Podporte nás! P-MAT - organizátor
Organizátor PIKOMATu a PIKOFYZu
vpsFree.cz
Internetové pripojenie a server pre tieto web stránky zabezpečuje občianske združenie vpsFree.cz
československý časopis pro fyziku

Pikomat - 37. ročník, zimná časť - šk. rok 2019/2020

Konečná výsledková listina po 3. sérii zimnej časti

Kategória: 5 6 7 8 9 Príma Sekunda Tercia Kvarta

Kategória 5

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Bruno Michael Kraner 5. Pets SZŠ BA Bajkalská 5,0 5,0 5,0 3,0 40,0 58,0
2 Lucia Tóthová 5. PYP SJ SŠ BA Košická 5,0 5,0 5,0 3,0 38,7 56,7
3 Ján Dokupil 5. A ZŠ BA Palisády 57 5,0 4,5 5,0 4,5 37,5 56,5
4 Matěj Pometlo 5. D FZŠ O.Chlupa, Praha 5,0 5,0 5,0 4,5 36,2 55,7
5 Jakub Šutka 3. A ZŠ Nová Baňa Školská 5,0 5,0 5,0 5,0 34,0 54,0
Žofia Bartová 5. Pets SZŠ BA Bajkalská 5,0 2,5 5,0 5,0 36,5 54,0
7 Marek Syč 5. A ZŠ BA Palisády 57 5,0 4,5 4,0 5,0 35,0 53,5
8 Daniela Bujnakova 5. D ZŠ KE Bernolákova 5,0 2,5 3,0 4,5 38,0 53,0
9 Dominik Bezák 5. A ŠpMNDaG BA Skalická 4,5 4,0 4,5 4,0 35,0 52,0
Susan Zlatoš 3. Sage Canyon, CA, USA 5,0 2,5 4,5 5,0 35,0 52,0
11 Jana Ružičková 5. PYP SJ SŠ BA Košická 5,0 4,5 5,0 3,5 33,5 51,5
Ondrej Fabián 5. A ZŠ BA Palisády 57 5,0 5,0 5,0 4,0 32,5 51,5
13 Julka Pleschová 5. PYP BA Novohradská 3,5 2,0 4,0 4,5 37,0 51,0
Magdaléna Magulová 5. A ZŠ Pezinok Fándlyho 4,0 4,5 4,5 1,5 36,5 51,0
15 Šimon Demeter 1. D Neusiedler Mittel Schule 5,0 4,5 4,5 3,0 33,5 50,5
16 Matilda Žídková 5. A ZŠ Komenského, Frýdlant n/O 5,0 5,0 5,0 4,5 30,5 50,0
17 Michael Klein 5. A CZŠ Piešťany Štefánikova 5,0 3,0 5,0 4,0 32,0 49,0
18 Daniel Demeter 1. D Neusiedler Mittel Schule 5,0 5,0 4,5 3,0 30,0 47,5
19 Jakub Dzúr 5. B ZŠ Lučenec Haličská 5,0 3,5 5,0 2,5 31,0 47,0
20 Adam Gondzur 4. B CZŠ Narnia BA Beňadická 5,0 5,0 0,5 2,0 33,5 46,0
21 Jakub Haršány 5. ZŠsMŠ Hrnčiarovce n/Parnou 5,0 2,5 4,5 4,5 29,0 45,5
Tereza Vargová 5. C ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 3,0 3,5 29,0 45,5
23 Natália Havaldová 5. B ZŠ BA Palackého 4,5 5,0 0,5 3,0 28,5 41,5
24 Michal Štubňa 5. A ZŠ SNV Markušovská 37,5 37,5
25 Gregor Tichý 5. A SZŠ CENADA BA 35,0 35,0
26 Hugo Jakubov 5. B ZŠ SNV Markušovská 2,5 3,5 3,5 0,0 23,0 32,5
27 Adam Issa 5. PYP PYP BA Novohradská 30,5 30,5
Jakub Vnenčák 5. ZŠ s MŠ Utekáč 5,0 5,0 20,5 30,5
29 Alex Luis Šutka 5. A ŠpMNDaG BA Skalická 2,5 2,0 2,5 20,0 27,0
30 Jakub Rotter 2. ZŠ Horný Vadičov 3,0 4,5 0,0 19,0 26,5
31 Kristina Juritkova 5. SŠ BA Košická 24,0 24,0
32 Tabita Tuchscherová 5. PYP SJ PYP BA Novohradská 0,5 2,5 2,0 2,0 15,0 22,0
33 Beáta Mederlyová 4. C ZŠ Levice M.R.Štefánika 18,0 18,0
Marko Kostelník 3.B ZŠ Sabinov Ul. 17. novembra 2,0 2,0 0,5 0,0 13,5 18,0
35 Katarína Michálková 5. A CZŠ Piešťany Štefánikova 0,5 0,0 14,5 15,0
Lukas Lipka 5. B ŠpMNDaG BA Skalická 15,0 15,0
Svetlana Pozsonyiová 5. A ZŠ BA Jelenia 15,0 15,0
38 Tamara Janočková 5. C ZŠ BA Palackého 14,0 14,0
39 Dávid Krivjanský 5.B ZŠ Humenné Štefánikova 13,5 13,5
Markéta Jurinová 5. B ZŠ Pezinok Na bielenisku 0,0 3,5 0,0 10,0 13,5
41 Barbora Zíková 5. C CZŠ Narnia BA Beňadická 12,0 12,0
Tereza Kňažeková 5. PYP SJ SŠ BA Košická 12,0 12,0
43 Kristián Šiška 5. B ZŠ Senec Tajovského 11,0 11,0
44 Patrik Dulák 5. A ZŠ PP Dostojevského 10,5 10,5
45 Daniel Segeš 5.B CZŠ Topoľčany Ľ. Fullu 7,0 7,0
46 Marek Petráš 5. B ZŠ BB Ďumbierska 6,0 6,0
47 Andrej Poľanský 5. PYP SJ PYP BA Novohradská 5,5 5,5
48 Jakub Lučivjanský 5. B ZŠ SNV Markušovská 3,0 3,0
49 Ema Kovalčíková 5. A ZŠ PP Dostojevského 0,5 0,0 1,0 1,5
Kristína Bruteničová 5. PYP SJ PYP BA Novohradská 1,5 1,5
51 Dávid Rejdík 5. ZŠ E.A.Cernana, Vysoká n/Kys. 0,0 0,0
D-body doteraz

