Podporte nás! P-MAT - organizátor
Organizátor PIKOMATu a PIKOFYZu
vpsFree.cz
Internetové pripojenie a server pre tieto web stránky zabezpečuje občianske združenie vpsFree.cz
československý časopis pro fyziku

Aktuálne poradie

Aktuálne poradie PIKOMATu po kategóriách, staršie výsledkové listiny nájdeš v archíve

Kategória: 5 6 7 8 9 Príma Sekunda Tercia Kvarta

Pikomat 5-7 - 36. ročník - šk. rok 2018/2019

Priebežná výsledková listina po 1. sérii

Kategória 5

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Max H 5. C ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
Paulína K 5. A ZŠ BA Beňovského 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
3 Marián K 5. B ZŠ Tomášov 5,0 5,0 5,0 5,0 4,5 0,0 24,5
4 Michal H 5. A CZŠ BA Osloboditeľská 5,0 5,0 5,0 3,5 5,0 0,0 23,5
Zuzana R 5. A ZŠ s MŠ Dubn. n. V. Pod hájom 5,0 5,0 5,0 3,5 5,0 0,0 23,5
6 Katka K 5. A SŠ BA Karloveská 5,0 5,0 5,0 5,0 3,0 0,0 23,0
7 Lucia Č 5. A ZŠ TGM Poděbrady 4,5 5,0 5,0 3,5 4,5 0,0 22,5
8 Andrej S 5. A SZŠ CENADA BA 5,0 5,0 5,0 1,5 5,0 0,0 21,5
9 Lucia T 4. A ZŠ Stupava 4,5 5,0 5,0 1,5 5,0 0,0 21,0
Teo G 5. PYP SJ SŠ BA Košická 5,0 5,0 5,0 1,5 4,5 0,0 21,0
Richard K 5. C ZŠ BA Sokolíkova 5,0 5,0 5,0 3,5 2,5 0,0 21,0
12 Sofia M 5. PYP SJ SŠ BA Košická 4,5 5,0 5,0 1,5 4,5 0,0 20,5
Beáta M 3. C ZŠ Levice M.R.Štefánika 5,0 5,0 5,0 4,0 1,5 0,0 20,5
14 Zuzana B 5. A CZŠ Narnia BA Beňadická 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 20,0
15 Nina Ch 5. C ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 4,0 5,0 1,5 4,0 0,0 19,5
Adam P 5. B SŽS Galileo BA Dudvážska 5,0 5,0 5,0 1,0 3,5 0,0 19,5
17 Barbora M 5 SZŠ Felix, BA Haanova 4,0 4,5 4,5 2,0 4,0 0,0 19,0
18 Liana P 5. Owls SZŠ BA Bajkalská 3,0 4,5 4,5 1,5 4,5 0,0 18,0
19 Sofia B 5. C CZŠ Narnia BA Beňadická 5,0 5,0 5,0 1,5 1,0 0,0 17,5
20 Mojmir M 5 5,0 4,0 4,0 1,5 2,0 0,0 16,5
21 Olívia V 5. PYP SJ PYP BA Novohradská 2,5 4,5 3,5 1,0 3,5 0,0 15,0
22 Tobiáš Š 5. A ZŠ BB Narnia 1,5 5,0 2,5 4,5 0,0 0,0 13,5
23 Róbert S 5 ZŠ Vysoká n. Kysucou 4,5 3,0 3,0 0,5 2,0 0,0 13,0
Anežka D 5. A CZŠ sv. Gorazda Prešov 4,0 5,0 4,0 0,0 13,0
25 Adam B 5. B ZŠ RK Námestie A. Hlinku 2,0 4,0 1,0 2,0 3,5 0,0 12,5
26 Matej I 5. A ZŠ BA Nedbalova 2,0 5,0 2,0 1,5 1,0 0,0 11,5
27 Viktor N 5. C ZŠ TN Kubranská 4,5 5,0 0,0 9,5
28 Damián Š 5. A ZŠ s MŠ PP Francisciho 3,5 4,0 1,5 0,0 9,0
29 Boris Ch 5 ZŠ Vysoká n. Kysucou 2,0 5,0 1,5 0,0 0,0 8,5
30 Nina Ž 5. B SŽS Galileo BA Dudvážska 1,0 3,5 2,0 1,0 0,0 7,5
31 Richard R 5. B ZŠ BB Trieda SNP 0,0 1,5 2,0 0,0 1,0 0,0 4,5
32 Nelly F 5. B ZŠ BB Trieda SNP 0,0 0,5 0,0 1,0 0,0 1,5
D-body doteraz

