠ Krupina Školská 4,5 5,0 3,0 5,0 0,0 17,5
Patrik Horčík 6. A PYP BA Novohradská 5,0 5,0 2,5 5,0 0,0 17,5
15 Hana Sabová 6. C ZŠ MI Jána Švermu 4,0 3,0 5,0 5,0 0,0 17,0
Lenka Prevužňáková 6. A ZŠ s MŠ Pečovská Nová Ves 5,0 5,0 3,0 4,0 0,0 17,0
17 Emma Stajančová 6. A ZŠ s MŠ Pečovská Nová Ves 5,0 5,0 4,0 2,5 0,0 16,5
18 Klara Šupčíková 6 ZŠ E.A.Cernana, Vysoká n/Kys. 5,0 5,0 5,0 0,0 15,0
19 Lenka Ligáčová 6. ZŠ E.A.Cernana, Vysoká n/Kys. 3,5 1,0 5,0 5,0 0,0 1,0 0,0 0,0 14,5
20 Natália Zemanová 6. A ZŠ Smižany Smreková 5,0 5,0 3,0 1,0 0,0 14,0
21 Adam Kret 6 ZŠ s MŠ Detvianska Huta 5,0 2,0 2,5 4,0 0,0 13,5
Tatiana Mizeráková 6. A ZŠ s MŠ Pečovská Nová Ves 4,0 5,0 3,0 1,5 0,0 13,5
Tobiáš Šipöcz 5. A ZŠ BB Narnia 5,0 1,0 4,0 3,5 0,0 13,5
24 Gregor Berta 6. A ZŠ Senec Mlynská 5,0 5,0 3,0 0,0 13,0
Svetlana Šuleková 6 ZŠ s MŠ Detvianska Huta 4,5 2,0 2,5 4,0 0,0 13,0
26 Melánia Kolcunová 6. A ZŠ s MŠ Pečovská Nová Ves 4,5 5,0 1,0 2,0 0,0 12,5
Sofia Segečová 6 ZŠ s MŠ Detvianska Huta 5,0 2,0 2,0 3,5 0,0 12,5
28 Lukáš Glovňa 6. B ZŠ Kežmarok Hradné námestie 2,5 5,0 4,5 0,0 12,0
Tomáš Marcin 6. B ZŠ Prešov Kúpeľná 4,5 1,0 1,5 5,0 0,0 12,0
30 Martin Heutschy 6. B ZŠ Kežmarok Hradné námestie 2,5 5,0 4,0 0,0 11,5
Timotej Gunovsky 6. X CZŠ Narnia PK Komenského 4,0 4,0 2,5 1,0 0,0 11,5
32 Adam Blaško 6. B ZŠ KE Ulica Jána Pavla 4,5 1,0 4,5 0,5 0,0 10,5
Natália Lapinová 6. B ZŠ s MŠ Badín 4,0 1,0 1,5 4,0 0,0 10,5
34 Tadeáš Košík 6. A ZŠ BB Narnia 5,0 5,0 0,0 0,0 10,0
35 Adam Čižmárik 6. C ZŠ BB Ďumbierska 4,5 1,0 3,0 1,0 4,0 4,0 0,0 0,0 9,5
Nikola Šoltésová 6. A ZŠ s MŠ Pečovská Nová Ves 3,0 4,0 1,0 1,5 0,0 9,5
Norbert Nikodem 6. B ZŠ KE Ulica Jána Pavla 5,0 1,0 0,0 3,5 0,0 9,5
38 Róbert Stoliga 6. ZŠ E.A.Cernana, Vysoká n/Kys. 1,5 2,5 4,5 0,0 8,5
39 Natália Krolaková 6. B ZŠ Prešov Kúpeľná 1,0 1,0 0,5 4,5 1,5 3,5 1,0 0,0 7,0
40 Viktor Sabaj Príma B GAMČA BA Grösslingová 2,0 4,5 0,0 6,5
41 Richard Staš 6. A ZŠ Prešov Kúpeľná 0,5 1,0 0,0 2,0 0,0 3,5
42 Andrej Babiak 6. C ZŠ BB Ďumbierska 0,5 1,0 1,0 0,0 2,5
43 Alžbeta Šuleková 6. ZŠ E.A.Cernana, Vysoká n/Kys. 1,0 0,0 0,0 1,0
D-body doteraz

Kategória 7

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Alžbeta Kurimská 7. A CZŠ sv. Gorazda Prešov 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
Rebecca Korbelová 7. B ZŠ BA Malokarpatské nám. 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 3,5 0,0 25,0