Kategória 6

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Zuzana Boledovičová 6. V CZŠ Narnia BA Beňadická 5,0 4,0 5,0 5,0 39,0 58,0
2 Michal Lev Vigaš 6. A ZŠ BB Ďumbierska 5,0 5,0 5,0 5,0 35,5 55,5
Michal Minarovič 6. B ZŠ BB Narnia 5,0 3,5 4,0 5,0 38,0 55,5
4 Katka Královičová 6. A SŠ BA Karloveská 4,5 3,5 4,5 5,0 37,0 54,5
5 Filip Štefankovič 6 Twelve Corners, Rochester 4,0 3,5 5,0 5,0 36,5 54,0
6 Barbora Magulová 6. B ZŠ Pezinok Fándlyho 5,0 3,5 4,5 1,5 37,5 52,0
7 Rasťo Haverlík 6. A SŠ BA Košická 5,0 3,5 5,0 2,0 36,0 51,5
Tobiáš Šipöcz 6. A ZŠ BB Narnia 5,0 4,0 5,0 4,0 33,5 51,5
9 Mojmir Murin 6 Rietwis, Uitikon Waldegg, SUI 5,0 3,5 4,0 5,0 33,5 51,0
10 Veronika Turoňová 6. C SŠ BA Karloveská 5,0 3,5 3,5 0,0 38,7 50,7
11 Svetlana Šuleková 6 ZŠ s MŠ Detvianska Huta 5,0 3,5 4,0 3,5 32,5 48,5
12 Hana Sabová 6. C ZŠ MI Jána Švermu 5,0 2,0 5,0 3,5 32,5 48,0
Patrik Horčík 6. A PYP BA Novohradská 5,0 3,5 1,5 4,0 34,0 48,0
14 Emma Stajančová 6. A ZŠ s MŠ Pečovská Nová Ves 2,5 4,5 2,0 0,0 34,5 43,5
15 Sofia Segečová 6 ZŠ s MŠ Detvianska Huta 5,0 3,5 4,5 2,5 26,5 42,0
16 Tatiana Mizeráková 6. A ZŠ s MŠ Pečovská Nová Ves 2,5 1,0 5,0 3,5 28,5 40,5
17 Adam Kret 6 ZŠ s MŠ Detvianska Huta 5,0 3,5 4,0 2,5 23,5 38,5
Lenka Prevužňáková 6. A ZŠ s MŠ Pečovská Nová Ves 2,5 2,0 2,0 2,0 30,0 38,5
19 Lucia Galova 6. A ZŠ BA Sokolíkova 5,0 4,0 4,0 4,5 20,0 37,5
20 Matej Paulovič 6. B ZŠ Krupina Školská 5,0 3,5 3,5 2,5 17,5 32,0
21 Adam Blaško 6. B ZŠ KE Ulica Jána Pavla 4,0 3,5 1,5 0,0 20,0 29,0
22 Lenka Ligáčová 6. ZŠ E.A.Cernana, Vysoká n/Kys. 1,5 3,5 4,0 2,0 3,5 14,5 25,5
23 Jakub Gunár 6.B SŠ PP Letná 5,0 3,5 2,0 3,5 10,5 24,5
Tadeáš Košík 6. A ZŠ BB Narnia 1,0 3,0 20,5 24,5
Timotej Gunovsky 6. X CZŠ Narnia PK Komenského 4,0 3,5 0,5 0,5 16,0 24,5
26 Klara Šupčíková 6 ZŠ E.A.Cernana, Vysoká n/Kys. 1,0 1,5 3,0 15,5 21,0
Natália Krolaková 6. B ZŠ Prešov Kúpeľná 21,0 21,0
28 Lucia Vojtášová 6. B ZŠ BB Narnia 20,0 20,0
29 Nina Kapustová 6. B ZŠ s MŠ Badín 19,5 19,5
30 Melánia Kolcunová 6. A ZŠ s MŠ Pečovská Nová Ves 1,0 2,0 0,0 0,0 16,0 19,0
31 Alžbeta Šuleková 6. ZŠ E.A.Cernana, Vysoká n/Kys. 2,5 2,5 0,0 13,0 18,0
32 Natália Zemanová 6. A ZŠ Smižany Smreková 14,0 14,0
33 Gregor Berta 6. A ZŠ Senec Mlynská 13,0 13,0
34 Lukáš Glovňa 6. B ZŠ Kežmarok Hradné námestie 12,0 12,0
Tomáš Marcin 6. B ZŠ Prešov Kúpeľná 12,0 12,0
36 Martin Heutschy 6. B ZŠ Kežmarok Hradné námestie 11,5 11,5
Nikola Šoltésová 6. A ZŠ s MŠ Pečovská Nová Ves 1,0 0,5 0,0 10,0 11,5
38 Natália Lapinová 6. B ZŠ s MŠ Badín 10,5 10,5
39 Adam Čižmárik 6. C ZŠ BB Ďumbierska 9,5 9,5
Norbert Nikodem 6. B ZŠ KE Ulica Jána Pavla 9,5 9,5
41 Róbert Stoliga 6. ZŠ E.A.Cernana, Vysoká n/Kys. 8,5 8,5
42 Viktor Sabaj Príma B GAMČA BA Grösslingová 6,5 6,5
43 Richard Staš 6. A ZŠ Prešov Kúpeľná 3,5 3,5
44 Andrej Babiak 6. C ZŠ BB Ďumbierska 2,5 2,5
45 Viktor Novosad 6.C ZŠ TN Kubranská 1,0 1,0
D-body doteraz