Kategória 6

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Daniel M 6. X CZŠ Narnia PK Komenského 5,0 5,0 5,0 4,0 5,0 0,0 24,0
2 Samko S 6 SŠ BA Gercenova 5,0 5,0 5,0 3,5 5,0 0,0 23,5
3 Lina K 6. W Waldorfská ZŠ Brno 5,0 5,0 5,0 3,5 4,5 0,0 23,0
4 Alžbeta K 6. A CZŠ sv. Gorazda Prešov 5,0 5,0 4,0 3,5 4,5 0,0 22,0
5 Jakub Š 6. A ZŠ BA Svätej rodiny 5,0 5,0 5,0 4,0 0,0 19,0
6 Veronika S 6. C ZŠ Ivanka pri Dunaji 4,5 5,0 5,0 1,5 2,5 0,0 18,5
7 Jakub L 6. A ZŠ Senec Mlynská 5,0 4,0 4,5 3,0 1,0 0,0 17,5
Tomáš B 6. Sovy SZŠ Felix, BA Haanova 1,5 5,0 5,0 1,5 4,5 0,0 17,5
9 Darja L 6. A ZŠ PP Dostojevského 5,0 4,5 5,0 0,0 2,5 0,0 17,0
10 Adam H 6. B ZŠ Dubová 5,0 5,0 2,5 1,5 2,5 0,0 16,5
11 Samo B 6. B ZŠ BA Nevädzová 2,0 5,0 5,0 4,0 0,0 16,0
12 Lucia B 6. B ZŠ s MŠ Brezno Pionierska 4 3,5 3,0 5,0 0,0 4,0 0,0 15,5
Hugo K 6. A ZŠ KE Ulica Jána Pavla 5,0 5,0 4,5 0,5 0,5 0,0 15,5
14 Roland K 6. A ZŠ Kežmarok Hradné námestie 4,5 3,0 5,0 0,5 0,0 13,0
15 Matej Š 6. B ZŠ s MŠ BA Hargašova 1,5 5,0 1,5 2,0 1,0 0,0 11,0
16 Rudolf B 6. A ZŠ KE Ulica Jána Pavla 2,0 1,0 1,0 1,5 2,0 0,0 7,5
17 Sára T 6. B ZŠ s MŠ Brezno Pionierska 4 2,0 1,5 1,5 0,0 2,0 0,0 7,0
18 Noémi P 6. A ZŠ Seňa 3,0 3,5 0,0 6,5
19 Peter B 6. A ZŠ Kračúnovce 0,5 3,5 1,0 0,0 5,0
20 Natália K 6. A ZŠ s MŠ Lipt. Teplička 1,0 2,0 0,0 0,5 1,0 0,0 4,5
21 Patrik V 6. A ZŠ Seňa 2,0 2,0 0,0 4,0
22 Stella V 6. A ZŠ Seňa 1,5 2,0 0,0 3,5
23 Chloe F 6. A ZŠ Seňa 0,5 1,0 0,0 1,5
24 Simona Č 6. A ZŠ Seňa 0,5 0,0 0,5
D-body doteraz