3 Peter Samuel Zverka 7. A ZŠ BA Nedbalova 5,0 5,0 5,0 3,5 5,0 0,0 23,5
4 Jakub Švirloch 7. A ZŠ BA Svätej rodiny 5,0 2,5 5,0 5,0 5,0 0,0 22,5
5 Andrej Borský 7. A SZŠ Felix, BA Krásnohorská 5,0 2,0 5,0 5,0 5,0 0,0 22,0
6 Samo Belluš 7. B ZŠ BA Nevädzová 4,5 3,5 5,0 3,5 5,0 0,0 21,5
7 Samuel Stano 7. A ZŠ BA Svätej rodiny 5,0 1,5 5,0 4,5 5,0 0,0 21,0
Simeon Šulek 7. ZŠ s MŠ Detvianska Huta 2,0 5,0 5,0 5,0 4,0 0,0 21,0
9 Lina Karásková 7. W Waldorfská ZŠ Brno 5,0 3,0 5,0 3,0 4,0 0,0 20,0
Tomáš Boledovič 7. B CZŠ Narnia BA Beňadická 5,0 2,0 5,0 3,5 4,5 0,0 20,0
11 Veronika Nedelová 7. C ZŠ BB Ďumbierska 5,0 2,0 5,0 2,5 3,5 0,0 18,0
12 Matilda Borovská 7. SZŠ Felix, BA Krásnohorská 1,0 4,5 3,5 3,0 5,0 0,0 17,0
Veronika Sahuľová 7. C ZŠ Ivanka pri Dunaji 4,5 3,5 5,0 4,0 0,0 0,0 17,0
14 Tomáš Sukeľ 7. C ZŠ Humenné Štefánikova 3,0 3,5 4,0 0,0 10,5
15 Bibiana Kortišová 7. ZŠ s MŠ Detvianska Huta 2,0 5,0 3,0 0,0 10,0
Darja Liutkevich 7. A ZŠ PP Dostojevského 5,0 5,0 0,0 10,0
Kristína Petrášová 7. A ZŠ BB Ďumbierska 3,0 1,0 5,0 1,0 0,0 10,0
Natália Marta Kajabová 7. C ZŠ s MŠ BA Hubeného 1,0 4,0 5,0 0,0 0,0 10,0
19 Jakub Labuda 7. A ZŠ Senec Mlynská 1,0 3,0 1,0 0,5 3,0 0,0 8,5
20 Marko Čačunda 7. B ZŠ s MŠ Čečejovce 0,0 2,0 0,5 0,0 4,0 0,0 6,5
Natália Kontrišová 7. A ZŠ s MŠ Lipt. Teplička 4,0 1,0 1,5 0,0 6,5
22 František Futej 7. B ZŠ s MŠ Pečovská Nová Ves 1,0 0,0 1,5 0,0 1,5 0,0 4,0
23 Martina Mikušová 7. A ZŠ BB Ďumbierska 1,0 1,0 1,5 1,0 0,0 3,5
24 Ema Karabinošová 7. A ZŠ s MŠ Hermanovce 4,0 0,0 1,0 1,0 0,5 0,0 2,0
25 Chloe Fedorová 7. A ZŠ Seňa 1,0 0,0 0,0 1,0
26 Štefánia Kurdiová 7. A ZŠ Dvory n. Žitavou 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0
D-body doteraz

Kategória 8

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Damjan Krstev 8. A SŽS Galileo BA Dudvážska 4,5 5,0 5,0 5,0 3,5 0,0 23,0
Jozef Smolár 8. A ZŠ s MŠ Lokca 5,0 5,0 5,0 4,5 3,5 0,0 23,0
3 Liliana Liptáková 8. C ZŠ KE Jenisejská 3,0 5,0 5,0 5,0 4,0 0,0 22,0
Maxim Čambalík 8. A CZŠ Narnia BA Beňadická 5,0 5,0 5,0 5,0 2,0 0,0 22,0
5 Tomáš Kubrický 8. B ZŠ KE Krosnianska 4,5 5,0 5,0 5,0 2,0 0,0 21,5
Vladimír Slanina 8. B ZŠ KE Krosnianska 3,0 5,0 5,0 5,0 3,5 0,0 21,5
7 Peter Farbula 8. A ZŠ TT Kornela Mahra 2,5 5,0 5,0 5,0 3,5 0,0 21,0
8 Jakub Kučera 8. B ZŠ PP Dostojevského 3,5 5,0 5,0 5,0 2,0 0,0 20,5