Kategória 7

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Rebecca Korbelová 7. B ZŠ BA Malokarpatské nám. 5,0 5,0 3,5 5,0 5,0 46,5 70,0
2 Samuel Stano 7. A ZŠ BA Svätej rodiny 5,0 4,0 4,5 5,0 5,0 44,5 68,0
3 Samo Belluš 7. B ZŠ BA Nevädzová 5,0 4,5 3,5 5,0 5,0 43,5 66,5
4 Andrej Borský 7. A SZŠ Felix, BA Krásnohorská 5,0 3,5 3,5 5,0 5,0 43,7 65,7
5 Alžbeta Kurimská 7. A CZŠ sv. Gorazda Prešov 5,0 4,0 3,5 5,0 0,5 43,0 61,0
6 Jakub Švirloch 7. A ZŠ BA Svätej rodiny 5,0 5,0 3,5 2,0 1,5 42,0 59,0
7 Veronika Nedelová 7. C ZŠ BB Ďumbierska 4,5 4,5 3,5 5,0 5,0 35,0 57,5
8 Simeon Šulek 7. ZŠ s MŠ Detvianska Huta 4,0 2,0 3,8 4,5 2,0 39,0 55,3
9 Tomáš Boledovič 7. B CZŠ Narnia BA Beňadická 5,0 4,5 4,0 1,0 5,0 35,0 54,5
10 Matilda Borovská 7. SZŠ Felix, BA Krásnohorská 3,0 4,0 3,5 5,0 36,5 52,0
11 Lina Karásková 7. W Waldorfská ZŠ Brno 2,0 5,0 3,5 5,0 20,0 35,5
12 Marko Čačunda 7. B ZŠ s MŠ Čečejovce 4,0 1,5 3,5 2,0 5,0 14,5 30,5
13 Peter Samuel Zverka 7. A ZŠ BA Nedbalova 23,5 23,5
14 Darja Liutkevich 7. A ZŠ PP Dostojevského 5,0 0,5 3,5 13,5 22,5
15 Veronika Sahuľová 7. C ZŠ Ivanka pri Dunaji 17,0 17,0
16 Lucia Koristeková 7 13,5 13,5
17 Tomáš Sukeľ 7. C ZŠ Humenné Štefánikova 10,5 10,5
18 Bibiana Kortišová 7. ZŠ s MŠ Detvianska Huta 10,0 10,0
Kristína Petrášová 7. A ZŠ BB Ďumbierska 10,0 10,0
Natália Marta Kajabová 7. C ZŠ s MŠ BA Hubeného 10,0 10,0
21 Jakub Labuda 7. A ZŠ Senec Mlynská 8,5 8,5
Martina Mikušová 7. A ZŠ BB Ďumbierska 8,5 8,5
23 Katarína Petrufová 7.A ZŠ s MŠ Pečovská Nová Ves 2,5 0,0 0,0 0,0 2,5 1,5 6,5
Natália Kontrišová 7. A ZŠ s MŠ Lipt. Teplička 6,5 6,5
25 František Futej 7. B ZŠ s MŠ Pečovská Nová Ves 6,0 6,0
26 Ema Šoltésová 7.A ZŠ Seňa 0,0 0,0 0,5 5,0 5,5
27 Anna Hanušovská 7.A ZŠ Seňa 5,0 5,0
28 Noémi Prokopová 6. A ZŠ Seňa 3,5 3,5
29 Klaudia Kišeľová 7.A ZŠ s MŠ Pečovská Nová Ves 0,5 0,0 0,5 0,0 1,5 2,5
Tatiana Kohutová 7.A ZŠ s MŠ Pečovská Nová Ves 0,0 0,5 0,0 0,0 2,0 0,0 2,5
31 Ema Karabinošová 7. A ZŠ s MŠ Hermanovce 2,0 2,0
Ema Pavlinská 7.A ZŠ s MŠ Pečovská Nová Ves 0,0 0,0 0,0 0,0 2,0 0,0 2,0
33 Chloe Fedorová 7. A ZŠ Seňa 1,0 1,0
34 Simona Čučková 7. A ZŠ Seňa 0,0 0,0
Štefánia Kurdiová 7. A ZŠ Dvory n. Žitavou 0,0 0,0
D-body doteraz