Kategória 7

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Michal I 7. A ZŠ s MŠ P. P. Gojdiča, PO 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
2 Damjan K 7. A SŽS Galileo BA Dudvážska 5,0 5,0 5,0 3,5 5,0 0,0 23,5
3 Dominika B 7 ZŠ KE Bernolákova 5,0 4,0 5,0 4,0 5,0 0,0 23,0
4 Jozef S 7. A ZŠ s MŠ Lokca 5,0 5,0 5,0 3,5 4,0 0,0 22,5
5 Mária M 7. D ZŠ Levice M.R.Štefánika 5,0 4,0 5,0 5,0 2,5 0,0 21,5
6 Liliana L 7. C ZŠ KE Jenisejská 5,0 5,0 5,0 1,5 4,5 0,0 21,0
Kalista S 7. B ZŠ Humenné 5,0 5,0 2,0 5,0 4,0 0,0 21,0
Marek H 7. C ZŠ Stará Turá 5,0 3,5 5,0 3,5 4,0 0,0 21,0
Michal R 7. A ZŠ s MŠ PP Francisciho 5,0 4,0 5,0 3,0 4,0 0,0 21,0
Adriana M 7. C ZŠ J.Vojtaššáka Zákamenné 4,5 5,0 5,0 2,5 4,0 0,0 21,0
11 Simon B 7 ZŠ s MŠ BA Cádrova 5,0 5,0 4,5 5,0 0,0 19,5
Samuel Š 7. A ZŠ BB Narnia 5,0 4,5 5,0 5,0 0,0 0,0 19,5
13 Lenka Š 7. B ZŠ Nová Baňa Školská 5,0 5,0 2,0 2,0 5,0 0,0 19,0
Jakub K 7. B ZŠ PP Dostojevského 5,0 3,0 5,0 1,5 4,5 0,0 19,0
15 Jonatán D 7. A CZŠ Piešťany Štefánikova 1,5 4,5 3,5 5,0 3,0 0,0 17,5
Adriana T 7. C SŽS Galileo BA Dudvážska 1,5 5,0 5,0 3,5 2,5 0,0 17,5
17 Ján C 7. A ZŠ BB Moskovská 4,5 3,5 5,0 0,5 2,0 0,0 15,5
18 Monika Š 7. B ZŠ Senec Tajovského 4,0 3,0 4,5 0,5 3,0 0,0 15,0
Patrik P 7 ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice 2,5 4,5 4,0 2,0 2,0 0,0 15,0
Gregor O 7 SŠ BA Košická 4,0 5,0 5,0 1,0 0,0 15,0
21 Timotej M 7. A SŠ Nové Mesto n. V. Klčové 3,0 5,0 2,0 1,5 3,0 0,0 14,5
22 Laura H 7. D ZŠ J.Vojtaššáka Zákamenné 4,5 5,0 1,5 1,5 1,5 0,0 14,0
23 Alžbeta Z 7. A ZŠ Smižany Smreková 4,0 3,0 4,5 2,0 0,0 13,5
Nikola T 7 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 3,0 2,0 5,0 1,5 2,0 0,0 13,5
Michaela Z 7. A ZŠ Komárno Komenského 4,5 3,0 2,5 1,5 2,0 0,0 13,5
26 Maxim Č 7. A CZŠ Narnia BA Beňadická 4,0 5,0 3,5 0,0 12,5
27 Karolína A 7 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 4,5 2,5 5,0 0,0 12,0
Timotej O 7. B ZŠ Senec Tajovského 1,0 5,0 4,0 0,0 2,0 0,0 12,0
29 Matej S 7 ZŠ Vysoká n. Kysucou 2,5 3,0 2,0 1,5 2,0 0,0 11,0
30 Karolína K 7. C ZŠ PP Dostojevského 4,5 1,5 2,0 1,5 1,0 0,0 10,5
Lucie G 7. X CZŠ Narnia PK Komenského 2,0 4,5 1,5 2,5 0,0 0,0 10,5
Marek R 7 G TT Hviezdoslavova 1,5 3,0 2,5 1,5 2,0 0,0 10,5
33 Viliam G 7. C ZŠ Bytča Ul. Mieru 2,0 5,0 2,5 0,0 0,0 9,5
34 Sofia M 7 ZŠ KE Jenisejská 1,5 0,0 2,5 1,5 3,5 0,0 9,0
35 Barbora M 7 ZŠ Lipová 1,0 5,0 1,5 0,0 1,0 0,0 8,5
36 Matúš B 7 ZŠ Vysoká n. Kysucou 4,0 2,0 2,0 0,0 8,0
37 Tomáš Š 7. A ZŠ Kežmarok Hradné námestie 5,0 2,5 0,0 7,5
38 Rastislav M 7. A ZŠ Kežmarok Hradné námestie 4,0 2,0 0,5 0,0 6,5
39 Agáta G 7. A ZŠ Kežmarok Hradné námestie 3,0 2,5 0,5 0,0 6,0
40 Filip J 7. X CZŠ Narnia PK Komenského 2,0 3,5 0,0 5,5
41 Karolína N 7 ZŠ Pohronská Polhora Hlavná 4,5 0,0 4,5
42 Tobiáš O 7 ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice 2,0 0,0 0,5 1,0 0,0 0,0 3,5
D-body doteraz