Nikola Trnavská 8. ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 2,0 5,0 5,0 5,0 3,5 0,0 20,5
10 Kalista Semancová 8. B ZŠ Humenné 4,0 5,0 5,0 4,5 1,0 0,0 19,5
Nina Petlánová 8. Z SŠ PP Letná 4,0 5,0 3,0 4,5 3,0 0,0 19,5
Šimon Borovský 8. ZŠ s MŠ BA Cádrova 3,0 5,0 3,0 5,0 3,5 0,0 19,5
13 Dominika Brillová 8. ZŠ KE Bernolákova 2,5 5,0 5,0 5,0 1,5 0,0 19,0
Jonatán Drobný 8. A CZŠ Piešťany Štefánikova 1,0 4,5 5,0 5,0 3,5 0,0 19,0
15 Ester Leila Langrová 8. Z SŠ PP Letná 2,5 4,0 3,0 5,0 3,5 0,0 18,0
Michal Rečičár 8. A ZŠ s MŠ PP Francisciho 2,0 5,0 5,0 4,0 2,0 0,0 18,0
Samuel Šipöcz 8. A ZŠ BB Narnia 2,5 5,0 4,5 5,0 1,0 0,0 18,0
18 Matúš Budoš 8. ZŠ E.A.Cernana, Vysoká n/Kys. 2,0 5,0 5,0 5,0 0,5 0,0 17,5
19 Soňa Vasiľová 8. Z SŠ PP Letná 2,0 5,0 2,0 5,0 2,0 0,0 16,0
20 Lenka Šutková 8. B ZŠ Nová Baňa Školská 5,0 5,0 3,5 2,0 0,0 15,5
Matej Smieško 8. ZŠ E.A.Cernana, Vysoká n/Kys. 4,5 5,0 1,0 5,0 0,0 0,0 15,5
22 Alžbeta Zekuciová 8. A ZŠ Smižany Smreková 2,5 5,0 3,5 3,5 0,0 14,5
Matej Oravec 8. A PYP BA Novohradská 2,0 4,5 3,0 5,0 0,0 0,0 14,5
24 Andrea Lichá 8. A CZŠ Narnia BA Beňadická 2,0 4,0 4,0 3,0 1,0 0,0 14,0
25 Gregor Ondrejčák 8. A SŠ BA Košická 1,5 5,0 5,0 0,5 0,0 12,0
26 Monika Šiškova 8. B ZŠ Senec Tajovského 3,5 3,0 1,5 3,5 0,0 0,0 11,5
Mária Mederlyová 8. D ZŠ Levice M.R.Štefánika 2,5 5,0 4,0 0,0 11,5
28 Jonathan Jančík 8. B ZŠ Pusté Úľany 1,5 1,0 1,5 5,0 0,0 3,5 0,0 0,0 10,0
29 Lucie Guštafíková 8. X CZŠ Narnia PK Komenského 1,5 3,5 3,0 1,5 0,0 9,5
30 Lucia Gečanová 8. A ZŠ KE Ulica Jána Pavla 2,5 2,0 3,5 0,5 0,0 0,0 8,5
31 Sofia Čellárová 8. A ZŠ BB Ďumbierska 1,5 4,5 0,5 0,0 0,5 0,0 7,0
32 Juraj Mikuš 8. X CZŠ Narnia PK Komenského 1,5 5,0 0,0 6,5
33 Michaela Kontrišová 8. A SŠ BA Košická 1,5 3,5 0,0 5,0
34 Samuel Lysák 8. A ZŠ PP Dostojevského 0,0 0,0 1,5 0,5 2,0 0,0 0,5 0,0 4,5
Veronika Macejová 8. A ZŠ s MŠ Hermanovce 1,5 1,0 0,0 2,0 0,0 0,0 4,5
36 Terézia Mizeráková 8. A ZŠ s MŠ Pečovská Nová Ves 3,0 0,0 3,0
37 Michaela Zemková 8. A ZŠ Komárno Komenského 1,5 1,0 2,0 0,0 0,0 2,0
D-body doteraz

Kategória 9

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Matúš Jonaštík 9. G SZŠ BA Bajkalská 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
2 Daniela Adamová 9. C ZŠ s MŠ TT Vančurova 5,0 5,0 5,0 5,0 4,5 0,0 24,5
3 Dávid Drobný 9. B SŠ BA Karloveská 5,0 5,0 5,0 5,0 3,5 0,0 23,5