Kategória 8

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Damjan Krstev 8. A SŽS Galileo BA Dudvážska 4,5 1,0 3,5 5,0 5,0 45,5 64,5
2 Jozef Smolár 8. A ZŠ s MŠ Lokca 5,0 0,0 3,5 5,0 5,0 45,5 64,0
3 Šimon Borovský 8. ZŠ s MŠ BA Cádrova 4,5 2,5 3,5 5,0 5,0 43,0 63,5
4 Soňa Vasiľová 8. Z SŠ PP Letná 5,0 2,5 3,5 5,0 5,0 33,0 54,0
5 Samuel Šipöcz 8. A ZŠ BB Narnia 4,5 1,5 3,5 5,0 5,0 34,2 53,7
6 Maxim Čambalík 8. A CZŠ Narnia BA Beňadická 1,0 0,0 4,0 3,5 44,5 53,0
7 Peter Farbula 8. A ZŠ TT Kornela Mahra 5,0 4,0 3,5 4,5 35,7 52,7
8 Nina Petlánová 8. Z SŠ PP Letná 5,0 2,5 3,5 5,0 36,2 52,2
9 Liliana Liptáková 8. C ZŠ KE Jenisejská 5,0 0,5 3,5 5,0 38,0 52,0
10 Jakub Kučera 8. B ZŠ PP Dostojevského 4,0 0,5 3,5 2,5 5,0 36,0 51,5
11 Lenka Šutková 8. B ZŠ Nová Baňa Školská 5,0 0,5 3,5 5,0 5,0 31,0 50,0
12 Nikola Trnavská 8. ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 1,5 0,0 3,5 4,5 5,0 33,0 47,5
13 Michal Rečičár 8. A ZŠ s MŠ PP Francisciho 5,0 1,0 3,5 5,0 5,0 27,0 46,5
14 Jonatán Drobný 8. A CZŠ Piešťany Štefánikova 1,0 1,0 2,0 5,0 34,0 43,0
15 Kalista Semancová 8. B ZŠ Humenné 1,0 1,0 3,5 3,5 30,0 39,0
16 Lucia Gečanová 8. A ZŠ KE Ulica Jána Pavla 5,0 1,5 3,5 5,0 5,0 17,0 37,0
17 Vladimír Slanina 8. B ZŠ KE Krosnianska 36,5 36,5
18 Matej Oravec 8. A PYP BA Novohradská 1,0 1,5 3,5 3,5 0,0 24,0 33,5
Matúš Budoš 8. ZŠ E.A.Cernana, Vysoká n/Kys. 5,0 1,5 3,5 23,5 33,5
20 Ester Leila Langrová 8. Z SŠ PP Letná 4,0 3,5 25,0 32,5
21 Andrea Lichá 8. A CZŠ Narnia BA Beňadická 1,0 0,5 1,0 26,2 28,7
22 Matej Smieško 8. ZŠ E.A.Cernana, Vysoká n/Kys. 5,0 0,5 3,5 17,0 26,0
23 Lucie Guštafíková 8. X CZŠ Narnia PK Komenského 1,0 0,5 3,5 2,5 15,5 23,0
24 Gregor Ondrejčák 8. A SŠ BA Košická 22,5 22,5
25 Tomáš Kubrický 8. B ZŠ KE Krosnianska 21,5 21,5
26 Dominika Brillová 8. ZŠ KE Bernolákova 19,0 19,0
27 Alžbeta Zekuciová 8. A ZŠ Smižany Smreková 14,5 14,5
28 Jonathan Jančík 8. B ZŠ Pusté Úľany 1,5 0,0 0,5 0,2 10,0 12,2
29 Monika Šiškova 8. B ZŠ Senec Tajovského 11,5 11,5
Mária Mederlyová 8. D ZŠ Levice M.R.Štefánika 11,5 11,5
31 Adriana Talianová 8.C SŽS Galileo BA Dudvážska 1,5 3,5 5,0 10,0
32 Sofia Čellárová 8. A ZŠ BB Ďumbierska 9,0 9,0
33 Juraj Mikuš 8. X CZŠ Narnia PK Komenského 6,5 6,5
34 Michaela Kontrišová 8. A SŠ BA Košická 5,0 5,0
35 Samuel Lysák 8. A ZŠ PP Dostojevského 4,5 4,5
Veronika Macejová 8. A ZŠ s MŠ Hermanovce 4,5 4,5
37 Terézia Mizeráková 8. A ZŠ s MŠ Pečovská Nová Ves 3,0 3,0
38 Michaela Zemková 8. A ZŠ Komárno Komenského 2,0 2,0
D-body doteraz