Kategória Príma

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Eva K Príma A G KE Alejová 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
Klárka B Príma GAB Senec Lichnerova 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
Michaela U Príma SG CENADA BA 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
Matúš M Príma GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
Matej B Príma C ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
6 Igor V Príma GĽŠ TN 1. mája 5,0 5,0 4,5 5,0 5,0 0,0 24,5
7 Veronika V Príma A G KE Alejová 4,5 5,0 5,0 4,7 5,0 0,0 24,2
8 Daniel J Príma A SŠ BA Novohradská 5,0 5,0 5,0 5,0 4,0 0,0 24,0
Rudolf K Príma GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 5,0 4,5 4,5 0,0 24,0
10 Šárka M Príma SZŠ CENADA BA 5,0 5,0 5,0 3,5 5,0 0,0 23,5
Katarína O Príma SG CENADA BA 5,0 5,0 5,0 4,5 4,0 0,0 23,5
12 Oliver S Príma B G KE Alejová 4,9 5,0 5,0 4,0 4,5 0,0 23,4
13 Janka K Príma A SŠ BA Košická 5,0 5,0 5,0 3,5 4,0 0,0 22,5
14 Matúš P Príma A GAMČA BA Grösslingová 4,5 5,0 5,0 4,7 3,0 0,0 22,2
15 Lenka Č 1. V Gymnázium Jiřího z Poděbrad 4,5 4,5 5,0 3,5 4,0 0,0 21,5
Oliver G 1. C ŠG BB Trieda SNP 5,0 5,0 5,0 3,5 3,0 0,0 21,5
Viliam G Príma A GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 2,5 4,0 5,0 0,0 21,5
18 Emília Č Príma A SŠ BA Novohradská 5,0 5,0 4,5 2,0 4,0 0,0 20,5
Lea G Príma GAB Senec Lichnerova 5,0 4,5 5,0 1,5 4,5 0,0 20,5
20 Eva P Príma B GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 5,0 1,5 3,5 0,0 20,0
21 Ema S Príma A G NZ M.R.Štefánika 4,5 5,0 5,0 2,5 2,5 0,0 19,5
Christina Š Príma B GAMČA BA Grösslingová 4,0 4,5 5,0 1,5 4,5 0,0 19,5
Ivan C Príma B GAMČA BA Grösslingová 5,0 3,5 5,0 1,5 4,5 0,0 19,5
Zuzana T Príma B GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 5,0 1,5 3,0 0,0 19,5
