Podporte nás! P-MAT - organizátor
Organizátor PIKOMATu a PIKOFYZu
vpsFree.cz
Internetové pripojenie a server pre tieto web stránky zabezpečuje občianske združenie vpsFree.cz
československý časopis pro fyziku

Od rodičov a učiteľov

Aj Vaše skúsenosti môžeme uverejniť na tejto stránke - napíšte nám ich na pikomat@p-mat.sk!

Sústredenie PIKOFYZu - zima 2018
 
Dobry den,
 
Chcel by som sa Vam velmi pekne podakovat za tak hodnotny tyzden, ktory mohol minuly tyzden zazit na Pikofyze nas syn Matej. Velmi si pochvaloval vsetko co tam bolo. Hry, priklady a jednoduche vysvetlania fyzikalnych principov. Som rad, ze sa takto detom venujete.
 
S uctou,
Martin Chovanec
 
 
Sústredenie PIKOFYZu - zima 2015

Chcem Vám poďakovať, za to ako sa venujete deťom. Matúš bol na sústredení prvý krát. Vrátil sa neskutočné nadšený a šťastný. Ešte som ho takého nevidel. Veľmi podstatné je aj to, že je silno namotivovaný na sebe pracovať, aby sa na ďalšie sústredenie opäť kvalifikoval. :)

Ešte raz vďaka a prajem veľa úspechov.

S pozdravom Milan Mintál

 

PIKOMAT - leto 2012

Vážení nadšenci z Pikomatu!
Aj v mene môjho syna sa Vám chcem poďakovať za Vašu celoročnú prácu. Vaša súťaž je pre Ákosa veľmi motivujúca. S veľkou radosťou rieši úlohy a s napätím čaká výsledky jednotlivých kôl. Už teraz hovorí, že na budúci rok sa znovu zapojí, lebo na doterajších sústredeniach sa cítil veľmi dobre.
Takže Vám prajem (aj v jeho mene) úspešné sústredenie, príjemné letné prázdniny a veľa elánu do ďalšieho ročníka PIKOMAT-u.
S pozdravom Ildikó Záhorská.

 

PIKOFYZ - leto 2012

Dobrý deň,
chcela by som vám, všetkým pikofyzákom-organizátorom a autorom príkladov, poďakovať, že organizujete zábavnú fyziku pre deti. Ako bývalá matfyzáčka oceňujem, že v dobe počítačových hier - ktoré najviac zlákajú deti, viete zaujať šikovné deti fyzikou.
Držím vám palce a prajem veľa úspešných fyzikálnych pokusov.
S pozdravom L. Bubánová

 

Sústredenie PIKOFYZu - leto 2009

Dobrý deň,
srdečne vás všetkých zdravím, chceli by sme sa vám poďakovať za zorganzovanie a celý priebeh letného sústredenia Pikofyzu.
Dievčatá prišli nadšené a rady si to ešte zopakujú. Sme radi, že sú ľudia, ktorí sú ochotní venovať svoj voľný čas aj pre iných. Prajeme vám, nech sa vám darí, nech vás neopúšťa elán, dobrá nálada a pohoda.
Ešte raz ďakujeme všetkým vedúcim a organizátorom
za Adelu a Alicku - rodičia Marekovci a Sadloňovci.

 

PIKOMAT - leto 2007

Milý tatko pikomatko,
už dlho neprišla moja dcéra zo školy taká šťastná a vytešená ako keď dostala od p.učiteľky vyhodnotenie poslednej série úloh. Keď na dovažok zistila, že sa jej možno podarí dostať aj na sústredenie - poslúchala celý weekend.
Takže ešte raz ďakujem za Vašu ústretovosť.
S pozdravom Dubajová

 

PIKOMAT a PIKOFYZ - leto 2006

Zaroven sa chcem velmi pekne podakovat za svetielko v matike a fyzike, ktoru Brunovi Pikomat a Pikofyz za posledne v podstate styri roky poskytoval. Skoda, ze Pikofyz nepokracuje - snad mozno niekedy sa stastie znova na fyziku usmeje. Ja som vnimala hlavne to nadsenie okolo toho.
Vdaka. S pozdravom Cucova

 

PIKOFYZ - leto 2006

Mili tvorcovia Pikofyzu,
Vasu korespondencnu sutaz ste zavrsili pobytom v tabore pre najlepsich sutaziacich. Tohto pobytu sa zucastnili aj dvaja ziaci nasej skoly. Vratili sa s novymi zazitkami a plni peknych dojmov. Chcem sa Vam aj v ich mene podakovat nielen za tento tabor ale za cely priebeh koresp. sutaze, ktoru som si oblubila spolu s mojimi ziakmi. Cela sutaz bola velmi dobre zorganizovana, deti sa potrapili nad zaujimavymi ulohami a potesili peknymi diplomami i cenami. Este raz vyjadrujem spolu so ziakmi podakovanie za vasu tvorivu pracu pocas sk. roka. Vela dalsich uspechov

zela PaedDr. E. Strivinska, ZŠ M.R.Štefanika 48, Trebišov

SIAESFZaSI