Kategória 9

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Matúš Jonaštík 9. G SZŠ BA Bajkalská 5,0 4,0 5,0 5,0 5,0 49,5 73,5
2 Daniela Adamová 9. C ZŠ s MŠ TT Vančurova 5,0 4,5 5,0 5,0 5,0 44,0 68,5
3 Dávid Drobný 9. B SŠ BA Karloveská 4,5 3,0 5,0 5,0 5,0 45,0 67,5
4 Jana Farnbauerová 9. B ZŠ BA Tupolevova 5,0 3,5 3,5 5,0 5,0 45,0 67,0
5 Andrea Brudňáková 9. A ZŠ BA Lachova 5,0 2,5 3,5 5,0 5,0 45,5 66,5
6 Júlia Mnichová 9. ZŠ Slovinky 4,5 3,0 3,5 5,0 5,0 43,4 64,4
7 Alžbeta Klimentová 9. A ZŠ KE L. Novomeského 4,5 2,0 3,5 5,0 5,0 41,2 61,2
8 Orsolya Záhorská 9. A ZŠ s VJM Šahy Mládežnícka 5,0 0,5 3,5 4,5 5,0 42,5 61,0
9 Lukáš Fialka 9. A ZŠ Stará Turá 5,0 2,0 3,5 5,0 5,0 38,5 59,0
10 Stanislav Barčák 9 ZŠ E.A.Cernana, Vysoká n/Kys. 4,5 2,5 5,0 5,0 5,0 34,5 56,5
11 Miriam Halasová 9. A CZŠ sv. Gorazda Prešov 1,5 1,0 3,5 2,5 0,5 32,0 41,0
12 Jakub Peťka 9. A ZŠ Levice Saratovská 2,0 0,0 1,5 3,5 14,0 21,0
13 Tomáš Štofko 9. A ZŠ Prešov Bajkalská 20,0 20,0
14 Eduard Bielik 9. B ZŠ BB Skuteckého 19,5 19,5
15 Jana Fľaková 9. C ZŠ PB Slov. partizánov 17,0 17,0
16 Patrik Pecha I. SB SS+ 14,0 14,0
17 Natália Bendíková 9. D ZŠ PP Dostojevského 12,0 12,0
18 Lucia Konfalová 9. D ZŠ PP Dostojevského 7,5 7,5
19 Laura Veštúrová 9. D ZŠ PP Dostojevského 6,0 6,0
20 René Šťovíček 9. D ZŠ PP Dostojevského 2,5 2,5
Samuel Sopčák 9. A ZŠ PB Sídl. SNP 2,5 2,5
D-body doteraz