Daniel C Príma B GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 4,5 0,0 5,0 0,0 19,5
26 Terézia P Príma B ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 5,0 1,5 2,5 0,0 19,0
Adam G Príma A SŠ BA Novohradská 4,0 5,0 5,0 3,5 1,5 0,0 19,0
28 Alexandra G Príma GAB Senec Lichnerova 5,0 5,0 3,5 5,0 0,0 18,5
Tatiana I Príma B GAMČA BA Grösslingová 4,5 3,5 3,0 3,5 4,0 0,0 18,5
30 Metod S Príma GAB Senec Lichnerova 0,5 5,0 5,0 3,5 4,0 0,0 18,0
Richard P Príma GAB Senec Lichnerova 4,0 4,0 5,0 1,5 3,5 0,0 18,0
32 Rastislav H Príma A G KE Alejová 5,0 4,5 5,0 1,0 2,0 0,0 17,5
Matúš M 1. OG G Nitra Párovská 5,0 5,0 3,0 0,5 4,0 0,0 17,5
Marcel F Príma A G TT Hviezdoslavova 4,5 3,0 5,0 1,0 4,0 0,0 17,5
35 Alexander P Príma PYP BA Novohradská 5,0 5,0 4,0 2,5 0,0 16,5
36 Martin A Príma B G BA Bilíkova 1,5 5,0 2,5 2,0 4,0 0,0 15,0
Roman P 1. OG G Nitra Párovská 0,5 5,0 5,0 3,5 1,0 0,0 15,0
38 Patrik K Príma GAMČA BA Grösslingová 1,5 5,0 3,5 1,5 2,0 0,0 13,5
39 Adam Ž Príma A G KE Alejová 2,0 3,5 3,5 3,0 1,0 0,0 13,0
40 Peter S Príma B G BA Bilíkova 1,0 5,0 5,0 1,5 0,0 12,5
41 Samuel L Príma B GAMČA BA Grösslingová 3,0 5,0 0,5 1,5 2,0 0,0 12,0
42 Oliver B Príma GAB Senec Lichnerova 5,0 2,5 1,5 2,0 0,0 11,0
43 Andrej G Príma A GAMČA BA Grösslingová 3,5 3,0 4,0 0,0 10,5
44 Martin K Príma G Lučenec Haličská cesta 4,5 1,5 0,5 1,5 1,0 0,0 9,0
45 Amália R Príma B GAMČA BA Grösslingová 4,0 4,5 0,0 8,5
46 Z J Príma G sv.Uršule BA Nedbalova 0,5 4,5 0,0 1,5 1,0 0,0 7,5
Patrik P Príma G sv.Uršule BA Nedbalova 0,5 1,0 4,0 0,0 2,0 0,0 7,5
48 Andrea K Príma B G BA Bilíkova 0,0 5,0 0,5 1,5 0,0 0,0 7,0
49 Jakub T Príma B GAMČA BA Grösslingová 1,5 5,0 0,0 6,5
50 Nicol C Príma GAMČA BA Grösslingová 3,0 1,0 2,0 0,0 6,0
Hugo V Príma B GAMČA BA Grösslingová 4,0 0,5 0,0 1,5 0,0 0,0 6,0
D-body doteraz