Alžbeta Klimentová 9. A ZŠ KE L. Novomeského 5,0 5,0 5,0 5,0 3,5 0,0 23,5
5 Lukáš Fialka 9. A ZŠ Stará Turá 5,0 5,0 4,0 5,0 3,5 0,0 22,5
Orsolya Záhorská 9. A ZŠ s VJM Šahy Mládežnícka 4,5 5,0 5,0 4,0 4,0 0,0 22,5
Stanislav Barčák 9 ZŠ E.A.Cernana, Vysoká n/Kys. 5,0 5,0 5,0 5,0 2,5 0,0 22,5
8 Júlia Mnichová 9. ZŠ Slovinky 5,0 5,0 4,5 4,5 2,5 0,0 21,5
9 Jana Farnbauerová 9. B ZŠ BA Tupolevova 3,0 5,0 5,0 4,5 3,5 0,0 21,0
10 Andrea Brudňáková 9. A ZŠ BA Lachova 5,0 5,0 4,5 5,0 1,0 0,0 20,5
11 Tomáš Štofko 9. A ZŠ Prešov Bajkalská 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 20,0
12 Eduard Bielik 9. B ZŠ BB Skuteckého 5,0 5,0 4,0 5,0 4,5 2,5 3,5 0,0 19,5
13 Miriam Halasová 9. A CZŠ sv. Gorazda Prešov 2,0 5,0 3,5 5,0 2,0 0,0 17,5
14 Jana Fľaková 9. C ZŠ PB Slov. partizánov 2,0 4,5 4,5 5,0 1,0 0,0 17,0
15 Jakub Peťka 9. A ZŠ Levice Saratovská 4,5 4,5 5,0 0,0 14,0
Patrik Pecha I. SB SS+ 2,0 5,0 2,0 3,0 2,0 0,0 14,0
17 Natália Bendíková 9. D ZŠ PP Dostojevského 1,5 1,5 5,0 2,0 1,5 0,0 11,5
18 Lucia Konfalová 9. D ZŠ PP Dostojevského 3,0 2,0 0,0 5,0
19 Laura Veštúrová 9. D ZŠ PP Dostojevského 2,5 0,0 2,5
Samuel Sopčák 9. A ZŠ PB Sídl. SNP 0,5 1,0 0,0 0,0 1,0 0,0 2,5
D-body doteraz

Kategória Príma

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Hana Ferencová Príma G BA Vazovova 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 20,0
Jakub Dávid Príma G Nitra Párovská 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 20,0
Marián Kovaľ Príma A GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 20,0
Martin Výboch Príma GLN BA Tomášikova 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 20,0
Max Horanský Príma A ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 20,0
Michal Vodička Príma G KE Alejová 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 20,0
Natan Lacsný Príma G Nitra Párovská 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 20,0
Samuel Havalda Príma SŠ BA Novohradská 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 20,0
Sofia Maťašovská Príma A SŠ BA Novohradská 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 20,0
Teo Višňovský Príma B ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 20,0
11 Andrej Straube Príma SG CENADA BA 5,0 5,0 5,0 4,5 0,0 19,5
Paulína Katreniaková Príma A G BA Bilíkova 5,0 4,5 5,0 5,0 0,0 19,5
13 Lukáš Martiš Príma G Nitra Párovská 5,0 5,0 4,0 5,0 0,0 19,0