Kategória Príma

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Teo Višňovský Príma B ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 5,0 4,5 40,0 59,5
2 Natan Lacsný Príma G Nitra Párovská 5,0 3,5 5,0 4,5 40,0 58,0
3 Marián Kovaľ Príma A GAMČA BA Grösslingová 4,0 3,5 5,0 5,0 40,0 57,5
Max Horanský Príma A ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 3,5 5,0 4,5 39,5 57,5
5 Sofia Maťašovská Príma A SŠ BA Novohradská 5,0 4,5 5,0 2,5 40,0 57,0
6 Janka Urbánová Príma G KE Alejová 5,0 5,0 5,0 5,0 36,5 56,5
7 Andrej Straube Príma SG CENADA BA 5,0 5,0 4,5 5,0 35,5 55,0
8 Samuel Havalda Príma SŠ BA Novohradská 3,5 3,5 3,5 4,5 39,5 54,5
9 Hana Ferencová Príma G BA Vazovova 2,0 3,5 5,0 3,0 40,0 53,5
Lukáš Martiš Príma G Nitra Párovská 5,0 5,0 5,0 3,0 35,5 53,5
11 Paulína Katreniaková Príma A G BA Bilíkova 3,0 3,5 4,0 3,5 39,0 53,0
Michal Nagy Príma G BA Vazovova 5,0 3,5 4,0 4,5 36,0 53,0
13 Michal Vodička Príma G KE Alejová 5,0 3,5 5,0 5,0 34,0 52,5
14 Hana Siebertova Príma A ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 5,0 5,0 32,0 52,0
15 Nina Chudícová Príma A ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 4,0 5,0 2,0 35,5 51,5
16 Teo Gertler Príma A GAMČA BA Grösslingová 5,0 3,5 5,0 2,0 34,5 50,0
17 Hana Haláková Príma G Lučenec Haličská cesta 5,0 3,5 5,0 3,0 33,0 49,5
18 Ema Tománková Príma G BA Vazovova 5,0 3,5 5,0 3,5 30,0 47,0
19 Patrícia Sedlačková Príma G BA Vazovova 5,0 3,5 2,0 2,5 31,5 44,5
20 Jakub Fančovič Príma G BA Vazovova 4,5 3,5 3,0 0,5 30,5 42,0
21 Sarah Klopstock Príma B ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 3,5 2,5 1,5 29,0 41,5
Jakub Dávid Príma G Nitra Párovská 4,0 5,0 3,0 29,5 41,5
Matúš Krútky Príma B GAMČA BA Grösslingová 4,0 4,5 2,5 1,5 29,0 41,5
24 Markéta Dlugošová Príma G PP Kukučínova 3,5 4,0 1,5 31,5 40,5
25 Martin Výboch Príma GLN BA Tomášikova 40,0 40,0
26 Alexandra Brillová Príma G sv.Uršule BA Nedbalova 36,0 36,0
27 Ema Paulinyova Príma GLN BA Tomášikova 2,5 1,5 1,5 0,0 22,0 27,5
28 Martin Baán Príma A SŠ BA Novohradská 17,0 17,0
29 Liana Pavlíková 6. Owls SZŠ BA Bajkalská 15,5 15,5
30 Adam Daniel Donoval Príma B ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 10,0 15,0
Daniel Varadzin I. O 0,0 3,5 1,5 10,0 15,0
32 Monika Salagová Príma A G sv.Uršule BA Nedbalova 9,0 9,0
D-body doteraz