Kategória Sekunda

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Katarína F Sekunda A G KE Alejová 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
Milan G Sekunda B G BA Bilíkova 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
Lucia Ch Sekunda A GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
4 Anna P Sekunda B G ZA Varšavská 5,0 5,0 5,0 4,5 5,0 0,0 24,5
5 Richard V Sekunda A G KE Alejová 5,0 5,0 5,0 4,0 5,0 0,0 24,0
6 Jakub Ď Sekunda SŠ BA Novohradská 5,0 5,0 5,0 3,5 5,0 0,0 23,5
Mária K Sekunda A GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 5,0 3,5 5,0 0,0 23,5
8 Ondrej K Sekunda A G KE Alejová 5,0 5,0 4,0 4,0 5,0 0,0 23,0
9 Ronja N Sekunda GAV Levice Mierová 5,0 5,0 5,0 3,5 4,0 0,0 22,5
Ondrej H Sekunda A G TT Hviezdoslavova 5,0 5,0 5,0 3,5 4,0 0,0 22,5
11 Tomáš H Sekunda G LM M. M. Hodžu 5,0 5,0 5,0 3,0 4,0 0,0 22,0
12 Peter S Sekunda C ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 4,0 3,5 4,0 0,0 21,5
Michal T Sekunda A SŠ BA Novohradská 5,0 5,0 5,0 3,5 3,0 0,0 21,5
Tomáš K Sekunda A GAMČA BA Grösslingová 3,5 5,0 5,0 4,0 4,0 0,0 21,5
15 Štefan P Sekunda G sv.Uršule BA Nedbalova 4,5 4,5 5,0 3,0 4,0 0,0 21,0
16 Filip B Sekunda A GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 3,5 3,0 3,5 0,0 20,0
17 Markus L Sekunda C ŠpMNDaG BA Skalická 2,0 4,0 4,5 5,0 3,5 0,0 19,0
18 Samuel B Sekunda A SŠ BA Novohradská 5,0 5,0 5,0 3,5 0,0 18,5
Martin Dz Sekunda G Lučenec Haličská cesta 3,5 5,0 2,0 4,0 4,0 0,0 18,5
20 Bruno B Sekunda B G KE Alejová 2,0 5,0 5,0 1,5 4,5 0,0 18,0
Michal P Sekunda GAB Senec Lichnerova 5,0 5,0 5,0 1,5 1,5 0,0 18,0
22 Sebastián Š Sekunda G PP Kukučínova 5,0 4,0 2,0 3,5 3,0 0,0 17,5
Martin J Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 3,0 4,5 5,0 1,0 4,0 0,0 17,5
24 Samuel G Sekunda GAV Levice Mierová 5,0 4,5 3,0 3,5 1,0 0,0 17,0
Jakub Š Sekunda A GAMČA BA Grösslingová 1,5 5,0 5,0 5,0 0,5 0,0 17,0
Maxima B Sekunda A G KE Alejová 4,0 3,0 3,5 2,5 4,0 0,0 17,0
27 Lukáš P Sekunda GAV Levice Mierová 4,5 5,0 4,5 1,5 1,0 0,0 16,5
28 Anna R Sekunda G sv.Uršule BA Nedbalova 5,0 5,0 2,0 4,0 0,0 16,0
Lea W Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 4,0 5,0 5,0 0,0 2,0 0,0 16,0
30 Laura C Sekunda GAMČA BA Grösslingová 4,0 5,0 2,0 3,5 1,0 0,0 15,5
Eva K Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 1,0 1,5 3,0 0,0 15,5
32 Rastislav P Sekunda GAV Levice Mierová 5,0 2,5 5,0 2,5 0,0 0,0 15,0
33 Laura L Sekunda A G sv.Uršule BA Nedbalova 4,5 5,0 3,0 2,0 0,0 14,5
Daniel D Sekunda A Evanj. lýc. BA Vranovská 1,5 5,0 2,0 5,0 1,0 0,0 14,5
Erna D Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 3,5 5,0 1,5 1,5 3,0 0,0 14,5
36 Miroslav S Sekunda B GAMČA BA Grösslingová 3,5 3,5 2,5 1,5 2,5 0,0 13,5
37 Samuel T Sekunda A G KE Alejová 1,0 5,0 3,0 3,0 0,0 12,0
38 Martin B Sekunda A G TT Hviezdoslavova 2,0 4,5 2,5 1,5 1,0 0,0 11,5
39 Zoja W Sekunda GAV Levice Mierová 3,5 5,0 1,0 0,0 1,0 0,0 10,5
Miroslav B Sekunda GAV Levice Mierová 3,0 1,0 5,0 1,5 0,0 0,0 10,5
41 Linda Z Sekunda G PP Kukučínova 0,0 0,0 0,0
D-body doteraz