Teo Gertler Príma A GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 4,0 5,0 4,0 0,0 19,0
15 Hana Haláková Príma G Lučenec Haličská cesta 5,0 4,5 3,0 5,0 0,0 17,5
Patrícia Sedlačková Príma G BA Vazovova 5,0 5,0 2,5 5,0 2,0 0,0 17,5
17 Markéta Dlugošová Príma G PP Kukučínova 5,0 2,0 5,0 5,0 0,0 17,0
Hana Siebertova Príma A ŠpMNDaG BA Skalická 2,0 5,0 5,0 5,0 0,0 17,0
Martin Baán Príma A SŠ BA Novohradská 5,0 5,0 3,5 3,5 0,0 17,0
20 Nina Chudícová Príma A ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 2,0 4,5 0,0 16,5
Janka Urbánová Príma G KE Alejová 4,5 2,0 5,0 5,0 0,0 16,5
22 Alexandra Brillová Príma G sv.Uršule BA Nedbalova 5,0 1,0 5,0 5,0 0,0 16,0
Jakub Fančovič Príma G BA Vazovova 5,0 1,0 5,0 5,0 0,0 16,0
Michal Nagy Príma G BA Vazovova 5,0 1,0 5,0 5,0 0,0 16,0
25 Liana Pavlíková 6. Owls SZŠ BA Bajkalská 5,0 2,0 4,5 4,0 0,0 15,5
26 Ema Tománková Príma G BA Vazovova 2,0 5,0 2,5 4,5 0,0 14,0
Matúš Krútky Príma B GAMČA BA Grösslingová 5,0 1,0 3,0 5,0 0,0 14,0
28 Sarah Klopstock Príma B ŠpMNDaG BA Skalická 2,5 1,0 4,0 5,0 0,0 12,5
29 Ema Paulinyova Príma GLN BA Tomášikova 3,5 0,0 2,0 5,0 0,0 10,5
30 Adam Daniel Donoval Príma B ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 0,0 10,0
31 Daniel Varadzin I. O 1,5 1,0 2,0 3,0 0,0 7,5
32 Monika Salagová Príma A G sv.Uršule BA Nedbalova 1,0 1,0 0,0 2,0
D-body doteraz

Kategória Sekunda

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Klárka Bírová Sekunda GAB Senec Lichnerova 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
Katarína Ostertágová Sekunda SG CENADA BA 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
Peter Straka Sekunda B G BA Bilíkova 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
Michaela Ungvarská Sekunda SG CENADA BA 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
Matej Bachniček Sekunda C ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
Martin Antolik Sekunda B G BA Bilíkova 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
7 Daniel Jediný Sekunda A SŠ BA Novohradská 5,0 4,5 5,0 5,0 5,0 0,0 24,5
Lea Gašparová Sekunda GAB Senec Lichnerova 5,0 5,0 5,0 5,0 4,5 0,0 24,5
Emília Čabráková Sekunda A SŠ BA Novohradská 5,0 4,5 5,0 5,0 5,0 0,0 24,5
10 Christina Štojková Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 5,0 4,0 5,0 5,0 5,0 0,0 24,0