Kategória Sekunda

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Matej Bachniček Sekunda C ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 50,0 75,0
2 Eva Krajčiová Sekunda A G KE Alejová 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 48,7 73,7
3 Katarína Ostertágová Sekunda SG CENADA BA 5,0 5,0 3,5 5,0 5,0 49,7 73,2
4 Klárka Bírová Sekunda GAB Senec Lichnerova 5,0 4,5 3,5 5,0 5,0 50,0 73,0
5 Matúš Kordoš Sekunda M 1.SG BA Bajkalská 3,5 5,0 3,5 5,0 5,0 46,5 68,5
Igor Vargovič Sekunda GĽŠ TN 1. mája 4,0 4,5 3,5 5,0 5,0 46,5 68,5
7 Emília Čabráková Sekunda A SŠ BA Novohradská 5,0 3,0 3,5 5,0 5,0 46,2 67,7
8 Viliam Gottweis Sekunda A GAMČA BA Grösslingová 4,0 5,0 3,5 5,0 5,0 44,5 67,0
9 Martin Antolik Sekunda B G BA Bilíkova 5,0 5,0 3,5 5,0 5,0 43,2 66,7
10 Alexandra Griačová Sekunda GAB Senec Lichnerova 5,0 4,5 5,0 1,0 5,0 44,7 65,2
11 Peter Straka Sekunda B G BA Bilíkova 5,0 4,0 3,5 5,0 5,0 42,0 64,5
12 Daniel Jediný Sekunda A SŠ BA Novohradská 4,0 2,0 3,5 5,0 2,0 47,7 64,2
13 Matúš Pokorný Sekunda A GAMČA BA Grösslingová 2,5 5,0 3,5 5,0 0,5 47,5 64,0
14 Šárka Macáková Sekunda SZŠ CENADA BA 5,0 4,0 3,5 1,0 5,0 44,5 63,0
15 Rudolf Kusý Sekunda GAMČA BA Grösslingová 5,0 3,5 2,0 5,0 0,5 46,5 62,5
16 Marcel Farbula Sekunda A G TT Hviezdoslavova 5,0 4,0 3,5 5,0 44,0 61,5
17 Eva Pálková Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 5,0 1,5 3,5 4,0 5,0 42,0 61,0
18 Lea Gašparová Sekunda GAB Senec Lichnerova 5,0 4,5 3,5 5,0 5,0 37,0 60,0
19 Tatiana Ihnátová Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 5,0 3,5 3,5 5,0 3,0 38,0 58,0
20 Lenka Černá 2. V G Jiřího z Poděbrad 2,5 3,0 3,5 4,0 5,0 35,0 53,0
21 Janka Lujza Kurajová Sekunda A SŠ BA Novohradská 5,0 3,5 3,5 4,0 5,0 27,0 48,0
Matúš Mišiak Sekunda A GAMČA BA Grösslingová 4,0 2,5 3,5 5,0 33,0 48,0
23 Ema Starzyková Sekunda A G NZ M.R.Štefánika 3,0 2,0 3,5 4,0 0,0 34,5 47,0
24 Michaela Ungvarská Sekunda SG CENADA BA 2,5 3,5 40,0 46,0
25 Ivan Cabaj Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 4,0 2,5 3,5 34,5 44,5
26 Christina Štojková Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 33,5 33,5
27 Rastislav Hrubý Sekunda A G KE Alejová 2,0 2,0 27,0 31,0
Terézia Pravdová Sekunda B ŠpMNDaG BA Skalická 0,0 0,5 3,5 5,0 4,0 18,0 31,0
29 Adam Gál Sekunda SŠ BA Novohradská 2,5 4,0 3,5 17,0 27,0
30 Metod Sninčák Príma GAB Senec Lichnerova 25,0 25,0
31 Patrik Kajaba Sekunda GAMČA BA Grösslingová 24,0 24,0
32 Samuel Lajčiak Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 0,5 0,0 0,5 3,0 19,0 23,0
33 Michael Alex Strunga Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 2,5 2,0 3,5 1,5 12,5 22,0
34 Patrik Pauliny Sekunda A G sv.Uršule BA Nedbalova 21,0 21,0
35 Zuzana Trenčanská Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 4,0 15,5 19,5
36 Lucia Mesková Sekunda A ŠpMNDaG BA Skalická 0,0 0,5 0,0 18,5 19,0
37 Adam Žulevič Sekunda A G KE Alejová 4,0 0,0 3,0 1,0 10,0 18,0
38 Martin Kelement Sekunda G Lučenec Haličská cesta 0,0 0,5 0,0 16,5 17,0
39 Nicol Cíleková Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 3,0 0,5 0,0 12,0 15,5
40 Nela Kiliánová Sekunda A ŠpMNDaG BA Skalická 13,5 13,5
41 Alžbeta Nagyova Sekunda GAB Senec Lichnerova 13,0 13,0
42 Soňa Poláková II. O G KE Charkovská 5,0 5,0
43 Korobanič Filip II. O G KE Charkovská 2,0 2,0
44 Daniel Suchý Sekunda SG CENADA BA 1,5 1,5
D-body doteraz