Pikomat 8-9 - 36. ročník, zimná časť - šk. rok 2018/2019

Priebežná výsledková listina po 1. sérii zimnej časti

Kategória 8

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Andrea B 8. A ZŠ BA Lachova 4,5 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 24,5
2 Alzbeta K 8. A ZŠ KE L. Novomeského 4,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 24,0
3 Jana F 8. B ZŠ BA Tupolevova 4,0 5,0 5,0 3,0 5,0 0,0 22,0
4 Tomáš Š 8. A ZŠ Prešov Bajkalská 0,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 20,0
5 Júlia M 8 ZŠ Slovinky 1,0 5,0 5,0 3,5 5,0 0,0 19,5
6 Daniela A 8. C ZŠ s MŠ TT Vančurova 1,0 4,0 4,0 5,0 5,0 0,0 19,0
7 Matúš J 8. G SZŠ BA Bajkalská 0,5 3,0 5,0 5,0 5,0 0,0 18,5
8 Orsolya Z 8. A ZŠ s VJM Šahy Mládežnícka 0,5 5,0 5,0 5,0 1,0 0,0 16,5
9 David D 8. B SŠ BA Karloveská 1,0 3,0 5,0 2,0 5,0 0,0 16,0
10 Jakub K 8. A CZŠ Námestovo Komenského 4,5 1,5 4,0 5,0 0,0 15,0
11 Matúš J 8. A ZŠ Veľké Zálužie 1,0 2,0 5,0 1,5 5,0 0,0 14,5
12 Jakub H 8. B ZŠ LM Demänovská cesta 0,0 3,0 5,0 0,5 5,0 0,0 13,5
13 Miriam H 8. B CZŠ sv. Gorazda Prešov 0,5 3,0 1,0 3,0 5,0 0,0 12,5
14 Stanislav B 8 ZŠ Vysoká n. Kysucou 5,0 4,0 3,0 0,0 12,0
Zuzana M 8. A ZŠ BA Palackého 4,5 5,0 2,5 0,0 12,0
16 Natália K 8. B SŠ BA Karloveská 1,0 1,5 5,0 0,5 2,0 0,0 10,0
František M 8. A CZŠ Lučenec T. G. Masaryka 2,0 3,0 5,0 0,0 10,0
18 Ivica O 8 ZŠ SNV Markušovská 2,0 3,0 0,0 5,0
19 Tereza K 8. A ZŠ BB Trieda SNP 0,0 3,0 0,5 0,5 0,0 4,0
20 Dominika V 9. B ZŠ Veľké Úľany Š.Majora 0,0 0,5 0,5 0,0 1,0
21 Dávid K 8. A ZŠ PP Dostojevského 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0
Lukáš F 8. B ZŠ PP Dostojevského 0,0 0,0 0,0
Martin F 8. A ZŠ PP Dostojevského 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0
Martina L 8. B CZŠ sv. Gorazda Prešov 0,0 0,0 0,0
Michael C 8. A ZŠ PP Dostojevského 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0
D-body doteraz

Kategória 9

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Samuel V 9. A PYP BA Novohradská 3,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 23,0
2 Natália Č 9. A ZŠ Valaliky 1,0 5,0 5,0 4,5 5,0 0,0 20,5
3 Juraj P 9. A ZŠ Prievidza Malonecpalská 1,0 5,0 5,0 4,5 4,0 0,0 19,5
Martin K 9. A ZŠ PP Dostojevského 4,0 5,0 5,0 0,5 5,0 0,0 19,5
5 Dina K 9. W Waldorfská ZŠ Brno 1,0 5,0 1,5 5,0 5,0 0,0 17,5
6 Magdalena K 9. B CZŠ Námestovo Komenského 5,0 1,5 4,5 5,0 0,0 16,0
7 Beáta P 9. B ZŠ Šaľa Krátka 4,5 5,0 0,5 5,0 0,0 15,0
8 Karolína P 9. D SZŠ BA Bajkalská 1,0 5,0 4,0 4,0 0,0 14,0
9 Peter S 9. B ZŠ Komárno Komenského 1,0 1,0 5,0 0,0 3,5 0,0 10,5
10 Ján T 9. A ZŠ BB Spojová 1,0 2,0 1,5 0,5 5,0 0,0 10,0
11 Adam S 9. B ZŠ Komárno Komenského 1,0 5,0 0,0 3,5 0,0 9,5
12 Adam L 9. B ZŠ BB Trieda SNP 0,0 0,5 0,5 0,5 0,0 0,0 1,5
D-body doteraz