Matúš Pokorný Sekunda A GAMČA BA Grösslingová 5,0 4,5 5,0 5,0 4,5 0,0 24,0
Marcel Farbula Sekunda A G TT Hviezdoslavova 5,0 5,0 5,0 4,5 4,5 0,0 24,0
Eva Krajčiová Sekunda A G KE Alejová 5,0 4,0 5,0 5,0 5,0 0,0 24,0
14 Tatiana Ihnátová Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 4,5 5,0 4,0 0,0 23,5
Eva Pálková Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 5,0 5,0 3,5 0,0 23,5
16 Matúš Kordoš Sekunda M 1.SG BA Bajkalská 5,0 2,5 5,0 5,0 5,0 0,0 22,5
Šárka Macáková Sekunda SZŠ CENADA BA 5,0 5,0 5,0 2,5 5,0 0,0 22,5
Igor Vargovič Sekunda GĽŠ TN 1. mája 5,0 5,0 5,0 2,5 5,0 3,5 0,0 22,5
19 Rudolf Kusý Sekunda GAMČA BA Grösslingová 5,0 2,0 5,0 5,0 5,0 3,5 0,0 22,0
20 Lenka Černá 2. V G Jiřího z Poděbrad 4,5 4,0 5,0 4,0 4,0 0,0 21,5
21 Viliam Gottweis Sekunda A GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 5,0 3,0 3,0 0,0 21,0
22 Alexandra Griačová Sekunda GAB Senec Lichnerova 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 20,0
23 Matúš Mišiak Sekunda A GAMČA BA Grösslingová 5,0 2,5 3,0 4,5 4,0 0,0 19,0
Ema Starzyková Sekunda A G NZ M.R.Štefánika 5,0 3,0 2,0 5,0 5,0 4,0 4,5 0,0 19,0
25 Ivan Cabaj Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 4,0 2,5 5,0 4,0 3,0 0,0 18,5
26 Terézia Pravdová Sekunda B ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 1,5 5,0 5,0 1,5 0,0 18,0
27 Adam Gál Sekunda SŠ BA Novohradská 3,0 4,0 5,0 5,0 0,0 17,0
28 Metod Sninčák Príma GAB Senec Lichnerova 5,0 1,5 5,0 5,0 0,0 0,0 16,5
29 Zuzana Trenčanská Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 2,0 4,0 5,0 4,5 0,0 15,5
30 Rastislav Hrubý Sekunda A G KE Alejová 5,0 2,5 4,5 2,0 0,0 14,0
31 Janka Lujza Kurajová Sekunda A SŠ BA Novohradská 0,5 4,0 5,0 3,0 1,0 0,0 13,5
32 Martin Kelement Sekunda G Lučenec Haličská cesta 5,0 3,0 5,0 0,0 0,0 13,0
Alžbeta Nagyova Sekunda GAB Senec Lichnerova 5,0 1,0 1,5 4,0 1,5 0,0 13,0
34 Lucia Mesková Sekunda A ŠpMNDaG BA Skalická 0,0 3,0 4,0 5,0 0,5 0,0 12,5
Patrik Kajaba Sekunda GAMČA BA Grösslingová 5,0 1,0 2,5 5,0 4,0 0,0 0,0 12,5
Michael Alex Strunga Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 2,5 4,0 3,0 3,0 0,0 12,5
37 Patrik Pauliny Sekunda A G sv.Uršule BA Nedbalova 0,0 2,5 5,0 3,5 0,5 0,0 11,0
38 Adam Žulevič Sekunda A G KE Alejová 2,0 1,5 4,5 0,0 2,0 0,0 10,0
39 Samuel Lajčiak Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 2,0 1,5 5,0 1,0 0,0 0,0 9,5