Kategória Tercia

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Lucia Chladná Tercia A GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 49,0 74,0
2 Ondrej Haršány Tercia A G TT Hviezdoslavova 5,0 3,0 5,0 5,0 5,0 48,5 71,5
3 Richard Vodička Tercia A G KE Alejová 4,0 4,0 3,5 5,0 5,0 47,5 69,0
4 Ondrej Králik Tercia A G KE Alejová 4,5 2,0 3,5 5,0 5,0 47,7 67,7
5 Veronika Vodičková Tercia A G KE Alejová 4,0 3,5 3,5 5,0 5,0 46,0 67,0
6 Michal Tomaga Tercia A SŠ BA Novohradská 5,0 1,5 3,5 5,0 5,0 46,2 66,2
7 Jakub Krivošík Tercia SŠ BA Novohradská 5,0 3,5 3,5 5,0 5,0 43,5 65,5
8 Jakub Hittrich Tercia A G TT Hviezdoslavova 5,0 4,0 4,5 5,0 42,5 61,0
9 Martin Dzúr Tercia G Lučenec Haličská cesta 5,0 2,5 3,5 5,0 5,0 37,5 58,5
10 Anna Podmanická Tercia B G ZA Varšavská 5,0 2,0 3,8 5,0 42,0 57,8
11 Saša Filová Tercia B GAMČA BA Grösslingová 5,0 4,0 3,5 5,0 5,0 35,0 57,5
12 Peter Siebert Tercia C ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 4,0 3,5 5,0 3,5 33,5 54,5
13 Jakub Šiagi Tercia A GAMČA BA Grösslingová 3,0 2,5 4,5 5,0 37,5 52,5
14 Martin Dudjak Tercia B SŠ PP D. Tatarku 5,0 1,5 4,5 1,5 0,0 39,5 52,0
15 Martin Vaško Tercia B GAMČA BA Grösslingová 1,0 1,5 3,5 43,5 49,5
16 Viktória Šeligová Tercia B GAMČA BA Grösslingová 5,0 1,0 3,5 37,2 46,7
17 Samuel Ferenc Tercia GAMČA BA Grösslingová 3,0 1,5 3,5 1,0 35,5 44,5
18 Tomáš Hazucha Tercia G LM M. M. Hodžu 44,0 44,0
19 Laura Cíleková Tercia B GAMČA BA Grösslingová 4,5 1,0 3,5 5,0 1,0 27,0 42,0
20 Daniel Dokupil Tercia A Evanj. lýc. BA Vranovská 3,0 0,5 3,5 5,0 28,0 40,0
21 Katarína Farbulová Tercia A G KE Alejová 38,0 38,0
22 Dorota Cicáková Tercia B GAMČA BA Grösslingová 5,0 2,0 3,5 27,0 37,5
23 Ronja Novosadová Tercia GAV Levice Mierová 5,0 2,0 3,5 5,0 5,0 14,5 35,0
24 Leo Oros Tercia A G KE Alejová 28,0 28,0
25 Katarína Németh Tercia A GLN BA Tomášikova 27,5 27,5
26 Milan Gál Tercia B G BA Bilíkova 19,5 19,5
Timotej Bezák Tercia C ŠpMNDaG BA Skalická 19,5 19,5
Miroslav Szolgay Tercia B GAMČA BA Grösslingová 19,5 19,5
29 Zuzka Hulínová Tercia GLN BA Tomášikova 16,5 16,5
30 Lívia Húdeková Tercia B G KE Alejová 13,5 13,5
31 Sebastián Šoltys Tercia G PP Kukučínova 12,5 12,5
32 Matej Götz Tercia B G KE Alejová 12,0 12,0
33 Zuzana Pešková Tercia A G sv.Uršule BA Nedbalova 11,5 11,5
34 Laura Luprichová Tercia A G sv.Uršule BA Nedbalova 11,0 11,0
35 Markus Lipka Tercia C ŠpMNDaG BA Skalická 10,0 10,0
36 Róbert Marcin Tercia B G KE Alejová 9,0 9,0
37 Samuel Torhány Tercia A G KE Alejová 8,0 8,0
D-body doteraz

Kategória Kvarta

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Jozef Bachniček Kvarta C ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 48,0 73,0
2 Eliška Macáková Kvarta SZŠ CENADA BA 4,5 4,0 4,0 5,0 5,0 50,0 72,5
3 Laura Skalošová Kvarta A ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 47,0 72,0
4 Nina Griačová Kvarta GAB Senec Lichnerova 5,0 4,5 5,0 5,0 5,0 44,5 69,0
5 Elise Mária Ábelová Kvarta G P.Coubertina Piešťany 5,0 3,5 3,5 5,0 5,0 44,0 66,0
6 Erik Nagy Kvarta GAMČA BA Grösslingová 4,0 1,0 5,0 5,0 5,0 44,0 64,0
7 Juraj Beňačka Kvarta SŠ BA Čachtická - de La Salle 5,0 1,5 5,0 5,0 5,0 41,5 63,0
8 Maroš Rybár Kvarta Piar. G TN Palackého 5,0 4,0 3,5 5,0 5,0 38,5 61,0
9 Radoslav Čársky Kvarta A SŠ BA Metodova 5,0 4,0 3,5 3,5 41,5 57,5
10 Barbora Baltovičová Kvarta G KE Alejová 4,5 3,5 4,0 5,0 40,2 57,2
11 Bianka Gurská Kvarta B G KE Alejová 3,0 1,0 2,0 5,0 5,0 38,5 54,5
12 Natália Banasová Kvarta G P.Coubertina Piešťany 5,0 0,0 3,5 4,5 37,0 50,0
13 Martin Valluš Kvarta G PP Kukučínova 5,0 2,0 3,5 5,0 5,0 27,5 48,0
14 Pavol Dávid Kvarta G Nitra Párovská 4,5 1,5 3,5 5,0 0,0 27,5 42,0
15 Jana Štojková Kvarta GAMČA BA Grösslingová 36,0 36,0
16 Mia Armitage Kvarta ŠpMNDaG BA Skalická 2,0 3,5 5,0 25,2 35,7
17 Bronislava Koristeková Kvarta G Lučenec Haličská cesta 5,0 0,5 3,5 5,0 16,0 30,0
18 Tiara Krajčiová Kvarta GĽŠ TN 1. mája 14,0 14,0
19 Dávid Parobek Kvarta ŠpMNDaG BA Skalická 8,5 8,5
D-body doteraz
SIAESFZaSI