Kategória Tercia

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Juraj B Tercia SŠ BA Čachtická - de La Salle 2,5 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 22,5
2 Natália M Tercia GMA BA Jesenského 2,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 22,0
3 Elise Á Tercia G P.Coubertina Piešťany 2,0 5,0 5,0 4,5 5,0 0,0 21,5
4 Veronika Z Tercia SŠ BA Novohradská 1,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 21,0
Gréta B Tercia GĽŠ TN 1. mája 1,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 21,0
6 Ondrej K Sekunda A G KE Alejová 1,0 5,0 5,0 4,0 5,0 0,0 20,0
Nina G Tercia GAB Senec Lichnerova 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 20,0
8 Miriam H Tercia SŠ BA Novohradská 4,0 5,0 5,0 5,0 0,0 19,0
9 Jozef B Tercia C ŠpMNDaG BA Skalická 1,0 5,0 5,0 4,5 3,0 0,0 18,5
Natália B Tercia G P.Coubertina Piešťany 4,0 5,0 4,5 5,0 0,0 18,5
Martin V Tercia G PP Kukučínova 1,0 5,0 5,0 5,0 2,5 0,0 18,5
12 Richard B Tercia SŠ BA Novohradská 0,0 5,0 5,0 0,5 5,0 0,0 15,5
13 Erik N Tercia GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 5,0 0,0 15,0
Laura S Tercia A ŠpMNDaG BA Skalická 1,0 5,0 2,0 5,0 2,0 0,0 15,0
Radoslav Č Tercia A SŠ BA Metodova 5,0 5,0 2,5 2,5 0,0 15,0
16 Matúš K Tercia G Nitra Párovská 1,0 5,0 1,5 5,0 2,0 0,0 14,5
17 Ema J Tercia G Nitra Párovská 3,0 3,0 1,5 0,5 5,0 0,0 13,0
Dominika P Tercia A G sv.Uršule BA Nedbalova 0,0 2,5 5,0 0,5 5,0 0,0 13,0
19 Bianka G Tercia B G KE Alejová 4,5 5,0 3,0 0,0 0,0 12,5
20 Martin Š Tercia B G KE Alejová 1,0 2,5 5,0 1,0 2,5 0,0 12,0
Margaréta O Tercia SŠ BA Novohradská 2,0 5,0 5,0 0,0 12,0
22 Michael K Tercia B G KE Alejová 5,0 5,0 1,0 0,0 11,0
23 Erik J Tercia B G KE Alejová 0,0 3,0 3,0 3,5 0,5 0,0 10,0
24 Roman L Tercia B G KE Alejová 1,0 2,0 5,0 1,0 0,0 0,0 9,0
25 Filip P Tercia G KE Charkovská 5,0 0,5 0,0 0,5 0,0 6,0
26 Terézia H Tercia B SŠ PP D. Tatarku 0,0 2,5 0,5 0,5 2,0 0,0 5,5
D-body doteraz

Kategória Kvarta

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 D
1 Sara G Kvarta GAB Senec Lichnerova 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
Matej V Kvarta C G KE Alejová 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
3 Matej Z Kvarta B ŠpMNDaG BA Skalická 4,5 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 24,5
Stanislav B Kvarta B ŠpMNDaG BA Skalická 4,5 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 24,5
5 Šimon B Kvarta A SŠ BA Novohradská 4,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 24,0
Veronika Ch Kvarta Piar. G TN Palackého 4,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 24,0
Alexandra B Kvarta B ŠpMNDaG BA Skalická 4,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 24,0
Anežka K Kvarta Křesťanské gymnázium Praha 10 4,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 24,0
9 Erik T Kvarta A SŠ BA Novohradská 4,0 5,0 5,0 5,0 4,0 0,0 23,0
10 Katarína Ž Kvarta G PP Kukučínova 4,0 3,5 5,0 5,0 5,0 0,0 22,5
11 Lukáš K Kvarta S 1.SG BA Bajkalská 2,0 5,0 5,0 4,5 5,0 0,0 21,5
12 Ján G Kvarta GMA BA Jesenského 0,5 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 20,5
13 Lukas G Kvarta SŠ BA Novohradská 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 20,0
14 Eduard Ď Kvarta SŠ BA Novohradská 4,0 5,0 5,0 2,0 3,5 0,0 19,5
15 Adam L Kvarta G Nitra Párovská 0,5 5,0 5,0 3,0 5,0 0,0 18,5
16 Zuzana U Kvarta SG CENADA BA 5,0 5,0 5,0 0,0 15,0
17 Marianna K Kvarta SŠ Nová Dubnica Trenčianska 0,0 2,5 1,5 5,0 5,0 0,0 14,0
18 Anamaria Š Kvarta C ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 3,0 0,0 13,0
19 Peter D Kvarta B ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 0,5 0,0 5,5
20 Tibor D Kvarta A SŠ BA Novohradská 5,0 0,0 5,0
D-body doteraz
SIAESFZaSI