40 Nela Kiliánová Sekunda A ŠpMNDaG BA Skalická 1,0 3,0 2,0 1,5 0,0 0,0 7,5
41 Soňa Poláková II. O G KE Charkovská 3,0 0,0 0,0 2,0 0,0 0,0 5,0
42 Nicol Cíleková Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 1,0 1,5 1,0 0,0 3,5
43 Korobanič Filip II. O G KE Charkovská 0,5 0,0 0,0 1,5 0,0 0,0 2,0
44 Daniel Suchý Sekunda SG CENADA BA 0,0 0,5 1,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 1,5
D-body doteraz

Kategória Tercia

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Richard Vodička Tercia A G KE Alejová 5,0 5,0 5,0 5,0 4,5 0,0 24,5
Ondrej Králik Tercia A G KE Alejová 5,0 5,0 5,0 5,0 4,5 0,0 24,5
3 Lucia Chladná Tercia A GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 5,0 4,0 5,0 0,0 24,0
4 Ondrej Haršány Tercia A G TT Hviezdoslavova 4,5 5,0 5,0 5,0 4,0 0,0 23,5
Jakub Hittrich Tercia A G TT Hviezdoslavova 5,0 5,0 5,0 5,0 3,5 0,0 23,5
Jakub Krivošík Tercia SŠ BA Novohradská 5,0 5,0 5,0 5,0 3,5 0,0 23,5
Katarína Farbulová Tercia A G KE Alejová 5,0 5,0 5,0 5,0 3,5 0,0 23,5
8 Veronika Vodičková Tercia A G KE Alejová 3,5 5,0 5,0 5,0 4,5 0,0 23,0
9 Michal Tomaga Tercia A SŠ BA Novohradská 4,0 5,0 5,0 5,0 3,5 0,0 22,5
10 Anna Podmanická Tercia B G ZA Varšavská 5,0 5,0 5,0 5,0 2,0 0,0 22,0
Martin Dzúr Tercia G Lučenec Haličská cesta 4,5 5,0 5,0 4,0 3,5 0,0 22,0
12 Martin Dudjak Tercia B SŠ PP D. Tatarku 4,5 5,0 5,0 4,5 2,0 0,0 21,0
Tomáš Hazucha Tercia G LM M. M. Hodžu 3,5 5,0 5,0 5,0 2,5 0,0 21,0
14 Martin Vaško Tercia B GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 2,0 5,0 3,5 0,0 20,5
15 Peter Siebert Tercia C ŠpMNDaG BA Skalická 4,0 5,0 5,0 5,0 1,0 0,0 20,0
Samuel Ferenc Tercia GAMČA BA Grösslingová 3,0 5,0 5,0 5,0 2,0 0,0 20,0
17 Milan Gál Tercia B G BA Bilíkova 4,0 5,0 2,0 5,0 3,5 0,0 19,5
Miroslav Szolgay Tercia B GAMČA BA Grösslingová 3,5 5,0 4,5 4,5 2,0 0,0 19,5
Timotej Bezák Tercia C ŠpMNDaG BA Skalická 4,5 5,0 5,0 5,0 0,0 19,5
20 Katarína Németh Tercia A GLN BA Tomášikova 4,0 5,0 5,0 5,0 0,0 19,0
21 Leo Oros Tercia A G KE Alejová 4,0 5,0 3,5 5,0 1,0 0,0 18,5
22 Jakub Šiagi Tercia A GAMČA BA Grösslingová 4,0 5,0 5,0 1,0 2,0 0,0 17,0
Viktória Šeligová Tercia B GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 3,5 3,5 0,0 17,0
24 Zuzka Hulínová Tercia GLN BA Tomášikova 2,5 5,0 3,0 5,0 1,0 0,0 16,5
25 Saša Filová Tercia B GAMČA BA Grösslingová 2,0 5,0 4,0 5,0 0,0 16,0
26 Daniel Dokupil Tercia A Evanj. lýc. BA Vranovská 4,5 4,5 5,0 0,5 1,0 0,0 15,5
27 Dorota Cicáková Tercia B GAMČA BA Grösslingová 3,0 5,0 5,0 2,0 0,0 15,0
28 Ronja Novosadová Tercia GAV Levice Mierová 2,0 5,0 3,5 3,0 1,0 0,0 14,5
29 Laura Cíleková Tercia B GAMČA BA Grösslingová 4,0 5,0 2,5 2,5 0,0 0,0 14,0
30 Lívia Húdeková Tercia B G KE Alejová 1,5 5,0 2,0 3,0 2,0 0,0 13,5
31 Sebastián Šoltys Tercia G PP Kukučínova 3,5 5,0 1,0 0,5 2,5 0,0 12,5
32 Matej Götz Tercia B G KE Alejová 3,0 3,5 0,0 4,5 1,0 0,0 12,0
33 Zuzana Pešková Tercia A G sv.Uršule BA Nedbalova 3,5 5,0 3,0 0,0 0,0 11,5
34 Laura Luprichová Tercia A G sv.Uršule BA Nedbalova 3,0 5,0 3,0 0,0 0,0 11,0
35 Markus Lipka Tercia C ŠpMNDaG BA Skalická 2,0 5,0 0,0 3,0 0,0 0,0 10,0
36 Róbert Marcin Tercia B G KE Alejová 4,0 5,0 0,0 9,0
37 Samuel Torhány Tercia A G KE Alejová 1,5 5,0 1,5 0,0 0,0 8,0
D-body doteraz

Kategória Kvarta

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Laura Skalošová Kvarta A ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
Nina Griačová Kvarta GAB Senec Lichnerova 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
Eliška Macáková Kvarta SZŠ CENADA BA 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
4 Jozef Bachniček Kvarta C ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 5,0 5,0 3,5 0,0 23,5
Barbora Baltovičová Kvarta G KE Alejová 5,0 5,0 5,0 5,0 3,5 0,0 23,5
Elise Mária Ábelová Kvarta G P.Coubertina Piešťany 5,0 5,0 4,5 5,0 4,0 0,0 23,5
7 Radoslav Čársky Kvarta A SŠ BA Metodova 5,0 5,0 5,0 5,0 2,0 0,0 22,0
8 Erik Nagy Kvarta GAMČA BA Grösslingová 3,0 5,0 5,0 5,0 3,5 0,0 21,5
9 Maroš Rybár Kvarta Piar. G TN Palackého 4,0 3,5 3,5 5,0 5,0 0,0 21,0
10 Natália Banasová Kvarta G P.Coubertina Piešťany 5,0 5,0 4,0 5,0 1,0 0,0 20,0
11 Jana Štojková Kvarta GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 3,0 5,0 0,5 0,0 18,5
12 Juraj Beňačka Kvarta SŠ BA Čachtická - de La Salle 1,5 5,0 4,5 3,5 3,5 0,0 18,0
Mia Armitage Kvarta ŠpMNDaG BA Skalická 4,5 5,0 1,5 5,0 2,0 0,0 18,0
Bianka Gurská Kvarta B G KE Alejová 5,0 5,0 5,0 3,0 0,0 18,0
15 Pavol Dávid Kvarta G Nitra Párovská 2,0 5,0 4,5 5,0 0,5 0,0 17,0
16 Martin Valluš Kvarta G PP Kukučínova 1,0 4,5 2,5 2,5 0,5 0,0 11,0
17 Tiara Krajčiová Kvarta GĽŠ TN 1. mája 3,0 5,0 0,0 8,0
18 Bronislava Koristeková Kvarta G Lučenec Haličská cesta 1,5 3,5 0,0 5,0
D-body doteraz
SIAESFZaSI